Reklama

plenková disciplína

Otec j (Pá, 14. 6. 2019 - 14:06)

Na těch stránkách jsou všechny příběhy vymyšlené. Sle uvidíš sám . Mimochodem , není ti v těchto dnech horko když máš na sobě pleny ? K tomu ještě oblečení tak to se musíš hodně pařit.

(Čt, 13. 6. 2019 - 08:06)

Byli to plenky jako dětské s obrázky a také dupačky pár punčocháčů a hlavně bodycka ale vše v dětském stylu a hračky apod.dnes jsme měli volno ve škole ale nevím proč tak jsme oba zůstali v plenach a s dupačky ty dupačky jsou od pasu dolů takové jojo by pogumovaný povrch takže nemusím mít gumové kalhotky ale jen svrchní kalhotky což je dobré dnes jsme oba dva spali v zavinovacce já jsem měl červenou a kamarád modrou mamka prý jinou zavinovačku neměli tak i červená se hodila do postýlky v noci nikdo nokouka jen mamka nebo teta když nás jdou prebalit do čistých plen ono že začátku prázdnin budeme na té chalupě a tam si budeme užívat plného dětství budou plenky celodenním oběhu takzvaně nonstop a na tom táboře budeme asi rozdělení mne je víc let a jemu míň let jestli já nepůjdu k větším dětem a on menším dětem ale bylo by lepší kdyby jsme byli spolu tak byto bylo lepší ale uvidíme jak vše dopadne.

Otec j (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Možná vás nechaj spolu . Asi tam budou brát věk jinak . Ta zavinovačka asi nebude moc pohodlná. Jinak to máš, ale dobrý, že je o tebe tak pěkně postaráno. Držím ti palce co bude dál .

(St, 12. 6. 2019 - 11:06)

Tak mamka přijela v neděli v noci a přivezla nám věci pro plenkare ve stylu ABDL a ještě jedna věc přihlásila nás na tábor dětský pro děti větší co noseji plenky nebo-li pro abdl není to v Čechách ale v zahraničí ale nechtěla říct kde prý se nemáme ptát že to bude překvapení nikdy v půlce července a nebo začátkem srpna a teď musím ukončit nebo mne bude zabaven telefon když jsem ve škole.

Otec j (St, 12. 6. 2019 - 23:06)

Tak to je jasné, že ve škole mobil používat nesmíš. Tak dej vědět co pěkného vám dvěma přivezla a později i o tom co bylo na tom táboře. Držím ti palce

(Ne, 9. 6. 2019 - 10:06)

Pro návštěvníka když mám asi plenku látkovou tak asi nijaké promáčknutí nestačí to jedině u Pampersky se pozná s promáčknutí že je plná.kdyz oba dostáváme látkové pleny.... Dnes ve 4 ráno jsem byl prebalen do čisté plenky ale už jsem si toho všiml měl jsem sundane body a punčocháče a gumové kalhotky a plinka byla dost mokrá tak mne teta prebalila dala mne 6 látkových plen a teď jsem se asi pokadil ale ještě jí nebudu říkat že bych chtěl prebalit stejně se asi pomocim a pak jí řeknu že bych chtěl prebalit do čisté plenky a už se mne ptala jestli nechci čistou suchou plenku asi to je cítit a já říkám až bude prebalovat svého syna tak budu chtít také prebalit do čisté plenky a ona říká že nás přebali až po obědě tedy stejně asi půjdem na procházku ven tak oba dostaneme pampersku s latkovimy plenkami pro větší savost a nebo jednorázové pleny od ženy plus extra jsou silné a látkové pleny do vnitr už nejsou potřeba a přesně jenom gum kalhotky proti proteceni potom napíši Jak vše dopadlo s přebalovánim a jaké pleny jsme dostali.

Otec j (Ne, 9. 6. 2019 - 21:06)

Moc dlouho mokrej a pokakanej nezůstávej . Můžeš dostat opruzeniny a ty hodně bolí. Jestli máš možnost si o přebalení říct , tak to udělej.

