Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

@ (Út, 11. 6. 2019 - 20:06)

Spíš 2015

ikk. (Út, 11. 6. 2019 - 13:06)

konkrétně od 21.2.2019 21.00

Honza (Út, 11. 6. 2019 - 13:06)

Když vidím někoho čůrat tak mi ztvrdne čůrák.

Eliška (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

Já to sleduji od samého počátku a takových nedůvěřivců zde bylo několik včetně mne, jenže osud těchto lidí je možno i ověřit a taky jsem dost dala na některé odborné názory včetně literárního kritika. Je to zhruba od strany 20. Pokud by to psal jeden člověk, pak mi chybí motiv a navíc čas, který by tomu musel věnovat je obrovský. Takže zhrzený důchodce nebo chorý člověk v invalidním důchodu? Nebo nějaká dívka s bujnou fantazií??? Nějak mi to nesedí.

Host (Út, 11. 6. 2019 - 13:06)

Já jsem to tady taky už napsal, že jsem si ověřil hodně konkrétních míst a osob a sedí to. A taky jsem pochyboval, ale od té doby to neřeším.Podle mne je to identický příběh že života několika lidí a ikyby to bylo jinak je mi to už fuk, protože je to velmi poutavé a má to napětí, romantiku, smutek ,naději a všechno. Takový úchylný psavec by se odhalil během pár dní a tady to už frčí několik měsíců.

Host (Út, 11. 6. 2019 - 14:06)

Dokonce i ten hotel v Námestovu je reálný a když tady ikk.tvrdí,že tam bude třiadvacátého v sedm s flaškou čekat, pak je jednoduché ho pozdravit a vypít to s ním.

Kamil (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

Já jsem tady ty napsané hovadiny tady trochu četl. A stejně jako Tonymu mě připadá, že to tady píše jeden chlap, magor. Nakonec to se pozná třeba příští měsíc, až tady bude napsáno, že se "Klárka", "Myška" a já nevím kdo ještě zrovna vrátila ze školy.

Miška (Út, 11. 6. 2019 - 07:06)

Ahoj Klárko. Myslela jsem na tebe jestli jso ok, Já ano a v pohodě. Přeji hezký den!r

Klára (Út, 11. 6. 2019 - 06:06)

Miško ahoj po ránu. Jak je? Tady dobře, spinkala jsem jako mimino a teď frčím do školy. I tobě hezký den! Dnes když jsem čůrala na záchodě tak jsem si vzpomněla na včerejše a musela jsem se tomu smát přes tu všechnu nepříjemnost.

Jitka (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

jdu chcát, potřebuju nutně hodně chcát, vychčiju se do kelímkuod piva a zbytek asi vychčiju na zem, jsem hodně plná takže to asi ještě budu chcát víc. No a co nachčiju do kelímku vypiju. Jako nic.

Martina (Po, 10. 6. 2019 - 21:06)

Teda já být vaši mámou tak vás ohnu přes koleno a dám vám tak na holou, abyste se probraly!!!
Vy jste neuvěřitelný naivní holky s IQ houpacího koně!

Hanka (Út, 11. 6. 2019 - 07:06)

Já mám dvě holky 15 a 11 let a kdybych věděla, že zkoušejí takový blbosti tak je snad přizabiju. Tyhle holky mi připadaj jako mimoni a rodiče se o ně nestarají a takhle to pak vypadá. Já jsem to taky četla, že to asi jde pít, ale ta moč musí být čistá. Za prvé by si před takvým vyčůráním měly důkladně omýt pipku a už vůbec si nedokážu představit, že by některá z nich měla u toho měsíčky a pak tu moč vypila. Mně už se dělá špatně jen z tý představy. Tenhle svět mladých je opravdu na hlavu. Moje holky takový věci snad proboha nedělají.

Robroy (Út, 11. 6. 2019 - 15:06)

Ahoj Hanko,

přesně, jak píšeš. Já na tuhle konverzaci narazil včera, a nejdřív sem se tomu smál, ale tohle je již přes čáru. je fakt, že holky (tajně a spolu, pokud je nikdo nevidí) dělají spoustu někdy divnejch věcí, ale toto je trochu moc. Je pravda, že moč zdravého člověka je sterilní, tedy, pokud člověk nemá nějakou infekci nebo nemoc, tak je neškodná, což ale během menstruace rozhodně neplatí, to je celkem riziko. Že se chlapům líbí, jak holky čůraj, to je fakt, mě taky (proudy, syčení, utírání atd.), ale do tohoto bych nikdy nešel. Kluci, když jsou jelita mladý, tak taky vymýšlej kraviny,ale holky jak vidím taky.
A asi to bude jak říkáš, nějaký problém v rodinném zázemí,na to bych vsadil taky. Ještě,aby se začaly vzájemně utírat a bylo by to všechno. Jinak je to fakt na hlavu.
Znal sem kamaráýda, co vypil vlastní moč, kdysi dávno, nidko to z nás tehdy nechápal,ale byl trochu divnej. Pokud vím, žádné vážné zdravotní důsledky to nemělo,ale jestli je to důvod k tomu,tu moč pít anebo nepít, to ať si každý přebere sám.

Návštěvník (Út, 11. 6. 2019 - 10:06)

Jenom jestli.

Hana (Út, 11. 6. 2019 - 10:06)

Tak o tom nepochybuj. Nebo si myslíš,že takový věci dělají taky???

Tony (Út, 11. 6. 2019 - 07:06)

Ještě, že to s tím "Jakubem" dopadlo tak, jak to dopadlo. Mohlo to dopadnout hůř.

Tony (Út, 11. 6. 2019 - 00:06)

Nebo tu tyto báchorky píše pouze jediný chlap, úchyl, jak mne znova napadlo. I s celým tím Ťufíkem?

Tony (Út, 11. 6. 2019 - 00:06)

Nebo tu tyto báchorky píše pouze jediný chlap, úchyl, jak mne znova napadlo. I s celým tím Ťufíkem?

Klára (Po, 10. 6. 2019 - 21:06)

Já vím, nebulím už, já jsem ale zodpovědná v tomhle. Navíc Nikola,že bude u mne spát a otravovala i s pohotovostním kyblíkem tak jsem ji naštvaně poslala k sobě a teď zase trucuje ona a tak za ní ještě půjdu. Tak dobrou a neboj se o nás. Bylo to hodně zvláštní odpoledne ,ale bude se na to hezky vzpomínat jako na největší blbost,co jsme zatím spáchaly!

Aneta (Po, 10. 6. 2019 - 22:06)

Holky, vy jste mně nalákaly to zkusit. Jenže mně se chtělo hodně čurat a sklenice to nepobrala a ještě jsem čurala do záchodu. Vypila jsem z tý třídecové sklenky asi dvě deci a trochu mne to nutilo to vrátit, ale jen chviličku, spíše to byl strach, co to způsobí a hele už je to půl hoďka a normálně pohoda. Je mi dvaadvacet a tohle jsem nikdy nezkusila, ikdyž vím, že pít vlastní moč je údajně léčivé. Vy jste se holky poblily hlavně proto, že jste před tím opravdu neměly jíst a taky, že jste měly strach co to s vámi udělá. Jestli to zkusíte příště mimo jídlo, tak věřte, že to dáte jako já.

Reklama

Přidat komentář