Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

Tak sem tam koukla a omlouvam se ale ani jeden nejste muj typ.Tak se nezlobte.Nevim o čem si teda psát v soukromí? A stejně já to mam kvuli ženskym,chlap mi nechybí.Na ten sex mi stačí Sergej.Navíc mam v sobě pořád i smutno po Denisovi jak mi to dopadlo zoufale,nemam chuť teď se seznamovat s jinejma.

Marek (Čt, 13. 6. 2019 - 13:06)

Tak to je škoda.A kdybych něco na sobě vylepšil měl bych šanci? A k čemu ti je ženská? Je tě škoda zahazovat se jen se ženskýma.To že seš smutná po rozchodu chápu.Kdyby ses rozmyslela tak určitě napiš.

Miluna (Čt, 13. 6. 2019 - 13:06)

Mě se to prostě líbí i se ženskou a chlapů sem si užila už dost.A ty si ještě ženatej tak mi to odrazuje.Nebudu dělat někomu to co bych nechtěla aby druhej dělal mě (teď myslim za ženský).Tak se fakt nezlob ale nevidim v nás smysl.To radši obejmu osamělýho Otu.Já ani nemam náladu psát.Sotva sem tady něco poklidila a něco si chci dělat svyho tak za dvě hodiny abych šla zase do práce a nechce se mi tam když sem se tam pohádala kvuli těm smradum a pak je tam jeden v kuchyni kterej mi otravuje,jak sem tu taky psala a nějak mi to vysiluje.

Miluna (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

Tak díky no ale neni mi to k ničemu.Luci nepíše a to mě ubíjí.A kolem mě jen všichni vyfukujou ty smrady.Když ne cigarety tak ty ostatní sračky elektronický nebo Iqos ten nahřívající se tabák to je taky smrad jak kráva a oni si myslí jak kouří zdravě a jak nesmrdí!!!!! Včera sem to tam čuchala od kolegy!!! Pak se sejdu se Sergejem a ten jako Jirka občas hulí klasický nebo elektronický!!! Já mam jen takovou smůlu.Buď po mě chtěji děti nebo jen hulí!!!!!! A ještě v práci abych to čuchala.Smrad jak když se pálí sláma.No mam dost všeho!!!!! Už nemůžu mít normální vzduch.Člověk aby čuchal s nima jejich hnusný závislosti!!!!!! A když sem to v práci řekla kolegovi tak mam akorát zle.Dělal ze mě háklivku a ťukal si do čela že to nemůže nikomu vadit když to neni kouř že dneska to používaji i v kancelářích.Bezohledný hovada!!!!! Vůbec neberou že to někdo čuchat nechce.

no (Čt, 13. 6. 2019 - 13:06)

Luci se asi dozvěděla, že jsi magor

Miluna (Čt, 13. 6. 2019 - 13:06)

No tak ty mi fakt pomůžeš s timhle.Je mi nějak ze všech špatně,radši jdu už pryč.

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

Kdyby jsi měla zájem můžeme si psát na Lidé.Poslal jsem ti žádost tak koukni.

Marek (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

Tak to je dobrý i já jsem posílal.

Marek (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

To je mi líto.Já si zapálim jen příležitostně.Ale s tebou bych si nezapálil když ti to vadí.Ty elektronický varianty jsou docela trapný.

Ota (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

Já jsem myslel že tu jsem už jen já jedinej obdivovatel.Ne že jí budete psát a odlákávat! Jste vylezli když teď víte že je sama co.Tak zase zalezte.Stejně chce ženský a ne chlapy.

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

A ty ses asi co? Ze by stopadesat kilova baba Otka haha? Hele ja to tady znam taky nejakou dobu jen to denne nectu.Ale videl jsem jeji fotky a je proste je to kus.A je mi ji i lito ze jak je na tom.Je to hodne zajimava holka a to i povahou.Ale nikdo ti ji nebere pac neni tvoje hahahaha.

ach jo (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

nemáte pánové z toho horka úpal, porvěte se o Milču )))

Marek (St, 12. 6. 2019 - 21:06)

Já bych si s ní dal říct ale bojim se riskovat.Mám ženu i dítě.Ale je to kus když jsem koukal před chvílí na její profil.

Takovej (Čt, 13. 6. 2019 - 07:06)

by potreboval pretahnout klackem. Jdi se divat na manzelku a dite. Proc se takove hajzlove zeni, kdyz potom hledaji jinde, jeste k tomu takovou slapku.

Marek (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Na tohle jsem tak zvědavej tohle číst.Mila je kus a aspoň teda jen sleduju když už nic jinýho nemůžu.

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

A co ti je do toho? Co je tobe do toho kdo se nam libi? Bejt zenatej neni diagnoza.Milca je stihla,kozata a blond tak se nam to libi a tobe nic po tom tak neotravuj.

Honza (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Já se tu fakt musím smát. "Milča je štíhlá, kozatá a blond" Jo líbit se ti může, to ti nikdo nebere. Štíhlá taky moc není, jen to dělají ty delší nohy. Kozatá? No, že má trochu větší dejme tomu, ale kozatá rozhodně není. A blond je jen díky tomu, že se přebarvuje. Jinak je zrzavá. Mě přijde, že kdyby byla koza blond s dlouhejma nohama, tak bys asi na ní čučel od rána do večera-:)))

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

A ze ty si spis Jana a ne Honza haha co? Hele ja mam doma o dvacet kilo vic takze Mila je pro me stihla presne akorat top.Kozata na svoji postavu je pac kdyz vidim takhle stihli zensky tak tam maji jednicky nebo dvojky.A jestli je puvodne zrzka tak taky skvely,zrzky jsou zrovna tak krasny.Ja bych to videl ze je prirodni blondo zrz a nabarvila se na svetlou blond.

Honza (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

Jaká Jana? Proč si to myslíš? Píšu svůj názor jako každý. Proč mě přirovnáváš k ňáký Janě,

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

Ze Honza rovna se Jan a zena od jmena Jan je Jana.Prislo mi tvoje psani jak od zensky.Takovej ten pocit ze tam sedi zenska misto Honza.Ale jestli se pletu tak sory.

Reklama

Přidat komentář