Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Čt, 13. 6. 2019 - 16:06)

Ve škole ti to neřekli? Komunismus všude padl se SSSR. --------------------- Dnešní manifestace v každém státě? Manifestovalo se od války pořád, přeborníci v tom jsou Francouzi, kteří mají v Paříži vždy aspoň jednu manifestaci týdně. Chceš vyjmenovat důvody, které mě zrovna napadají? a) Lidi to baví, sejdou se s názorově stejnými, navzájem se ujistí, že mají pravdu, b) hlavně na západě bylo zvykem více dávat na ulici najevo svůj názor, a lidi mají názor na všechno, a často opačný, než vláda (např. teď nedovtipní Francouzi, většinově podporující imigraci, protestují proti vyšším daním, nízké životní úrovni, ale jsou tak blbí, že nechápou, jaké miliardy Francouze stojí vydržovat muslimáky a černochy, a jaké miliardy stojí obrana proti nim, k tomu vysoké dotace na obnovitelné zdroje energie.), c) lidé jsou manipulováni médii, které jim sugerují korentnostní názory a všeobjímající lásku ke každému zahraničnímu debílkovi, a to je žene na ulici, d) realisté jako Zeman, mladý Klaus háží bobek na západní tsunami nové korektní ideologie a feminismu, dávají najevo své opovržení těmito iracionálními názory, a to pražskou kavárnu vytáčí, e) demonstrují lidé, uražení, že ve volbách neprošli jejich kandidáti, dementi, co mají plnou hubu demokracie, ale svými demonstracemi ji popírají. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Objektivně vzato, v celém bývalém východním bloku by lidé měli spíše manifestovat na podporu vlády, protože životní úroveň rychle roste, ale člověk je nevděčný parchant, neváží si blahobytu a míru, a chce více.

Tony (Čt, 13. 6. 2019 - 18:06)

Životní úroveň rychle růst nevidím, naopak, už přes deset let jsem zpátky na českém severu a vidím, jak to rok od roku jde od deseti k pěti.

Rakato (Čt, 13. 6. 2019 - 21:06)

Pokud nevěříš Českému statistickému úřadu, tak se podívej z okna v čem jezdili lidé tehdy a v čem jezdí teď.

sardanapal* (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

Nějak podobně v UK , kde zbijí Pšonka , nebo našince , který jim krade hoknu ... To , že jejich stát nalije do (;((((-))));-) a vysávají love který měly cálovat jinde , už klasické London Rowdies negóme ...
Vzali jim stadiony a ve Wembley ( no tam je to fuj ...) Tak pivní anglán obrátil pozornost jinam ... Ať se englické prase na svém ostrově uzavře ... ha ha ha , věci sou již jinak ...

Tony (St, 12. 6. 2019 - 18:06)

Aha, tak ty to máš z toho. Já myslel, že u tebe za to může ten vorel bělohlavej. Jenom nevím, z čeho to má ten sdfg, když nechlasá. Ten to má asi od přírody.

Rakato (St, 12. 6. 2019 - 18:06)

Samozřejmě ,že z toho. sdfg to má z matky,ale to je už dávno.

Tony (St, 12. 6. 2019 - 18:06)

Aha, tak ty to máš z toho. Já myslel, že u tebe za to může ten vorel bělohlavej. Jenom nevím, z čeho to má ten sdfg, když nechlasá. Ten to má asi od přírody.

aladin (St, 12. 6. 2019 - 12:06)

Causa Nikulin !!! jak to, že Pelikán, který porušil zákon tím, že protiprávně vydal Nikaulina do USFT ještě neskončil před soudem ??? To je tak zesranej z Amíku a nebo je to Sionista, který podrazí každého Gojíma ??? Jeho rozhodnutí bylo diktátorské !!!

Jedovatej (St, 12. 6. 2019 - 11:06)

" to si u mě jako u provokatéra musíš zvyknout," - ale to já jsem celkem zvyklej, votázkou je, co s tebou udělaj mý repliky a můj jemnej, citlivej a inteligentní humor. Zatím hezkej den.

Shabbatot Jahoda (St, 12. 6. 2019 - 11:06)

Tvůj humor nebyl citlivěj a myslel jsi horkou hlavou,jen si to přiznej....i já když napíšu nějakou blbost nazraty z piva perlového,tak to naplno napíši, ale jinak beru... díky za sebereflexi...je to známka inteligence

Shabbatot Jahoda (St, 12. 6. 2019 - 11:06)

Oprava;tak to naplno přiznám....piva petkového

Tony (St, 12. 6. 2019 - 13:06)

To bývá často. Ty ho chlaščeš po paletách.

Shabbatot Jahoda (St, 12. 6. 2019 - 15:06)

Já mám pivo rád když beru 250 na hod. a jedno pivo plastové (0.5L) stojí 7,50 ...kolik piv si vydělám za hodinu?

Rakato (St, 12. 6. 2019 - 17:06)

Rozumím tvému nadšení, obzvlášť v tyto parné dny.

ShabbaTot-Jahoda (St, 12. 6. 2019 - 17:06)

jak přijdu domů,šáhnu do vaničky kde mám kol 40 kousků,tentokrát Gamrinus DRY a tak to do mě zasyčí,splávek jak u vodopádů Niagára....ihned mě je lépe ,akorát psrostý lid v Severní Korea trpí hlady ,ženské si tam nesmí ani vyměnit vložky a maj jednu na vícero použití a učí se tam jíst kořínky,větvičky a trávu,aby byl zabráněno hladomoru a i nějaké pivu si tam krom komunistických aparátčíků, obyčejní lidé mohou nechat jenom zdát...tak...a jdu si otevřít jedno pivko...v těchto vedrech zasloužené

Shabbatot Jahoda (St, 12. 6. 2019 - 15:06)

Takže si vydělám za 1 hodinu 33,33333333 piv a to znamená, že když mám 4,1 Kč za minutu,tam mám 0,5 L piva Braník za ani ne 2 minuty! Tak dobře se namaj ani v U$A!!

Růžičková (St, 12. 6. 2019 - 17:06)

Máš místo mozku z piva kostku

Jedovatej (St, 12. 6. 2019 - 11:06)

Ironie, Jahodovej... ironie.

Shabbatot Jahoda (St, 12. 6. 2019 - 11:06)

Díky Jedovatěj,opět se opakují,jsi inteligentní diskutér,o tom bez debat a pěkný den přeji taky

12.5. (St, 12. 6. 2019 - 07:06)

Pokrevní línie vychovává je sparťansky to se nedivím.

Reklama

Přidat komentář