Reklama

nahy chlapec

Quido (St, 12. 6. 2019 - 19:06)

Kolmý, jako prakticky všichni ostatní, s Ježíšem jako katolíci, a s pár osobitými pičovinkami nahoře i dole na rozlišení. Z hlediska sado-maso ale má pravoslavný kříž nulový význam. https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71ozm2P%2BKeL._SY550_.jpg

Quido (Út, 11. 6. 2019 - 23:06)

Ony jsou taky nejméně dva kříže - kříž kristovský (či svatojiřský) s navzájem kolmými prkny, a kříž svatoondřejský s prkny křížícími se ve tvaru X. V sado-masochistické praxi se však používá, pokud vím, pouze kříž svatoondřejský. Má-li muž přijmout výprask na zadek "ve stoje", respektive ve vertikální poloze, je zajištění jeho rukou a nohou s pomocí svatoondřejského kříže vlastně mimořádně logickým opatřením. Jiným, spíše japonským, řešením je jeho obutí do bot pevně spojených s podlahou. A jistě, lze jej nechat i volně stát, a jeho klidné přijetí ran bez poskakování, utíkání, uhýbání či zakrývání zadku dlaněmi lze prohlásit za věc mužné cti, nebo přislíbit dodatečné tresty za každý takovýto pokus vyhýbání se výprasku či nedovoleného zmírňování jeho bolestivosti.

Eva (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Jen tak hráli si . Prý zlobil.

luci (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

A proto ho přivazuje na kříž ? Jedna bývalá satanistka mi vyprávěla jak je při rituálu přivazovali na obrácený kříž a roztaženýma nohama k ramenům kříže . Potom na ní všichni přítomní členové sekty vykonali pravou soulož .

Eva (Út, 11. 6. 2019 - 19:06)

Musí ho přivázat když mu chce dat výprask.

Eva (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Jen tak hráli si . Prý zlobil.

Mirka (Po, 10. 6. 2019 - 17:06)

Na jaře tohoto roku jsem asi po šesti letech mohla vidět svého syna nahého. Ve druhé půli března měl vysoké teploty a naše doktorka, kromě jiného, doporučila dávat mu dvakrát denně studené zábaly. Musím říct, že mě zajímalo, jaké to má už mezi nohama (má 12 a půl) a ani moc nevnímal, když jsem mu zepředu stáhla slipy. Měl už malinko chloupky kolem. Nebyl vzrušený, ale přece jen moc k tomu asi nechybělo. Dodnes, když si to dělám sama, tak tady na toto myslím.

Eva (Po, 10. 6. 2019 - 21:06)

Já viděla svého syna nahého včera. Byl přivázán na kříži .

luci (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

Kdo ho tam přivázal ?

Eva (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

Jeho žena.

luci (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

A to bylo v rámci nějakého rituálu , případně sexuálního vzrušení , nebo jaký k tomu měla důvod ?

Eva (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

Jeho žena.

Návštěvník (Po, 10. 6. 2019 - 22:06)

Syna nebo otce ?
A navíc i ten Ježíš na kříži měl přes sebe roušku "hadr"

Mirka (Po, 10. 6. 2019 - 21:06)

Věřím ti to. Ale určitě ten na kříži měl uprostřed omotanou látku. Kdežto můj syn byl bez jakékoliv ochrany. A navíc, bylo to pro mě docela vzrušující.

T. (Ne, 9. 6. 2019 - 15:06)

Jednou jsem se šel koupat k rybníku, to mi bylo asi 14 let. Ale když jsem byl ve vodě tak přišly k rybníku holky z vedlejší vesnice a sebraly mi všechny věci a odvedly. Holkam bylo okolo 13. A že prej mi je nevrátí když jim neukazu pindoura. No co mi zbejvalo. Musel jsem přijít až k nim a odevzdat jim svoje plavky a doufat že mi to vrátí. Šel jsem k jedny z těch holek a svliknul se do naha a dál ji ty plavky jak chtěly. Prohlížely si mě jakou dobu a pak přej jestli si můžou i sáhnout. Mě už to nevadilo tak jsem je nechal. Naštěstí mi všechno vratili takže to nakonec dopadlo dobře. Pozdejc mi ho i vyhonily

M. (Út, 11. 6. 2019 - 17:06)

Holky ze školy po mě taky jednou chtěly abych jim ho ukázal. Koupali sne se u nás na zahradě v bazénu. Mě bylo tehdy uz 15 a jim 12. Strašně mě ta představa vzrušila a bylo to vidět i na mejch plavkách tak jsem si je sundal a byl a nima v bazénu uplne nahej. Chtěly ho vidět a mě to nevadilo. Pak jsem si ho musel vždycky večer honit a myslet pořád na to.

Ludek (So, 18. 5. 2019 - 11:05)

Kdyz jsem zlobil,mama mne svlikla donaha a nesmel jsem ven.Samozrejme,obe segry hned byly taky doma,ja musel byt nahy treba az dovecera.Ony mne smely prohlizet,musel jsem plnit jejich pokyny treba si lehnout na stul,roztahnout se,ony si sedly na zidle,prohlizely mne,roztahovaly a smaly se.Kdyz nekdy prisla kamaradka za nima,smel jsem si dat tilko,bylo ale kratke,jen pod pupik,takze vespod jsem byl holej,vepredu I vzadu.Jinak si hraly se mnou I na doktorku,nebo jsem musel do kocarku,nohy skrcene az k nrade,a prehozene pres zabranu,zadek mi koukal cely,a tak jsem musel lezet,ze jsem zlobil.Mely jsme dvorek a v tydle poloze miminka mne mohly vozit po dvorku I pred kamaradkama.To jsem pak studem brecel,jim se to libilo,houpali mne,at nebrecim a porad se smaly.Jednou jsem musel byt nahy,dokud jsem nesel pred nima na nocnik,skrcily se a koukaly zespoda pri tom.Pri tom vozeni v kocarku,v kterym jsem musel lezet,tem kamaradkam vzdy zarily oci,schvalne se pak na mne divaly s pohledem prevahy.

Aleš (Ne, 21. 4. 2019 - 11:04)

Myslim, ze podle toho co píšeš, se chovas prave jako typický Čech :D

karel (Pá, 15. 3. 2019 - 21:03)

Myslím, že ženy mají tendenci , aby byl kluk nahatej, Když se brání a protestuje , nechají ho , ale pokud je submisivní, táhne se to s ním pořád.

Zsolt Kertész (Čt, 14. 3. 2019 - 16:03)

Te csúnya téhen vagy, ami mindenkinek esküszik. Te téhen haver vagy.

Reklama

Přidat komentář