5784 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Teda já být vaši mámou tak
Nebo tu tyto báchorky píše pouze jediný chlap, úchyl, jak mne znova napadlo. I s celým tím Ťufíkem?
11. Červen 2019 - 0:39
Tony (anonym)
Nebo tu tyto báchorky píše pouze jediný chlap, úchyl, jak mne znova napadlo. I s celým tím Ťufíkem?
11. Červen 2019 - 0:43
Tony (anonym)
Odpověď na Holky a co jste jako čekaly?
Neodolal jsem, hodinu jsem šlapal do kopce do města, těch pivsonků jsem si dal více, snad bych to dolů seběhl, jenže začlo chcát jak z cefny, a tak mi nezbylo než si vzít spátky taxála a ten mě vyšel na třináct éček. A ještě jsem na něj musel přes půl hodiny čekat. To se mi ty pivsonky hodně prodražily.
11. Červen 2019 - 0:57
Klára (anonym)
Miško ahoj po ránu. Jak je? Tady dobře, spinkala jsem jako mimino a teď frčím do školy. I tobě hezký den! Dnes když jsem čůrala na záchodě tak jsem si vzpomněla na včerejše a musela jsem se tomu smát přes tu všechnu nepříjemnost.
11. Červen 2019 - 6:59
Miška (anonym)
Ahoj Klárko. Myslela jsem na tebe jestli jso ok, Já ano a v pohodě. Přeji hezký den!r
11. Červen 2019 - 7:00
Tony (anonym)
Ještě, že to s tím "Jakubem" dopadlo tak, jak to dopadlo. Mohlo to dopadnout hůř.
11. Červen 2019 - 7:05
Hanka (anonym)
Já mám dvě holky 15 a 11 let a kdybych věděla, že zkoušejí takový blbosti tak je snad přizabiju. Tyhle holky mi připadaj jako mimoni a rodiče se o ně nestarají a takhle to pak vypadá. Já jsem to taky četla, že to asi jde pít, ale ta moč musí být čistá. Za prvé by si před takvým vyčůráním měly důkladně omýt pipku a už vůbec si nedokážu představit, že by některá z nich měla u toho měsíčky a pak tu moč vypila. Mně už se dělá špatně jen z tý představy. Tenhle svět mladých je opravdu na hlavu. Moje holky takový věci snad proboha nedělají.
11. Červen 2019 - 7:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já mám dvě holky 15 a 11 let
Jenom jestli.
11. Červen 2019 - 10:13
Hana (anonym)
Odpověď na Jenom jestli.
Tak o tom nepochybuj. Nebo si myslíš,že takový věci dělají taky???
11. Červen 2019 - 10:47
Kamil (anonym)
Já jsem tady ty napsané hovadiny tady trochu četl. A stejně jako Tonymu mě připadá, že to tady píše jeden chlap, magor. Nakonec to se pozná třeba příští měsíc, až tady bude napsáno, že se "Klárka", "Myška" a já nevím kdo ještě zrovna vrátila ze školy.
11. Červen 2019 - 12:01
Eliška (anonym)
Já to sleduji od samého počátku a takových nedůvěřivců zde bylo několik včetně mne, jenže osud těchto lidí je možno i ověřit a taky jsem dost dala na některé odborné názory včetně literárního kritika. Je to zhruba od strany 20. Pokud by to psal jeden člověk, pak mi chybí motiv a navíc čas, který by tomu musel věnovat je obrovský. Takže zhrzený důchodce nebo chorý člověk v invalidním důchodu? Nebo nějaká dívka s bujnou fantazií??? Nějak mi to nesedí.
11. Červen 2019 - 12:37
Honza (anonym)
Když vidím někoho čůrat tak mi ztvrdne čůrák.
