Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Gabina (Út, 11. 6. 2019 - 22:06)

Klára a Miška a další jsou moji oblíbenci a taky na ně nedám dopustit. Jen se bojím až se s miškou sejdou zmizí z týhle diskuze jako Libor, Markéta, Soňa a další a to by mi bylo holky moc líto. Já sem ještě nenapsala dělám to poprvé,ale jestli zmizíte, tak zmizí s vámi kus mého srdečního příběhu.Prosím pište i dál po tom jestli to bude možné. Obávám se srpna. Děkuji moc. Gita Praha

Klára (Út, 11. 6. 2019 - 20:06)

Miško ty jsi moc hodná a já si toho nesmírně vážím. Hanku chápu a omluvu přijímám, člověk nemá soudit hned,ale bez omluvy bych to těžko nesla jako velkou křivdu. Miško hezký večer. Libor tě taky pozdravuje a oba tě máme moc rádi.

Miška (Út, 11. 6. 2019 - 20:06)

I tobě hezky klid do pelíšku. Hele já bych to čurání s tebou jak píšeš zkusila až budu u vás na chaloupce a myslím,že když to neuděláme po jídle,tak to zvládneme. Jinak to vyhodíme někde v lese,ale já si taky věřím,že ne.

Miška (Út, 11. 6. 2019 - 19:06)

Vycachtaná Miška zdraví Klarku! Jsem ráda,že ti test dopadl v pohodě. Jinak tu kritiku od Hany beru,protože neznala podrobnosti a omluva mne potěšila,protože tě znám jako čistou dušičku. Tak dnes nebylo moc zážitků,třeba zítra jich bude víc. Jdu ještě pracovat na tom dárku pro tebe. Pa

Klára (Út, 11. 6. 2019 - 17:06)

Miško musím ti napsat. Test mně mamča donutila udělat,dokonce mně hlídala,abych ho počůrala správně. Samozřejmě vše ok. Tak se I mamča zklidnila a ještě s ségrou budeme venku a ve vodě. Pa,jen jsem se chtěla rychle podělit.

Miška (Út, 11. 6. 2019 - 14:06)

Tady je vedro Klárko a tak půjdu do vody. Zdravím z jihu na sever! Ani jsem nečurala cestou venku, protože tím vedrem se mi ani moc nechtělo. Pa a písnu ti navečer.

Klára (Út, 11. 6. 2019 - 15:06)

Ahojky Miško, tady je to podobný, večer tady byla bouřka, ale já jsem ji zaspala a jen asi na chviličku se probudila . Tak budu na zahradě a ségra se mnou a taky budeme ve vodě. Hele víš co mně napadlo? Že bych to pití čůrání ještě zopakovala, ale třeba až budeš u nás na chaloupce a tak si necháme naplnit pipinky a pak vezmeme skleničky a půjdeme někam do lesa a zkusíme to ale ne po jídle. Láká mne to a myslím, že se nám tak nic nestane a kdyby jo tak to vyblinkáme do jehličí a nic se neděje. Já jsem asi praštěná, ale zkusila bych to, protože mně to láká, že to prostě musí fungovat bez následků. Tak a teď se půjdu namočit do vody. Taky jsem cestou domů dnes nečůrala chtělo se mi jen malinko a v tom vedru se asi víc vypotí a čůrala jsem až doma a taky jen lehce a žádnou velkou louži do záchodu. Mamča m idnes přinese ten těhotenský test,už volala a tak ti písnu co a jak,ale já jsem v klidu.

Hana (Út, 11. 6. 2019 - 16:06)

Kláro ty jsi hodně velký nevychovaný fracek, když lákáš znovu kamarádky z diskuze na tyhle hovadiny. Maminka to samozřejmě neví, že? Jinak by tě přetrhla a dala by ti pořádně na prdel. A co táta? O něm nepíšeš, takže jestli s vámi nežije, tak ti chybí pořádná otcovská ruka. Ty jseš teda kvítko povedený!

ikk. (Út, 11. 6. 2019 - 16:06)

Tak tohle je od tebe přes čáru. Jo holky dělaj píčoviny,ale na Klárku mi nešahej. Ona si prožila svý a skoro přišla o život kvůli tátovia jinak je to křehká až naivní holka, která má naštěstí správnýho kluka. Přečti si její příběh zpátky, začíná někdy v únoru,co sem začala psát. Potom hodnoť.

Hana (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Ikkovi a Kláře se omlouvám. Nečetla jsem před tím historii a nyni musim svůj názor přehodnotit. Ale takový blbiny co holky včera dělaly jsou opravdu blbiny.

J (Út, 11. 6. 2019 - 20:06)

Tak jsem rád, že jsi to přehodnotila. Protože už jsem plánoval psaní, že lituju tvoje holky, a že doufám že jsou normální a nebudou se se vším mamince svěřovat. Pořád lepší, aby experimentovaly s vlastním čůráním, které je podle odborníků neškodné, než aby to zkoušely s drogami. To věřím, že tohle nezkoušejí.

@ (Út, 11. 6. 2019 - 17:06)

Aby ses neposral,naivko

Ikk. (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Naivka jsi ty a posranej od roku 2014

@ (Út, 11. 6. 2019 - 20:06)

Spíš 2015

ikk. (Út, 11. 6. 2019 - 13:06)

konkrétně od 21.2.2019 21.00

Honza (Út, 11. 6. 2019 - 13:06)

Když vidím někoho čůrat tak mi ztvrdne čůrák.

Eliška (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

Já to sleduji od samého počátku a takových nedůvěřivců zde bylo několik včetně mne, jenže osud těchto lidí je možno i ověřit a taky jsem dost dala na některé odborné názory včetně literárního kritika. Je to zhruba od strany 20. Pokud by to psal jeden člověk, pak mi chybí motiv a navíc čas, který by tomu musel věnovat je obrovský. Takže zhrzený důchodce nebo chorý člověk v invalidním důchodu? Nebo nějaká dívka s bujnou fantazií??? Nějak mi to nesedí.

Host (Út, 11. 6. 2019 - 13:06)

Já jsem to tady taky už napsal, že jsem si ověřil hodně konkrétních míst a osob a sedí to. A taky jsem pochyboval, ale od té doby to neřeším.Podle mne je to identický příběh že života několika lidí a ikyby to bylo jinak je mi to už fuk, protože je to velmi poutavé a má to napětí, romantiku, smutek ,naději a všechno. Takový úchylný psavec by se odhalil během pár dní a tady to už frčí několik měsíců.

Host (Út, 11. 6. 2019 - 14:06)

Dokonce i ten hotel v Námestovu je reálný a když tady ikk.tvrdí,že tam bude třiadvacátého v sedm s flaškou čekat, pak je jednoduché ho pozdravit a vypít to s ním.

Kamil (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

Já jsem tady ty napsané hovadiny tady trochu četl. A stejně jako Tonymu mě připadá, že to tady píše jeden chlap, magor. Nakonec to se pozná třeba příští měsíc, až tady bude napsáno, že se "Klárka", "Myška" a já nevím kdo ještě zrovna vrátila ze školy.

Reklama

Přidat komentář