Reklama

Výprask před diváky

Verča (Po, 1. 7. 2019 - 07:07)

To teda!! Mně naštěstí dávala mamka na prdel u mě v pokojíku zaq zavřenýma dveřma

Tomáš (St, 26. 6. 2019 - 22:06)

Pokecá nějáká holka o výprasku. [email protected]

Ľubica (St, 26. 6. 2019 - 14:06)

To je pravda, často tá hanba a poníženie sú oveľa horšie ako samotná bolesť pri výprasku. Hlavne ak to má nejakých svedkov.

MArkéta (Čt, 27. 6. 2019 - 06:06)

No mě asi nejdřív vadilo sundat kalhoty a ukazovat holou prdel jejím kámoškám nebo nějaké návštěvě, ale jak mě začala mydlil, tak už mi to bylo jedno. Bolest předčila vždy vše.

KUBA (St, 26. 6. 2019 - 06:06)

v pátek bude vysvědčení,vím že mám jednu 4 a tři 3.Za 4 dostanu výprask vařečkou od mamky,to už jsem se s mamkou dohodnul,než zákazy.Je mi 12let a výprask jsem už dlouho nedostal naposled někdy v první nebo druhý třídě.Nebojím se toho.že to štípne tou vařečkou ale .že budu muset vystrčit zadek před mamkou.Navíc v pátek přijede teta.I Když mně mamka veme někam do pokoje,kde budeme sami,tak uvidí ,že si mamka bere vařečku a bude jí to jasný.Chci se domluvit s mamkou abych ten výprask dostal dnes abych to měl za sebou a vyhnul se trapasu před návštěvou.

luci (St, 26. 6. 2019 - 10:06)

Pokud na to mamka přistoupí , bude to pro tebe dobré . Na druhou stranu ,ten trapas umocňuje výchovný efekt výprasku.

Markéta (St, 26. 6. 2019 - 07:06)

Ahoja, no tak to moje mamina nikdy neřešila. Kolikrát jsem dostala výprask na holou před návstěvou. Když měla pozvané kamarádky večer na víno a pokec a já přišla později než jsem měla. Před nima v obyváku ohnout přes křeslo a seřezala mě jako by tam nebyly. Děsné

zdeněk (St, 12. 6. 2019 - 21:06)

Když jsem chodil do školy tak mobily,ani počítače nebyly tak nečastějším trestem byl výprask.Na základce jsem byl bit třikrát až čtyřikrát za školní rok.Většinou uzským páskem nebo rákoskou,pomláskou.Jednou jsme učitelce vzali cigára.Doma se to dozvěděli řekli mi naši,že dostanu výprask před paní učitelkou a dívkou,kterou si sám vyberu.nebo,že vyberou sami.Bylo to tčžké rozhodování a tak jsem zaklepal u sousedů.Nebyl jsem schopný vysvětlit proč mé jít Krystýna se mnou ale mamka to za mně vysvětlila.Paní sousedka se pobaveně zasmála a řekla,že Krystýna je někde na kroužku ,že může jít se její sestra Monika.Ta se mnou chodila do třídy a to jsem si přál ze všeho nejméně.Sousedka zavolala Moniku a vše jí vysvětlila .Monika přikývla a šli jsme k nám,celou cestu jsem se koukal do země a strašně jsem se styděl ,věděl jsem.že zažiji ostudu jakou jsem nezažil.Mezi tím přišla paní učitelka tak se šlo ronou na věc.Nejdříve jsem se musel omluvit a poté mi bylo sděleno jak výprask proběhne.Nejdříve jsem dostal pár šlehů přes kalhoty,díval jsem se na Moniku a vzlykal jsem,to by pro začátek stačilo kalhoty a trenky dolů a lehni si na břicho a zvedni zadek.trenky jsem nechtěl stáhnout,tak mi je mamka pomohla stáhnout.Nyní přišla ta pravá hanba,zadek vystrčený vřískal jsem jak tur.Přes slzy jsem viděl paní učitelku i Moniku obě se dívaly jak dostávám výprask.Po výprasku přišlo další překvapení.Když jsem byl bit tak přišla paní sousedka i s Krystýnou.Nakonec i oni viděly částečně můj výprask.

Tony (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Chtěli byste vidět moji předkožku? Nejsem obřezaný. Ale jenom v Kristu a s Kristem.

Tony (Čt, 6. 6. 2019 - 19:06)

Galatským 6, 12 Ti, kteří chtějí dobře vypadat před lidmi, nutí vás, abyste se dávali obřezat, jen aby nebyli pronásledováni pro kříž Krista Ježíše.

jindra (Čt, 6. 6. 2019 - 15:06)

Tak to znám,máma dávala na výběr týden zaracha nebo25 na holou vařechou,jelikož jsem hrál fotbal a nechtěl přijít o zápasy,tak jsem volil nářez.

Petra (Pá, 7. 6. 2019 - 07:06)

jo jo, mají na výběr. Vařečku ale nepoužívám.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 19:06)

A proč ji nepouzivas

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 19:06)

A proč ji nepouzivas

Petra (Po, 10. 6. 2019 - 13:06)

lámaly se :)

Pepa (Út, 11. 6. 2019 - 07:06)

U nás to je stejné, taky vařečku či jiné nástroje nepoužíváme, stačí ruka. Za úkol to obvykle mívám já. Dcery si však dávají sakra pozor, aby nebyl důvod. Před nedávnem jsem takhle ale nasekal i manželce, jelikož si o to sama řekla. Na holou a skončilo to v pak v posteli, celá noc.

Petra (Út, 11. 6. 2019 - 08:06)

No já mám na holky úzký pásek nebo beru plácačku. Štípe dost ale nedělá modřiny. Sama jsem poznala na holou

Jana (Út, 11. 6. 2019 - 23:06)

My to máme v rodině stejně, holky trestám já páskem na holou. A máš pravdu, taky jsem to poznala, jaké to je. Jednou jsem bourala autem a nadýchala nějaký alkohol. Průšvih jak hrom, no. Manžel byl pochopitelně naštvaný a řekl, že zasloužím výprask na holou. A taky to tak dopadlo. No bolelo to strašně.

Petra (St, 12. 6. 2019 - 22:06)

No asi tak nejak. Holky dostanou na holou a vzdy vi za to to hrozi. Nerezu je nijak silene a bezhlave, proste par pres prdel paskem

Bonrik (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

Tu tvou holou bych rád věděl.

Reklama

Přidat komentář