11. Červen 2019 - 13:00
Host (anonym)
Odpověď na Já to sleduji od samého
Já jsem to tady taky už napsal, že jsem si ověřil hodně konkrétních míst a osob a sedí to. A taky jsem pochyboval, ale od té doby to neřeším.Podle mne je to identický příběh že života několika lidí a ikyby to bylo jinak je mi to už fuk, protože je to velmi poutavé a má to napětí, romantiku, smutek ,naději a všechno. Takový úchylný psavec by se odhalil během pár dní a tady to už frčí několik měsíců.
11. Červen 2019 - 13:04
ikk. (anonym)
konkrétně od 21.2.2019 21.00
11. Červen 2019 - 13:09
Waco (anonym)
Odpověď na Neodolal jsem, hodinu jsem
Tak to teda bylo fakt drahý pivo. Sakra a já myslel, že v Německu v takový zemi pivařů musí bejt knajpa na každým rohu...
11. Červen 2019 - 13:27
Miška (anonym)
Tady je vedro Klárko a tak půjdu do vody. Zdravím z jihu na sever! Ani jsem nečurala cestou venku, protože tím vedrem se mi ani moc nechtělo. Pa a písnu ti navečer.
11. Červen 2019 - 14:04
Host (anonym)
Odpověď na Já jsem to tady taky už
Dokonce i ten hotel v Námestovu je reálný a když tady ikk.tvrdí,že tam bude třiadvacátého v sedm s flaškou čekat, pak je jednoduché ho pozdravit a vypít to s ním.
11. Červen 2019 - 14:09
Klára (anonym)
Odpověď na Tady je vedro Klárko a tak
Ahojky Miško, tady je to podobný, večer tady byla bouřka, ale já jsem ji zaspala a jen asi na chviličku se probudila . Tak budu na zahradě a ségra se mnou a taky budeme ve vodě. Hele víš co mně napadlo? Že bych to pití čůrání ještě zopakovala, ale třeba až budeš u nás na chaloupce a tak si necháme naplnit pipinky a pak vezmeme skleničky a půjdeme někam do lesa a zkusíme to ale ne po jídle. Láká mne to a myslím, že se nám tak nic nestane a kdyby jo tak to vyblinkáme do jehličí a nic se neděje. Já jsem asi praštěná, ale zkusila bych to, protože mně to láká, že to prostě musí fungovat bez následků. Tak a teď se půjdu namočit do vody. Taky jsem cestou domů dnes nečůrala chtělo se mi jen malinko a v tom vedru se asi víc vypotí a čůrala jsem až doma a taky jen lehce a žádnou velkou louži do záchodu. Mamča m idnes přinese ten těhotenský test,už volala a tak ti písnu co a jak,ale já jsem v klidu.
11. Červen 2019 - 15:15
Robroy (anonym)
Odpověď na Já mám dvě holky 15 a 11 let
Ahoj Hanko, přesně, jak píšeš. Já na tuhle konverzaci narazil včera, a nejdřív sem se tomu smál, ale tohle je již přes čáru. je fakt, že holky (tajně a spolu, pokud je nikdo nevidí) dělají spoustu někdy divnejch věcí, ale toto je trochu moc. Je pravda, že moč zdravého člověka je sterilní, tedy, pokud člověk nemá nějakou infekci nebo nemoc, tak je neškodná, což ale během menstruace rozhodně neplatí, to je celkem riziko. Že se chlapům líbí, jak holky čůraj, to je fakt, mě taky (proudy, syčení, utírání atd.), ale do tohoto bych nikdy nešel. Kluci, když jsou jelita mladý, tak taky vymýšlej kraviny,ale holky jak vidím taky. A asi to bude jak říkáš, nějaký problém v rodinném zázemí,na to bych vsadil taky. Ještě,aby se začaly vzájemně utírat a bylo by to všechno. Jinak je to fakt na hlavu. Znal sem kamaráýda, co vypil vlastní moč, kdysi dávno, nidko to z nás tehdy nechápal,ale byl trochu divnej. Pokud vím, žádné vážné zdravotní důsledky to nemělo,ale jestli je to důvod k tomu,tu moč pít anebo nepít, to ať si každý přebere sám.
