Reklama

Je normální když Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech ??

Darina (So, 15. 6. 2019 - 21:06)

Jano a tady po tomto, jak si ho přistihla, zavedla jsi se svým synem ještě někdy řeč na jeho onanii? Mě by to bylo velice trapný a navíc už jenom to přistižení, jak si dělá dobře. Studem bych se propadla.

Tereza (St, 12. 6. 2019 - 17:06)

je mi 15 a mám brách 12 let a jednou jsem ho náhodně zahlédla jak si hraje s pindíkem a má ho postaenýho. Ani jsem nedutala aby mne neviděl a čekala jsem jak to dopadne. Asi za minutku s jeho pinďoura začala proudit bílá tekutina a vytříkl to několikrát před sebe na zem. Líbilo se mi to také

Lenča (St, 12. 6. 2019 - 18:06)

Terezo, máme stejně staré bráchy, ten můj měl nedávno 12. Mám možnost celkem v pohodě brášku potají v pokoji při jeho onanii sledovat. Zajímá mě, jak tvůj brácha onanuje, když, jak píšeš, si ho při tom sledovala. Někteří kluci si stahují předkožku. Můj brácha si to dělá ukazováčkem - tře si jím žalud přes kůžičku až do výronu.

Terka (St, 12. 6. 2019 - 20:06)

Brácha si stahuje celou předkožku když si ho dráždí a když se má udělat tak si předkožku stáhne co nejvíc dolů a už to teče. Jak si ho přestane honit a stáhne hodně a drží vím, že to půjde z něho ven.

Lenča (St, 12. 6. 2019 - 21:06)

Pocity mají kluci asi stejný, ať si to dělají jakýmkoliv způsobem. Můj bráška si po péru přejíždí ukazováčkem a když to na něho přijde tak hned při prvních výronech zpomalí kmitání prstu a snad jen tak co tři vteřiny s ním pohne a to dosti dlouhou dobu, dokud mu asi nepřestanou stahy. Viděla jsem ho při tom už tolikrát, že přesně odhadnu jeho reakce a chování při vyvrcholení.

Filip (St, 12. 6. 2019 - 16:06)

to by koukal kdyby si mu najednou zacala pomahat :) ve 13 sem si zacal honit jen vedle me nelezela mati teda , na jeho miste bych se snazil tak nejak k tobe pritulit co nejvic ...

Darina (St, 12. 6. 2019 - 17:06)

Jsem z jeho sebeuspokojování hrozně vzrušená. Hlavně ze způsobu, jak to dělá. Myslím, že ani on nemá potuchy, jak dokonale znám jeho sexuální život. Avšak ani ve snu by mne nenapadlo nějak mu "pomoct". Toto je prostě vyloučeno. Vím taky, že už se přehrabuje v mém prádle a bere si jej k sobě. Ať si to užívá a já si zase užiju jeho onanie v "přímém přenosu".

Evža (Čt, 4. 7. 2019 - 11:07)

Taky dokonale znám sexuální život našich dětí. Dcera měla 16 a syn právě 14. Hlavně u něj vím, kdy s tím začal, jak často si to dělá a co všechno už zná. No zná snad už úplně všechno. Poslední dobou se i pohlavně dráždí, to zn. že onanii prodlužuje až na hodinu či ještě déle a až poté se udělá. Někdy mám možnost ho při tom alespoň z části sledovat, tak to vím.

Filip (So, 15. 6. 2019 - 11:06)

Tak to neni nic proti nicemu , treba je to fajn videt jak se syn uspokojuje , vetsina matek to pochopi ale vedet ze ji to přináší potěšení to by me hodně vzrusovalo..

Darina (So, 15. 6. 2019 - 12:06)

Říkám si, že až bude syn o něco starší, až bude po třináctém, ke čtrnácti letům, tak pak, tak jak teď ležíme, si to začnu dělat. Budu si to dělat potichu, ale budu vědět, že se na mě dívá. Tohle mě rajcuje úplně neskutečně.

Markéta (St, 12. 6. 2019 - 18:06)

MŮJ JEDENÁCTILETÝ BRÁCHA SE tajně obléká do mých silonek a kalhotek a sukně a při to si ho honí a naposledy jsem ho viděla jak to dělá a on ví,že to vím a vzrušuje ho,když se u toho na něj koukám. Jsem o tři roky starší a rodiče to nesmí vědět. Když se na něj koukám udělá se rychle a vystříká to ven na svý nohy v silonkách nebo mně do ruky. Je to zvláštní a vzrušující. Jemu to funguje asi půl roku takto a dokonce mám někdy velkou chuť mu ho honit sama a nechat se od něj postříkat.

Majkl (Pá, 1. 1. 2021 - 09:01)

Ať se ti udělá do pusinky

Kacha (Ne, 10. 11. 2019 - 16:11)

Ahoj napiš mi na snap: kachaba69 pls

Míša (St, 12. 6. 2019 - 23:06)

Markéto, jak dlouho už tvůj brácha onanuje? Máte společný pokojíček, nebo jaks na to přišla, že si začal dělat dobře. Můj brácha je o pět let mladší, měl 10, ale když si prohlížím jeho postel nebo prádlo, tak žádné stopy po semeni ještě nevidím. Vím ale, že si se svým ocasem hraje, tak možná co nevidět u něj dojde alespoň k poluci, či k opravdovému honění.

Markéta (Čt, 13. 6. 2019 - 07:06)

asi tak od vánoc. Máme každý svůj pokojíček a jednou jsem tam za n ím přišla a viděla jsem ho

Návštěvník (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

Zuzka přišla z Ruska.

Návštěvník (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

Zuzka přišla z Ruska.

Zuzka (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

Myslím, že se těžko najde holka, která má bráchu a která by tady toto nepraktikovala. A obráceně. Brácha má 14 a půl bral mi dlouhou dobu kalhotky a teď se zaměřil výhradně na vložky. Dávám je do koše v mém pokojíčku a pokaždé jsou pryč. A já zase vím, kde najdu jeho semeno, kam si je utírá.

Pepapepa (Čt, 23. 1. 2020 - 05:01)

To je super mne se dodneška také líbí vůně zenskyho klína vložky a kalhotky pak jeto božská věc!!

Návštěvník (Po, 27. 5. 2019 - 13:05)

to je fajn se mas ses na tom dobře

Reklama

Přidat komentář