Reklama

nahota dětí

Návštěvník (Po, 10. 6. 2019 - 22:06)

Syn (8) i dcera(10) budou mít na sobě celotělové plavky s UV ochranou proti spálení, rozhodně doporučuji, nechat si zkazit dovolenou úpalem a užehem cenou noc brečících a trpících dětí určitě nestojí za to , opalovák je sice prima ale přiznejme si kdo to má pořád hlídat , že ?

Jakub (Po, 10. 6. 2019 - 23:06)

Je-li to myšleno vážně, lituju obě děti, že vyfasovaly fanatického cvoka za rodiče. Ještě bych připomněl, aby se nezapomnělo na celotělový skafandr proti komárům a ovádům, nemusí se pak hlídat použití repelentu. A pokud bude skafandr pevnější, odpadne i starost s ošetřením odřenin. Nejjistější je na žádnou dovču nejezdit a nechat děti doma pod zámkem v klimatizované místnosti, odpadne i možnost úpalu či úžehu. Nojo, lidská blbost nezná mezí.

pavel a pavlik (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

Tak jim dej rovnou neopren ............. ha ha ha

Návštěvník (Út, 11. 6. 2019 - 00:06)

Na odřeniny (na koleúbruslích jsou chrániče kolen a loktů , na komáry zase síť proti hmyzu, možná by jste měl vstoupit do 21století.ty plavky jsou z plavkoviny a rychle schnou.
A Ano je to myšleno vážně.

Evča (Po, 10. 6. 2019 - 16:06)

Pokud mu bylo deset, či něco málo nad, tak dejme tomu. Táhne li mu již na jedenáct, tak to si ani nedokážu dost dobře představit. Beru to podle našeho syna. Tak nevím. Doma chodí normálně oblečen?

Evča (Ne, 26. 5. 2019 - 07:05)

Náš syn je velice stydlivý. Vidět ho svlečeného jen kupř. do půl těla, no to je umění. Je to patrně tím, že přichází do puberty, je plný sexu a i v pokojíčku se zamyká a málem by si i sám pral povlečení. Třeba se to časem srovná.

Marie Kořenová (Ne, 19. 5. 2019 - 17:05)

Já jsem taky běhala nahá po zahradě. A to v 9 letech. Teď je mi už skoro 30 a svými sinovi to taky dovoluji( je mu 7 a půl). Nikomu to nevadí.

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 20:05)

V Mikulově se choděj koupat do lomu , párkrát jsem je tam loni v létě šmíroval.
Teď už mám přítelkyni ,co mě zamyká ,takže mám útrum.

Vlasta (St, 15. 5. 2019 - 19:05)

Pamatuju si jak sem byla na dovolenè u moře a tam většina dětí byla nahá asi tak do 15 viděla sem že si někteří se až na pláží sundávají plavky bylo to v roce 1998 vchorvatsku

Anonym (So, 20. 4. 2019 - 17:04)

Takovou holku co by se venku někde v rybníku koupala nahá jsem ještě nepotkal.Nahy se venku koupe kamarád,ale na něho nejsem zvedavej .

Anonym (Pá, 19. 4. 2019 - 13:04)

Dobré je se koupat někde v přírodě nahý.Sam nebo s nějakou slečnou.

Jarda (So, 20. 4. 2019 - 16:04)

Jo to je, hlavně když tam jsi se svojí přítelkyní, a přijde další hezká holka a usadí se vedla a teď ji vidíš nádherně všude. Erekce a rychle radši do vody a ta moje z toho má srandu. A to se ještě začali spolu bavit a samé hi, hi, hi a já vychládal ve vodě, než jsem se zklidnil. Když jsem se vrátil, tak samý smích, protože ji to ta moje řekla. A ta co přišla mě ještě začala dávat školení, že se za to nemám stydět a utíkat jako malý kluk. To bych se nejradši neviděl. Vrcholem vše bylo, že mě vrazila do ruky krém na opalování a ať ji namažu. Ta moje se uculovala a když jsem dal najevo, co je to za hru, tak mě to řekla, že je od nich z práce a že si domluvily, že se tady sejdou. Namazal jsem je obě, jak vzadu, tak i v předu a oni potom mě a užívali si odpoledne u vody (pro zvědavce: sex nebyl, to by ani nešlo, co bylo lidí). Takhle jsme se scházeli dost často a jsem zvědav, jestli i letos. Je to taková dobrá nestydlivá hezká kamarádka.

J (Čt, 18. 4. 2019 - 12:04)

Jak tak čtu předešlé komentáře, že kluci mohou chodit nazí téměř do dospělosti, zatímco holčičky musí mít plavky od útlého dětství, tak nechápu. Asi teda neznám pohlavní anatomii. Zatímco holkám není absolutně nic vidět, když neroztáhnou nohy, tak klukům se to bimbá při každém pohybu. A když se něco bimbá, tak to přitahuje pozornost, i kdyby jsme nechtěli. Takže pedofili, co jsou na chlapečky, mají vyhráno. Všeobecně jsem názoru, nahatí maximálně v předškolním věku. Jinak v domácím prostředí, skrytě od pohledu veřejnosti, ale neomezeně, klidně i v dospělosti. Ale stejně se mi zdá, že se tady přehání a že ta nahota dětí není až tak rozšířená. Možná ty místa nevyhledávám, tak tolik naháčů nevídávám.

Vlasta (Čt, 18. 4. 2019 - 05:04)

Já když sem chodila se školkuo na plavání tak sme nenosily plavky jak kluci tak holky

Vlasta (Ne, 3. 2. 2019 - 14:02)

U nás doma to funguje dobře mám syny 2 oba mají 9 žiju spolu jen mi tři
obvykle je koupu. A doma chodí oba nazí. Ale k vodě mají plavky.Ale na dvoře se koupou nazí

Eduard Nud (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

Jednou týdně stojím nahý před sestřičkami, když se sprchujeme. Teda ne, že bych se nedokázal osprchovat sám, ale předpisy jsou předpisy. A od které doby se zdravý člověk sprchuje jako postižený? No, od té doby, co se zdraví zavírají do ústavů a nikdo se jich na nic neptá. A když sám začne, každý mu to vymlouvá. Inu, boží mlýny melou pomalu, ale jistě.

Pepo2222 (St, 27. 12. 2017 - 12:12)

Za socializmu nudizmus nebol...aj unas sa kupali vuci nahi 12 rocny alw len na zaheadv

petr (So, 9. 9. 2017 - 12:09)

Nedávno jsem byli na...Jsi divna.... Je to normální kazdej neni pruderni stydlivý hovadko

petr (Ne, 21. 5. 2017 - 15:05)

Nahota u deti neni nic spatneho pokud to je v domacim prostredi

honza (Ne, 21. 5. 2017 - 13:05)

Samozrejme že je to v...Ahoj a chodite nahaty i pred rodicema nebo nekde venku?

Reklama

Přidat komentář