Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Út, 11. 6. 2019 - 11:06)

Já si myslím že už nestuduje,zahradničení nerozumí vůbec.Možná se bojí že nebude vědět co si s Luckou povídat proto mi tam chce.Jenže se mnou to není snadný když bydlím nejdál a o auto se s Jirkou dělíme.Být Milunou navrhnu jí schůzku příští týden bez ohledu na mě.

hele (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

a netuší ta paní, že na ni bude chtít Miluna hmatat nebo na hned skočí? Možná jí to už doklaplo

Alice (Út, 11. 6. 2019 - 12:06)

To já nevím.Záleží co jí Miluna píše jestli by to poznala podle psaní že po ní jede.

Alice (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

Jo Lallo po pravdě jsem.Jen nechápu když jí o Lucku jde proč setkání odsouvá a čeká abych tam byla i já.Taková odvážná a Lucky se asi i snad zároveň bojí nebo co:) Sanuš to nevadí:) víš jak to mám já sama tak chápu;) teď jsem ležela na terase a málem jsem tu usnula.

Miluna (Po, 10. 6. 2019 - 22:06)

Bych brečela ,kdo to posrává takhle ten vzduch že to tak pí.čuje!!!!!!!!!! Vždyť se neochlazuje tak co ta kun..da blbne ve vzduchu!!!!!!!! Tfuj na blití na řvaní tohleto!!!!!!!!!!!

Alice (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

Nerozflákala si zdi? :D

Sany11 (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

Ahoj, Ali, uz napisu. Jsem nejak byla lina, ono ani není nic noveho. :-)

Lalla (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

Tak žádný zprávy, dobrý zprávy :)

Sany11 (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

Lallo, no ja Ti ani nevim. Porad bojujeme posl. dobou s nejakymi urady a uz jsem z toho otravena, unavena. Ale syn je stale ok.:-)

Lalla (Út, 11. 6. 2019 - 09:06)

Jo Sany, úřady jsou od toho, aby s nimi lidi bojovali (viz Kafka, Zámek). Hlavně syn že je fajn

Lalla (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

To jsi ráda, že jsi z toho venku, viď?

hm (Po, 10. 6. 2019 - 21:06)

Chudák ženská

Miluna (Po, 10. 6. 2019 - 22:06)

No to sem chudák.Když už mam konečně možnost dnes jít večer tak se začíná blýskat a zvedá se vichr tak asi mam po přírodě a můžu zase do prdelee!!!!!! Co je to za život buď sem někym svázaná kdo mi nechce pouštět večer nebo sem v práci a když už konečně sem teď mohla tak zase začne počasí píčovat!!!!!!! To už se mi stalo několikrát v minulosti!!!!!! Všechno di hajzlu už !!!!!!!! Všechno kur.vaa už!!!!!!!! V prdeli.já mam tak rapla.Ani ochladit se nikam nemůžu a zítra už budu muset byt v práci.No fuj je mi špatně z toho kryplovýho počasí .Za to horko u pece,nemůžu ani na vzduch!!!!

Miluna (Po, 10. 6. 2019 - 20:06)

Dneska sem sama a teď se chystam ven,do přirody i do baru.Dneska mam volnost tak toho musim využít až do rána.Stejně mě tohle baví nejvíc ten klid a ta volnost.

Miluna (Po, 10. 6. 2019 - 19:06)

Ne nevim o co jde.Každej nějak žije a nemůžu za to že už se radši na další dítě necítim a že se mi kvuli tomu vztah rozpadá.On je ze mě v prdeli a já nevim co mam dělat.A že tu někdo vytahuje co bylo s Alici to jako k čemu? Můžu jen dodat že kdyby to šlo hned bych si to s ženskou rozdala,abych se uklidnila,možná i s Radkou zase kdyby chtěla.

Jo (Po, 10. 6. 2019 - 20:06)

rozdej si to třeba s čertem, ale proč má být u toho dítě nebo rodiče.. Žádnou nemáš, Lucina na tebe koukám už sere, tak najednou bude Radka dobrá. Měla by na tebe taky kašlat, Udělat to stejně jako ty. Odhodila jsi jí jako použitý hadr.

Miluna (Po, 10. 6. 2019 - 20:06)

Nesere na mě Lucka.Ona čeká až já navrhnu schůzku ale já pořád čekam až bude moct i Alice.Nechce se mi s ní být na po prvý sama.Mam před ní ostych tim jak hodně mi na ní záleží,tak se bojim abych jí sedla.Teď bych si to rozdala radši s nějakou jen kvuli sexu.Dam Alici ještě týden a kdyby nic,navrhnu Lucce schůzku teda sama,co by mi zbývalo.A nikdo u toho neni nevim proč to píšeš když už bydlim sama.

Miluna (Po, 10. 6. 2019 - 13:06)

No jo co můžu dělat.Je mi to už ukradený.Mam co dělat sama se sebou jak psala Sany.V práci je jak v peci,nedávam to tim vzduchem i když jinak by to šlo ale co můžu už dělat už do pr.dele! A ty děti už mi to nezajímá.Řekla sem Denisovi naplno svuj názor a nelíbilo se mu to.Tak ať si jde no když chce plodit.Vidim jak to dopadá s Ríšou,chci ho pohladit nebo obejmout když třeba leží a jen vykopne nohu že se nenechá.Myslim to normálně obejmutí jako matka syna a fuj anonyme z něčeho takovýho bych se poblila myslet to jinak.Já se nikdy ani před dětma nepřevlíkam nahá,je mi to nepříjemný! Takže u mě se pleteš.Asi takhle Denis to bere jako tak že má život před sebou a já to vnímam tak že už ho mam zasebou.On tohle nechce poslouchat,vcera se zlobil že nemyslim na budoucnost a když sem řekla že neplánuju dožít se stáří a důchodu že to prostě nechci tak bylo zle.Chytal se za hlavu,byl ze mě zničenej ale já za to nemůžu že to takhle mam v sobě a on tohle nevydrží poslouchat.Jo ještě mam Sergeje ale jeho nemiluju ale jestli chci obcas přilepšení peněz a sex tak prostě s nim musim být.Mě už to nejde se do nějakýho chlapa zamilovat.Už sem nikoho nepotkala kdo by ve mě něco vyvolal.To spíš cítim pořád něco k Lucce ale s ní jsme se ještě nesešly ale když vidim jí nějakou podobnou tak to na mě působí dost.

Návštěvník (Po, 10. 6. 2019 - 13:06)

Jasně, nebude Denis, bude jiný penis

Miluna (Po, 10. 6. 2019 - 15:06)

Mě už chlap zajímá jen pro ten penis a když trochu pomůže s platbou,když je ochotnej jako zrovna Sergej.Jinak žádnýho už prostě nemiluju.Asi už sem z toho vyrostla z těch lásek ke chlapum.

Reklama

Přidat komentář