Návštěvník (So, 8. 6. 2019 - 18:06)

stačí plenku jen " pomačkat" aby se zjistilo zda je plná.

(So, 8. 6. 2019 - 15:06)

Včera jsem si nechal dát plinku ale kamarád nikoliv prý když to vydrží ve škole se nepočura tak doma také zkusí a já mu říkám že když nebude mít plenku tak se pomocí do postýlky a bude celý ráno mít postýlku a čistit matrací prý se semnou vsadí že se mu to nestane a ráno byla postýlka durch mokrá a on také a ještě byl pokadeny teď před chvílí skončil s úklidem postýlky a já jsem v klidu byl ráno prebalen do čisté suché látkové pleny a měl jsem to bez námahy že bych něco čistil a teď mu jeho mamka říká že mu dá radši plenku aby zas nemusel něco čistit tak ho vzala na přebalovací pult a už mu dává pleny s gum kalhotkami a bodycko..a mne se ptá jestli nejsem náhodou pomočen či pokadeny a já říkám že nevím ať se koukne sama radši tak čekám na tetu až dobali svého syna..a jdu na řadu já tak mne teta sundala bodycko a gumové kalhotky a koukala na plenku byl jsem pomoceny a pokadeny tak mne odnesla do koupelny a omyla mne a pak přenesla mne na přebalovací pult a trochu mne namazala mastí a zasypala pudrem a pak jsem dostal 4 látkové pleny a gumové kalhotky bez bodycka dostal jsem jen dlouhé tričko a hrací kalhotky.A už mne schází moje maminka už se stýská prý přijde v neděli v noci a pro nás dva má překvapení.jestli to budou další plenky nebo něco jiného nevím necháme se překvapit.

Otec j (Ne, 9. 6. 2019 - 01:06)

Tak dej vědět jaké překvapení to bylo . Asi to bude nějaká věc typu abdl která se sežene v zahraničí snadno .

(Pá, 7. 6. 2019 - 09:06)

Ten Dudlík mám od značky Nuk a je klasický dětský akorát aby mne nevypadl v noci tak ho mám na gumičku udělaný....A do školy už pleny nenosime jenom doma je pouze máme jen co přijdeme domů tak se vysvleceme do naha a pak jsme oba dva prebaleni do svých plenek minulé mne teta prebalila ve spánku a já vůbec nevěděl že mne nikdo mění plenku mokrou za suchou ale vím jediné že jsem dostal kojeneckou láhev že sunarem kterou jsem vydudali to jsem věděl ale že jsem byl prebalen tak nikoliv.

Otec j (Pá, 7. 6. 2019 - 18:06)

Spíš asi dost tvrdě. To je taky důvod proč necítíš v noci potřebu. Sací reflex se spouští automaticky . Tak to máš dobrý, že už jen doma máš plenky a můžeš si v klidu užívat.

(Út, 4. 6. 2019 - 10:06)

Docela dobře na večer oba jsme prebaleni do látkovéjch plinek a máme jak svrchní kalhotky tak i gumové kalhotky a pak jenom dlouhé tričko a stačí nám to kolem 22 hodin jsme zkontrolovány jestli máme suché plenky a když jo tak nám jsou sundání svrchní kalhotky a gumové jsou ponechané a pak oba dva dostaneme punčocháče a bodycko a jde se spát samozřejmě každý musíme mít i dudlík jinak já neusnu nevím jak kamarád ale já ho mám až do rána skoro...

Otec j (Út, 4. 6. 2019 - 12:06)

To musíš mít nejspíš větší dudlík. Klasický dětský by ti musel vydávat z pusu v noci . Tak to máš fajn , že si to můžeš užívat. Ten tvůj kamarád ví nebo cítí , že se blíží potřeba? A to velká nebo malá?

Otec j (Po, 3. 6. 2019 - 22:06)

Tak to se ti to zajímavě rozjíždí. Tak dej vědět jak je u kamaráda.

