Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:)) (St, 12. 6. 2019 - 17:06)

Neměli bychom informovat Lucinu, aby si připravila nějaké love jako Sejrožka? Co když je to flundra jako Miluna? No ale zase má rodinu, děti, zahradu, tak se má co ohánět

:)) (St, 12. 6. 2019 - 11:06)

jo tak to jo, ahaha

Miluna (St, 12. 6. 2019 - 12:06)

Čemu se směješ?

Miluna (Út, 11. 6. 2019 - 16:06)

Tak už sem v práci.Zatim je lidí málo tak dobrý.Udělala sem zatim jen pizzu Haway:-) ale ten vzduch je tu fakt hnusnej.To nevim proč nemam chuť na chlapy.Možná tim jak se s nima nedá tak hrát a pořád řešit gumu a žádnej jinej už mi delší dobu nezaujal tak ty chutě nejsou.Za to na ženskou jsou.Ale začínam mít z Lucky nervy,kdyby napsala tak bych ožila.Takhle sem smutná.Jestli má na mě chuť to fakt teď nepoznam když mi ani ještě neviděla.Viděla sem jen já jí.No já nevim co dělat,kdyby mi nějak nechala tak se mi všechno zhroutí.Už měsíc mi drží právě ona.Díky ní sem snášela líp i Denise že se mi to s nim rozpadlo.Ona je to moje naděje,moje vzpruha.Holka na kterou denně myslim tak snad to nevzdá.Teď mam objednávku na další dvě pizzy tak musim jít zas dělat.

Ota (Út, 11. 6. 2019 - 19:06)

Napsal jsem ti na profil na Lidé aby jsme se mohli domluvit na to obejmutí.

Návštěvník (Út, 11. 6. 2019 - 15:06)

To tě Miluško lituju u té pece takový horko.

Ondra (Út, 11. 6. 2019 - 14:06)

A proč nemáš Milčo chuť na chlapy?

Návštěvník (Út, 11. 6. 2019 - 14:06)

Já nevím,píšu si roky s holkama,různě virtuálně debatujeme,ale setkat se nutně nepotřebujeme.Stačí fota a slova do života.Takové ty holčičí rady.Miluno o čem budeš s ní mluvit, hm.

Miluna (Út, 11. 6. 2019 - 14:06)

Jen ty asi na ně nemáš sexuálně chuť co nebo jo? Do Lucky sem k tomu ještě zamilovaná jak sem jí po prvý v reálu viděla,proto sem si jí vyhledala.U tebe je to jiná situace myslim.Znáš je jen z internetu viď a stačí ti to tak.Co s ní budu povídat nevim.Asi tak neutrálně.Ona sama o sobě psala že je upovídaná tak snad to nějak potáhne ten rozhovor.Ona sama je spíš na reálný povídání než na psaní.Sama mi to o sobě ze začátku psala.A je jí 37 ale vypadá spíš jako moje vrstevnice na 31.

Ty (Út, 11. 6. 2019 - 20:06)

máš sexuální chutě na lidi z internetu? Jéééééé. To si neumíš najít chlapa ve tvym věku?

Miluna (St, 12. 6. 2019 - 10:06)

Já chlapa nechci ,proč bych měla hledat chlapa na internetu? Když mi zachybí sex s chlapem tak to neni těžký najít,stejně mam ještě Sergeje.Miu tak jak dopadla domluva o motorce se synem? V práci říkali že se tady kousek od Písku zabili včera dva motorkáři.Jeden naboural u Tálína do můstku a druhej o 20km dál u Újezda se střetl s náklaďákem.

Hm (St, 12. 6. 2019 - 13:06)

Miluno a co děti, už se těší zase na nového tatínka Sernožku? Potom se divíš jak se syn k tobě chová. No když to vidí, jak to střídáš a jaký vedeš život. Budeš jednou překvapená co jsi děti naučila. Ty děti si nemůžou takové mámy vážit.

:D (St, 12. 6. 2019 - 15:06)

Sernožka :))))

Miluna (St, 12. 6. 2019 - 14:06)

Já sem na sebe hrdá že mam práci že sem teď momentálně soběstačná a to vidim u sebe jako velkej pokrok.Jasně chlápek na přilepšení se hodí vždycky ale ten základ sem si získala.A momentálně se řídim podle Sany myšlenky kterou mi tady naučila.Taky se chystam obejmout Otíka.Proč? Budu ráda že můžu udělat radost.Děti Sergeje neznaji,ani o něm neví.Vysvětlila sem jim problem já a Denis že on chce mimi a já si to rozmyslela.Oni to respektujou a kluk se tak chová že je takovej sám od sebe.

xx (St, 12. 6. 2019 - 19:06)

Miluno brát peníze za sex je prostituce. Přijímáš peníze? přijímáš. takže jsi štětka.

Simona (Út, 11. 6. 2019 - 20:06)

Vždyť psala že žádnýho chlapa nechce.

a (Út, 11. 6. 2019 - 20:06)

těch skoro deset dětí se jí udělaly s kým? s křečkem?

:) (Út, 11. 6. 2019 - 20:06)

To ne, on asi koťátko vždycky někdo znásilnil

Návštěvník (Út, 11. 6. 2019 - 15:06)

A Lucka má na tebe chut, jo.

Miluna (Út, 11. 6. 2019 - 13:06)

Aličko pořád mi nenapsala.Ptala sem se jí jak se má a že doufam že už příští týden se sejdem.Jindy odepisovala hned tak nevim že nic nepíše.Nevzdala to semnou? Kdybys příští týden nemohla tak s ní pudu sama.Jak sem tu schůzku před odmítla tak to bylo hlavně kvuli mámě.Nechtěla sem tam jít se smutnou náladou jak byla v nemocnici.A tenhle týden 30°C tak zase nechci aby mi viděla třeba červenou z horka a rozmazanou.Večer sama už nemůže a já tenhle týden taky ne když mam odpolední.Je mi na hovno.Sem nějak smutná a za chvíli abych se připravila jít k peci,mam práci od 16h a ani se mi nikam nechce ale co se dá dělat.

Reklama

Přidat komentář