11. Červen 2019 - 15:52
Hana (anonym)
Odpověď na Ahojky Miško, tady je to
Kláro ty jsi hodně velký nevychovaný fracek, když lákáš znovu kamarádky z diskuze na tyhle hovadiny. Maminka to samozřejmě neví, že? Jinak by tě přetrhla a dala by ti pořádně na prdel. A co táta? O něm nepíšeš, takže jestli s vámi nežije, tak ti chybí pořádná otcovská ruka. Ty jseš teda kvítko povedený!
11. Červen 2019 - 16:51
ikk. (anonym)
Odpověď na Kláro ty jsi hodně velký
Tak tohle je od tebe přes čáru. Jo holky dělaj píčoviny,ale na Klárku mi nešahej. Ona si prožila svý a skoro přišla o život kvůli tátovia jinak je to křehká až naivní holka, která má naštěstí správnýho kluka. Přečti si její příběh zpátky, začíná někdy v únoru,co sem začala psát. Potom hodnoť.
11. Červen 2019 - 16:56
Klára (anonym)
Miško musím ti napsat. Test mně mamča donutila udělat,dokonce mně hlídala,abych ho počůrala správně. Samozřejmě vše ok. Tak se I mamča zklidnila a ještě s ségrou budeme venku a ve vodě. Pa,jen jsem se chtěla rychle podělit.
11. Červen 2019 - 17:22
@ (anonym)
Odpověď na Tak tohle je od tebe přes
Aby ses neposral,naivko
11. Červen 2019 - 17:50
Ikk. (anonym)
Odpověď na Aby ses neposral,naivko
Naivka jsi ty a posranej od roku 2014
11. Červen 2019 - 18:16
Hana (anonym)
Odpověď na Tak tohle je od tebe přes
Ikkovi a Kláře se omlouvám. Nečetla jsem před tím historii a nyni musim svůj názor přehodnotit. Ale takový blbiny co holky včera dělaly jsou opravdu blbiny.
11. Červen 2019 - 18:50
Miška (anonym)
Vycachtaná Miška zdraví Klarku! Jsem ráda,že ti test dopadl v pohodě. Jinak tu kritiku od Hany beru,protože neznala podrobnosti a omluva mne potěšila,protože tě znám jako čistou dušičku. Tak dnes nebylo moc zážitků,třeba zítra jich bude víc. Jdu ještě pracovat na tom dárku pro tebe. Pa
11. Červen 2019 - 19:14
Klára (anonym)
Miško ty jsi moc hodná a já si toho nesmírně vážím. Hanku chápu a omluvu přijímám, člověk nemá soudit hned,ale bez omluvy bych to těžko nesla jako velkou křivdu. Miško hezký večer. Libor tě taky pozdravuje a oba tě máme moc rádi.
11. Červen 2019 - 20:10
J (anonym)
Odpověď na Ikkovi a Kláře se omlouvám.
Tak jsem rád, že jsi to přehodnotila. Protože už jsem plánoval psaní, že lituju tvoje holky, a že doufám že jsou normální a nebudou se se vším mamince svěřovat. Pořád lepší, aby experimentovaly s vlastním čůráním, které je podle odborníků neškodné, než aby to zkoušely s drogami. To věřím, že tohle nezkoušejí.
11. Červen 2019 - 20:17
Miška (anonym)
Odpověď na Miško ty jsi moc hodná a já
I tobě hezky klid do pelíšku. Hele já bych to čurání s tebou jak píšeš zkusila až budu u vás na chaloupce a myslím,že když to neuděláme po jídle,tak to zvládneme. Jinak to vyhodíme někde v lese,ale já si taky věřím,že ne.
11. Červen 2019 - 20:28
@ (anonym)
Odpověď na Naivka jsi ty a posranej od
Spíš 2015
11. Červen 2019 - 20:34

Stránky

Přidat komentář