Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

A ty ses asi co? Ze by stopadesat kilova baba Otka haha? Hele ja to tady znam taky nejakou dobu jen to denne nectu.Ale videl jsem jeji fotky a je proste je to kus.A je mi ji i lito ze jak je na tom.Je to hodne zajimava holka a to i povahou.Ale nikdo ti ji nebere pac neni tvoje hahahaha.

ach jo (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

nemáte pánové z toho horka úpal, porvěte se o Milču )))

Marek (St, 12. 6. 2019 - 21:06)

Já bych si s ní dal říct ale bojim se riskovat.Mám ženu i dítě.Ale je to kus když jsem koukal před chvílí na její profil.

Takovej (Čt, 13. 6. 2019 - 07:06)

by potreboval pretahnout klackem. Jdi se divat na manzelku a dite. Proc se takove hajzlove zeni, kdyz potom hledaji jinde, jeste k tomu takovou slapku.

Marek (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Na tohle jsem tak zvědavej tohle číst.Mila je kus a aspoň teda jen sleduju když už nic jinýho nemůžu.

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

A co ti je do toho? Co je tobe do toho kdo se nam libi? Bejt zenatej neni diagnoza.Milca je stihla,kozata a blond tak se nam to libi a tobe nic po tom tak neotravuj.

Honza (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Já se tu fakt musím smát. "Milča je štíhlá, kozatá a blond" Jo líbit se ti může, to ti nikdo nebere. Štíhlá taky moc není, jen to dělají ty delší nohy. Kozatá? No, že má trochu větší dejme tomu, ale kozatá rozhodně není. A blond je jen díky tomu, že se přebarvuje. Jinak je zrzavá. Mě přijde, že kdyby byla koza blond s dlouhejma nohama, tak bys asi na ní čučel od rána do večera-:)))

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

A ze ty si spis Jana a ne Honza haha co? Hele ja mam doma o dvacet kilo vic takze Mila je pro me stihla presne akorat top.Kozata na svoji postavu je pac kdyz vidim takhle stihli zensky tak tam maji jednicky nebo dvojky.A jestli je puvodne zrzka tak taky skvely,zrzky jsou zrovna tak krasny.Ja bych to videl ze je prirodni blondo zrz a nabarvila se na svetlou blond.

Honza (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

Jaká Jana? Proč si to myslíš? Píšu svůj názor jako každý. Proč mě přirovnáváš k ňáký Janě,

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

Ze Honza rovna se Jan a zena od jmena Jan je Jana.Prislo mi tvoje psani jak od zensky.Takovej ten pocit ze tam sedi zenska misto Honza.Ale jestli se pletu tak sory.

Honza (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

No ty máš blbé úvahy. K jakému jménu přiřadíš třeba hovno. Od jména Jan je Jana. To sem ještě neslyšel aby z jména Jan byla Jana. Když už jsi takovej chytrák, tak se nepíše sory ale sorry.

Hele ty osle (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

hovno je tobe potom kdo co tady pise. Asi nevis co je dizkuze.

A (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Ty jdi laskavě do prdele. S tebou nikdo nepsal, tak se dotoho nemotej. Tobě se taky líbí jen štětky a kurvy. Jo manželství není diagnoza, ale ty bys asi koukal jak nudle z pekáče kdyby tvoje manželka střídala chlapa za chlapem. a mimochodem NEOTRAVUJ!!!

Roman (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Diskutujem ne. Nebo muzes jen ty vypisovat svoje rady kdo se komu muze libit a kdo ne? Strc si to nekam.Ty asi tak vis kdo me se libi,jestli stetky nebo kdo.

To (St, 12. 6. 2019 - 19:06)

jí těžko vyčítat, šlape už roky a roky, i když příležitostně. možná si z toho udělá živnost

:)) (St, 12. 6. 2019 - 17:06)

Neměli bychom informovat Lucinu, aby si připravila nějaké love jako Sejrožka? Co když je to flundra jako Miluna? No ale zase má rodinu, děti, zahradu, tak se má co ohánět

:)) (St, 12. 6. 2019 - 11:06)

jo tak to jo, ahaha

Miluna (St, 12. 6. 2019 - 12:06)

Čemu se směješ?

Miluna (Út, 11. 6. 2019 - 16:06)

Tak už sem v práci.Zatim je lidí málo tak dobrý.Udělala sem zatim jen pizzu Haway:-) ale ten vzduch je tu fakt hnusnej.To nevim proč nemam chuť na chlapy.Možná tim jak se s nima nedá tak hrát a pořád řešit gumu a žádnej jinej už mi delší dobu nezaujal tak ty chutě nejsou.Za to na ženskou jsou.Ale začínam mít z Lucky nervy,kdyby napsala tak bych ožila.Takhle sem smutná.Jestli má na mě chuť to fakt teď nepoznam když mi ani ještě neviděla.Viděla sem jen já jí.No já nevim co dělat,kdyby mi nějak nechala tak se mi všechno zhroutí.Už měsíc mi drží právě ona.Díky ní sem snášela líp i Denise že se mi to s nim rozpadlo.Ona je to moje naděje,moje vzpruha.Holka na kterou denně myslim tak snad to nevzdá.Teď mam objednávku na další dvě pizzy tak musim jít zas dělat.

Ota (Út, 11. 6. 2019 - 19:06)

Napsal jsem ti na profil na Lidé aby jsme se mohli domluvit na to obejmutí.

Reklama

Přidat komentář