(Po, 3. 6. 2019 - 11:06)

No když jsme jeli na chatu v pátek odpoledne tak nás mamka vyzvedla u školy měla trochu větší Auto něco jako transit s více sedačkami tak u auta jsme se museli vysvléct celý kalhoty museli jít dolů punčocháče jsme neměli tak to bylo jednoduché mamka řekla že si nás dva skontroluje jestliže nejsme pocurany i pokadeny nejdříve jsem zalehl já na sedačku odkryla my pampersku a zjistila že jsem pocurany tak mne jenom otřela vlhcenymi ubrousky pak namazala mastí a položila po demne 4 látkové pleny s gum kalhotkami a soupla my jenom bodycko a čekal jsem na přední sedačce až přebali kamaráda ten byl jen pokadeny tak to samé udělala i kamarádovi také 4 látkové pleny a gumové kalhotky a bodycko pak zašla do zadu auta a vyndala dvě dětské autosedačky pro větší děti byly trochu větší než normálně tak je připoutala na zadní sedadla a postupně nás do nich posadila nejdříve mne a pak kamaráda a po cestě na chatu nám řekla pravidla jak bude onas postaráno budeme se chovat jako kdyby nám bylo pár dní po narození a ještě mne mamka dala zpět moje oblíbené botky Prestige a kamarád je chtěl také akorát že on má číslo 38 protože chtěl ty samé co jsem měl já tak od větších čísel jsem dělají na tři suché zipy tak mu tedy koupila o dvě čísla menší 36 tak měl zebry černo zelené ale slušely mu a tak usadila i jeho do sedačky a pak jsme dostali kojenecké láhve že sunarem a Sunar Complex plus to nám řekla že je potřebujeme oba aby jsme byli silní kluci dostali jsme trochu menší takže jsme je měli vydunane hned pak oba i dudlíky ale pak už jsme museli vyjet na kamaráda čeká mamka a já jí mám říkat teto ale až přijedeme na chatu tak nebudeme mluvit ani jeden . Pak jsme přijeli na chatu a byli jsme oba trochu ospalý s cesty a teta na chalupě už čekala a k autu přijela s kočárkem pro větší děti ale dvoj boudou a v dětském pokoji bylo další velké překvapení dětské postýlky plus dvě dětské židličky a ještě přebalovací pult a veškeré dětské hračky a přebalovací pult byl vybaven latkovimy plenkami svrchní kalhotky gumové kalhotky různé mastí a pudry a pak nás oba teta dala do postýlek vytáhla ohrádky a daly si polední spánek po spánku to už byl oběd to jsme dostali do dětských talířku kaši ale nejdřív jsme byli usazení do zidliceK pak nám byli daný brindacky a byli jsme nakrmení po obědě pak teta mne odpoutala s dětské židličky a položila mne na přebalovací pult sundala mne bodycko a koukala na plenku a byl jsem pěkně pokadeny ale i pocurany pak šla pro svého syna ale položila ho na postýlku a také se mu koukala na plinku a také byl durch pocurany i pokadeny tak pak šla do koupelny a pustila vodu do vany.pak přišla za zabalila nás zpět do plen a šli jsme oba dva do koupelny tam nám sundala bodycka a špinavé pleny a pak umyla dětským šamponem a když jsme byli umytí tak nám dala plenkovou osušku.A šli jsme zpět d dětského pokoje tam už čekala mamka přišel jsem k ní a ona mne položila na suchou plenku měl jsem pokrčený nohy a čekal jsem na čisté plenky látkové ale nejdřív se mamka s kamarádkou musela domluvit jaké pleny dostaneme když si budeme hrát venku tak se domluvili že nám dají látkové pleny s gum kalhotky.tak nám je dali a já jsem chtěl i punčocháče a hned jsem dostal Dudlík.tak jsem dostal 6 látkových plen gumové kalhotky punčocháče a bodycko to bylo za trest že nemám mluvit když jsem malé miminko a místo ven jsem byl uložen do postýlky a ještě do zavinovačky to byl trest abych příště nemluvil a kamarád měl jenom 3 látkové pleny a gumové kalhotky a mohl si hrát venku ale sám po chvíli si to mamka s tetou rozmysleli a sundali mne tu zavinovacku.byl jsem sice venku ale nemohl jsem si hrát byl jsem v kočárku venku a Cucal jsem dudlík. Takto jsme si užili jak chatu tak i dětský den.Byli jsme v plenkách od pátečního odpoledne až do neděle večera a krásně jsme si to užili bylo to prostě nádhera si takhle užít.....A pár dní budu muset být u tety a kamaráda protože mamka musí odjet na služební cestu..

