Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hynek (Čt, 13. 6. 2019 - 18:06)

Pokud se nemýlím tak tím směrem jezdí na chalupu třeba i Karel Gott nedaleko Krásné Lípy,ale pochybuji, že by on sledoval toto téma. Jedině na nějaký doporučení ohledně příběhu Kláry a dalších holek. No to by bylo panečku něco!

Tony (Čt, 13. 6. 2019 - 19:06)

Krásná Lípa a Jablonné jsou poněkud jinde. Na Jablonné se jede z Prahy přes Mimoň, na Krásnou Lípu ne.

Hynek (Čt, 13. 6. 2019 - 19:06)

OK, jasný. Já jsem se nedíval do mapy, jen jsem si vizualizoval přibližně ta místa. Máš pravdu,přes Hradiště by to byla celkem zajížďka.

Tony (Čt, 13. 6. 2019 - 22:06)

Nemusím čumět do mapy, z toho kraje pocházím, takže mám ty trasy v hlavě, jenže tu v Hamburku je takové polojasno, takže nevím, zda ten Jupiter vyleze z poza mraků, u mě to byl kiks, napsat, že je to Venuše, něco mi na tom nesedělo. Ale je to nádherná podívaná, jako loni s Marsem. U Marsu se to opakuje jednou za patnáct let, u Jupitera musí být ta perioda, když se král planet ukazuje v celé své kráse mnohem delší. Proto bych doporučil každému, pokud je jasno, se dívat na večerní oblohu při stmívání. Než mají jiné hvězdy šanci vůbec být vidět, tak Jupiter na jižní straně září jak šajnovka.------------------------- Už je vidět, mraky jsou pryč a tak se jdu kochat pohledem na něho, v mém věku už to asi může být naposled.

ikk. (Čt, 13. 6. 2019 - 18:06)

Ty myslíš tohodle Karla. No to by byl supervojeb jak tři stehna! Ale ten to asi nebyl. Jestli jo tak se z toho poseru. A na to si dám panáka! Pozdrav z dřevěnky!

Miška (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

Neplakej, já jsem to napsala ze srdíčka,protože jsem šťastná za tebe. Nebul,prosím.

Vtipálek (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

Nebyli to Eva a Vašek?

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

to rozhodně nebyli. A koho myslíš Evu Farnou a Vaška Vykydala?

Miška (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

Klárko to je úžasný! Já jsem to hned jak jsem to přečetla oplakala štěstím i dojetím, protožeti to strašně moc přeju !!! A jsem moc zvědavá kdo to byl. Já tě mám tak ráda,že bulím i teď a nemůžu s tím nic dělat. Chtěla bych být u tebe a moc tě obejmout. Moc!

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

Miško já jsem tak z toho vedle,že jsem přehlédla tvůj vzkaz. No a bulim.

Kikina (Čt, 13. 6. 2019 - 16:06)

Hustý!!! No jak jsem říkala už na vedlejší diskuzi hostovi. Všechno nemusí hned být spiknutí :0)

ikk. (Čt, 13. 6. 2019 - 16:06)

No tývole to je další vojeb jak stehno. Čekal jsem doma jak se jen ozve Klára. Hm je jasný, že si tyhle lidi nepřejou se tady uvádět, ale je jasný že hodně takových lidí na podobné stránky taky chodí. Tak to jdu zapít. Ty vole to nevymyslíš! Klárko blahpřeju.

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 16:06)

Miško tak to neuvěříš! Dostala jsem knihu s podpisem a DVD s podpisem! Slíbila jsem,že ale neprpzradím o koho jde veřejně, ale až přijedeš tak budeš velmi překvapená a já jsem z toho úplně vedle. Ti manželé jsou známí umělci a nedaleko za Jablonným jezdí na chaloupku a dostala jsem volné lístky na jejich vystoupení v Praze. Teď sedíme s Liborem a Nikolou v cukrárně a stále mně to nějak nedochází. Více písnu z domova. Až jsem z toho musela čůrat. Ale tady,vevnitř na záchodě jak jsem z toho byla vyvedená z míry.

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 14:06)

Miško neboj se, mluvila jsem o tom s Liborem. Ten si udělá čas a na Tyršáku bude taky,kdyby bylo potřeba. Prý to ale cítí jako neohrožující,ale přijede. On je opravdu perfektní. Tak se těším,že spolu užijeme alespoň procházku nebo půjdeme na něco dobrýho,hlavně pití- nemyslím alkohol

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 14:06)

Ahojky Miško, tady máme zase teplo, ale snesitelně. Já si velmi vážím nabádání k opatrnosti. Kdyby něco se mi nelíbilo uteču za mamčou do práce. Jsem hodně zvědavá, ale napíšu ti. Dnes už žádná čůrací nehoda nebyla, šla jsem dokonce se stejnou holkou a já čůrala na skoro stejném místě jako včera a hodně, ona nechtěla ,protože si došla ve škole, ale nakonec to zkusila a pipinka jí pustila menší pramínek. Dnes už šortky neměla ale sukni, ale tohle mírný čůrání by vydržela určitě až domů.

Host (Čt, 13. 6. 2019 - 14:06)

Kláro, buď hodně opatrná"!

Miška (Čt, 13. 6. 2019 - 14:06)

Klárko tak to je tedy novinka! Pozdrav z jihu a jdu odpočívat na zahradu a ke kámošce potom a budeme u ní a ve vodě. Jen dej pozor, aby tě někam se ségrou ten člověk nenalákal. Já po té zkušenosti vidím jen samý zkázy,ale snad to bude jen nějaký tvůj obdivovatel. Jen aby to nebyl Jakub, kdyby ti měl ublížit tak to bych nepřežila! Hele jdu radši ven, už mám z toho blbou náladu. Písni jak a co to bylo.

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

Tak dobře. Budu ve čtyři na Tyršáku před restaurací se ségrou. Mamča má nedaleko krámek. Jsem holka s delším copánkem, bílou sukní ,letní otevřené boty a ségra taky delší vlasy a sukni ráno měla modrou. Poznáš nás určitě.

V. (Čt, 13. 6. 2019 - 13:06)

Super,je to pro mne čest vás poznat. Bílé QasQai pražská Spz

Tony (Čt, 13. 6. 2019 - 07:06)

Včera jsem se krásně sekl. Ono se mi na tom něco nezdálo. Ona totiž Venuše na té straně vůbec nemůže být. Byl to Jupiter, který, protože je zrovna nejblíže k Zemi a je teď zrovna v opozici, tak bezkonkurenčně jako nejjasnější hvězda kraluje na noční obloze. Je vidět po celou noc. Loni jako nejjasnější hvězda skoro půl roku takto dominoval Mars. Tam se ale zmýlit nelze, protože ten je pro svou barvu nezaměnitelný.

Reklama

Přidat komentář