Reklama

Jak správně kouřit chlapa

Hanys (Ne, 16. 6. 2019 - 07:06)

To co dělá Eva chlapovi tak můj kámoš to dělá svoji přítelkyni ona je na to jako blázen.Přivazaná k posteli a on ji robertkem rajcuje až je na kraji orgasmu tak přestane a to tak dělá í tři hoďky ale pak ji udělá svým lulinem a to má orgasmus jako nymfa i s výstřikem.

Mirka (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Tak to ke hustý.

Eva (Út, 11. 6. 2019 - 15:06)

Svého přítele nejprve pevně přivážu nahého k nohám postele za ruce i za nohy. Nejlepší je sobota ráno abych mela dostatek času. Pak ho zacnu kouřit. Když cítím ze to na něj jde tak prestanu a dívám se jak se bezmocně kroutí. Za chvilku kouřím znova. A zase prestanu . Z počátku ho to baví ale při desáté přestávce už nadává. To si ale vyslouží jen pěstí do koulí. Pak pokracuju ještě asi hodinu. Když už to vypadá ze mu curak praskne nechám ho tam a jdu vařit oběd. Vrátím se za dvě hodiny a pindour se mu valí zplihlej po břiše. Zacnu ho kouřit a za chvilku je zase v pozoru. V nejlepším opět prestanu. Po další takové hodině se ho zeptam jestli chce oběd nebo vykourit. Řekne ze vykourit. A tak kourim a zase prestanu. Po další hodině už prosí abych ho udělala ze to nevydrží. Slibuje všechno možný ale ja mam čas a nechvatam. Jeho koule jsou nalite a citlivé na dotek takže když mu je zmacknu knuci jak malé stěně. Takhle to trvá az do večera. Když se mu chce čůrat musí do petky . Večer mu oznamim ze už me kouření nebaví a jestli chce tak mu ho vyhonim. Souhlasi a znovu prosí. Chytnu ho pod žaludem a stahnu mu kuzicku co to jde. Pak pevně stisknu a párkrát pohonim. Druhou rukou pořádně zmacknu koule. Začne vzlykat ze to bolí. Tak ho pustim a zařvu ze když to dělám špatně tak na něj kašlu. Začne brecet a omlouvat se. Dobře smiluju se a zacnu normálně honit. Ještě několikrát ho privedu těsně před vrchol. Koule ma nalite , pero napruzene a žalud fialový. Vezmu si jeho ptáka do pusy a zacnu sát. Když cítím ze pulzuje a ze už to nepůjde zastavit vyplivnu ho a necham ho bez dotyku vystrikat na břicho.

Hmm (Út, 1. 9. 2020 - 22:09)

Tak To seš kráva a tvůj přítel tě jednou asi hodně zbije jestli to je pravda co si napsala

Honza (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Taky bych rád takovou přítelkyni. Jak často mu to takhle děláš ?

Eva (Út, 11. 6. 2019 - 19:06)

Dvakrát za měsíc. Více ejakulací nemá dovoleno. I tak je to až až.

Pepa (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Eva je píča a ty si kokot . Co se ti na tom líbí ?!

Pepa (So, 2. 10. 2021 - 01:10)

Eva je píča a ty si kokot . Co se ti na tom líbí ?!

Návštěvník (Ne, 7. 3. 2021 - 21:03)

Tomu malé děti, jako jsi ty, nemohou rozumět. Ta tak maximálně klasiku a ještě potmě.

Klára (Út, 11. 6. 2019 - 08:06)

Já mu ho nejprve pořádně pohoním a pak kouřím až do vacákání přímo na mandle

Jakub (Po, 27. 5. 2019 - 18:05)

Mně ho kouřila strašně ráda jedna kočka vždy ,když jsem ho měl po vychcání.

fjh (Ne, 4. 8. 2019 - 12:08)

po vychcání má pták lepší chuť taky bych si dal

hm (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

tak to jste čuňata.

Amalka (St, 22. 5. 2019 - 07:05)

Já to dělám ráda jen tehdy když mi muž líže pipinu to mu ho kouřím až třeba do udělání . Já se při tom taky udělám i několik krát hlavně při cucání ftajtříka a mu to oplácím stejnou mírou saju mu ho, jazykem objíždím žalud,rukou hnětu varlata ,občas ho vytáhnu s úst a trošku mu ho pohoním a ještě se mi nestalo že by se neudělal.Někdy ani nepokračujeme souloží stačí nám orálek

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 22:07)

Polykás cakance?

Návštěvník (Ne, 12. 7. 2020 - 22:07)

Dej telefon pico

Javor (So, 18. 5. 2019 - 10:05)

Miluju když mi zena u toho lize koule a pak sjede níž a lize mi analek to se vycakam za 10 vterin

Mrskac (Pá, 19. 4. 2019 - 06:04)

Já si pětkrát denně vymrskam curaka a mám svátek klid !

Antonyo (Ne, 12. 11. 2017 - 11:11)

Dobrej den mám rád kdys mě holka kouří mám to nejradši když mě pořádně kouří a dělá se přitom sama a pak když polika a nechá se postříkat.

stano spritz (St, 25. 10. 2017 - 12:10)

Brrrr - strašná...Tam si ho muzes nechat tak maximalne vyudit!!!

Reklama

Přidat komentář