(St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Nevím jak to poznal že mám plinku asi mě nikde pozoroval já si myslím že asi na WC si toho všiml jak si jí sundavam a nebo to musel cítit jak jsem pokadeny jinak nevím on se za plenky trochu styděl on nosí ty co jsou na noční pomočování pro větší děti ale vždy má v nich nikdy jednu a nebo dvě látkové pleny vždy to ale promočí a teď mne mamka vyzvedla se školy a bere sebou i kamaráda a dnes měl silné plenky myslím že jsou od značky Tena extra plus a říká mamce že včerejší plenky jsou už vyprané a voňavé vyžehlené tak to se nám hodí protože mne musí prebalit do čisté plenky.pamperska je durch promáčená dnes žádné pleny náhradní nemá tak jsme před jeho domem a paní nás už vidí tak otvírá bránu aby jsme zajeli dovnitř kamarád vystoupil s auta a kamarádka říká mamce že ty včerejší pleny jsou čisté vyprané a mamka říká že se budou hodit že mne musí prebalit do čisté plenky tak já také vystoupil z auta a šel jsem do baráku a na jeho posteli bylo vše připraveno prebalovci podložka i latkovimy plenkami i gumové kalhotky tak jsem zalehl na postel mamka mne sundala kalhoty úplně dolů a zůstaly mne jen punčocháče a mokrá plena punčocháče stáhla pod kolena a pak sundávat jednorázovou plenku ale to byla pořádná nálož byl jsem obojí tak mne musela odnést do koupelny.mamka řekla kamarádce že musí použít jejich koupelnu že já jsem celý pokadeny a pocurany tak otevřela koupelnu a mamka mne tu plenku dala zpět a sundala mne jí až tam mne položila na zem a celého vysvlekla do naha a na mne se koukal kamarád jak mne mamka sundavá plenku a dává mne do vany a pak mě celého myje paní pak přinesla osusku spíše velkou plenku mamka mne osusila a zabalila do osušky a položila mne zpět na postel s plenkami a stále jsem měl pozorovatele mamka mne zvedla nohy a dala po demne pleny i gumové kalhotky a pak šla do auta pro bodycko a klasické bavlněné punčocháče tak mi nasadila punčocháče dětské bavlněné a přes punčocháče jsem dostal bodycko jenže mamka přinesla dvoje punčocháče a dvě bodycka a kamarád zrovna drží svou plenku v ruce že bude chtít asi prebalit také a jeho mamka mu říká že ho přebali potom až neotravuje a mamka jí říká že ho klidně přebali tak mu sundala kalhoty a tu plinku byl už hodně pocurany ale to měl ještě ze školy ale nic mu neproteklo skrst pleny jelikož měl jinou plenku.tak ho mamka tedy prebalila do čisté plenky a dala mu punčocháče dětské bavlněné a přesně dostal také bodycko já jsem měl modré s medvídkem a on zelené s krtkem pak jsme si udělali úkoly a byla malá svačinka oba jsme dostali kojeneckou láhev se sunarem a když jsme to vydudali tak jsme oba dostali dudlíky a šli jsme si hrát.az jsem s toho hraní usnul na zemi ale pak mne nikdo přenesl do postele ale co jsem slyšel že se na chatě neco chystá pro nás ale nevím co se chystá já si myslím že asi dětské postýlky s ohrádkami to si myslím já ale uvidíme.

Otec j (Po, 3. 6. 2019 - 08:06)

Tak jak bylo na chatě ?

Otec j (Pá, 31. 5. 2019 - 17:05)

Tak ti držím palce , ať je překvapení co nejhezčí.

Návštěvník (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Musím uznat že jsem napnutej ,co to na té chatě na vás čeká.

Reklama

Přidat komentář