Reklama

Výprask před diváky

Tony (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Chtěli byste vidět moji předkožku? Nejsem obřezaný. Ale jenom v Kristu a s Kristem.

Tony (Čt, 6. 6. 2019 - 19:06)

Galatským 6, 12 Ti, kteří chtějí dobře vypadat před lidmi, nutí vás, abyste se dávali obřezat, jen aby nebyli pronásledováni pro kříž Krista Ježíše.

jindra (Čt, 6. 6. 2019 - 15:06)

Tak to znám,máma dávala na výběr týden zaracha nebo25 na holou vařechou,jelikož jsem hrál fotbal a nechtěl přijít o zápasy,tak jsem volil nářez.

Petra (Pá, 7. 6. 2019 - 07:06)

jo jo, mají na výběr. Vařečku ale nepoužívám.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 19:06)

A proč ji nepouzivas

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 19:06)

A proč ji nepouzivas

Petra (Po, 10. 6. 2019 - 13:06)

lámaly se :)

Pepa (Út, 11. 6. 2019 - 07:06)

U nás to je stejné, taky vařečku či jiné nástroje nepoužíváme, stačí ruka. Za úkol to obvykle mívám já. Dcery si však dávají sakra pozor, aby nebyl důvod. Před nedávnem jsem takhle ale nasekal i manželce, jelikož si o to sama řekla. Na holou a skončilo to v pak v posteli, celá noc.

Petra (Út, 11. 6. 2019 - 08:06)

No já mám na holky úzký pásek nebo beru plácačku. Štípe dost ale nedělá modřiny. Sama jsem poznala na holou

Jana (Út, 11. 6. 2019 - 23:06)

My to máme v rodině stejně, holky trestám já páskem na holou. A máš pravdu, taky jsem to poznala, jaké to je. Jednou jsem bourala autem a nadýchala nějaký alkohol. Průšvih jak hrom, no. Manžel byl pochopitelně naštvaný a řekl, že zasloužím výprask na holou. A taky to tak dopadlo. No bolelo to strašně.

Petra (St, 12. 6. 2019 - 22:06)

No asi tak nejak. Holky dostanou na holou a vzdy vi za to to hrozi. Nerezu je nijak silene a bezhlave, proste par pres prdel paskem

Bonrik (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

Tu tvou holou bych rád věděl.

Jana (Út, 4. 6. 2019 - 20:06)

Mám dospělěho syna, má již svoji rodinu,když byl malý tak jsem se snažila vše řešit domluvou.Jednou ,když mu bylo asi dvanáct ,to chodil do šesté třídy dostal dvojku z chování.Dala jsem mu na výběr z různých zákazů. Překvapil mě,vybral si výprask. Moc se mi do toho nechtělo.kamarádka mi řekla ,že ,když si ho vybral tak at mu ho dám.Psychicky jsem se na to připravila došla si do kuchyně pro vařečku a zavolala syna do pokoje.když viděl vařečku trochu se rozklepal ale lehnul si mě přes klín vystrčil statečně zadek dostal a dostal výprask.

Petra (St, 5. 6. 2019 - 07:06)

Jani u nás to funguje stejně, dávám holkám na výběr z ruzných trestů. Zákazy mobilu, televize, zarach nebo výprask na holou. Z 90% si vyberou výprask.

Biker (Pá, 31. 5. 2019 - 18:05)

tak tak

Ľubica (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Tak to ťa fakt obdivujem, že vydržíš výprask rákoskou. To by som určite nezvládla a počuli by ma asi všetci susedia. Pre mňa je dosť, keď sa manžel rozhodne pre varešku. Vôbec najradšej som, keď ma vypláca iba rukou.

Jan (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

Já měl taky kdysi přítelkyni, která to měla ráda. O 6 let starší. Dal jsem jí výprask na holou (rukou nebo pravítkem) asi tak 100x. I náš první sex po krátkém chození tak začal. Tak by mě zajímalo, co na tom některé ženy mají rády. Je to proto, že to bolí? Já bych řekl, že ne. Spíš jde o nějaký vztah a erotiku. Možná některé ženy mají rády, že jsou přemoženy a že musí ukázat muži holý zadek, aniž by to třeba bylo dobrovolné, tedy představují si to. Ale fakt nevím.

Katka (Pá, 10. 5. 2019 - 07:05)

Já sem tam ráda nastavím a nechám si na zadek nařezat a ten důvod je prostě ten, že se mi to líbí. Sice si pak 2 dny po výprasku říkám, že jsem byla příliš statečná :-) ale to zase přejde

Jan (So, 11. 5. 2019 - 23:05)

Jenže je mně záhadou, co se na tom některým ženám líbí. Myslím si, že to není jen to, že to bolí. Já té přítelkyni dával výprasky na holou jen rukou nebo pravítkem. A jen do takového začervenání zadečku, nic drastického. Ona by rozhodně nechtěla, abych jí spráskal do modřin nebo jelit.

Natala (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Mne se to nelíbí nijak a to ja za trest dostanem plácačkou umělou a na to mě přítel upozorňoval na začátku vztahu ze když si nebudu plnit to co mám anebo budu zlobit že mi naplaca. Většinou tak 5 přes kalhoty a někdy 1-2 na holou. Vždy jsme to brala jako trest a snažím se vždy dělat to co mám zodpovědně abych nemusela dostat. Jinak mě přítel nikdy nijak neublížil a dává mi hodně lásky

Reklama

Přidat komentář