Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Po, 10. 6. 2019 - 19:06)

nic moc, ozvu se. Je mi divně

Holka (Po, 10. 6. 2019 - 19:06)

Tak jsem to udělala pár minut před sedmou a tedy nic moc,ale zvlídla jsem to. Ještě chvíli počkám,ale bude to asi dobrý. Nic mi není!

Tony (Po, 10. 6. 2019 - 18:06)

To já ani nemůžu. Tu v Geesthachtu u Hamburku je to do putyky daleko a Íránec ve stánku před supermarketem má kvůli zavřenýmu supermarketu zavřeno, protože dneska je letniční pondělí. U nás komunisti letnice zrušili.

Waco (Po, 10. 6. 2019 - 18:06)

Já na Oravu nejedu takže flašku do placu dát nemůžu, ale mimo soutěž tipuji, že Klára a Miška to nedají a bude se blinkat. Martin by mohl a pokud vím, tak soutěží i Markéta a ta další holka. Ty by to dát mohly, ale jestli jsou taky po večeři tak se podle mě zeblejou všechny. Ostatně ta Bára tu psala, že prvotní pocit byl na zvracení a ta asi po večeři nebyla. Ty woe to je úlet. Já bych to snad zkusil taky. Akorát, že já jako pětatřicetiletej vychlastanec a vyhulenec asi zdravou moč fakt mít nebudu :) je vedro, táhnu radši na zahrádku na pivko.

Martina (Po, 10. 6. 2019 - 17:06)

To oni myslí jako doopravdy????

Miška (Po, 10. 6. 2019 - 17:06)

Klárko já jsem napjatá,dala jsem si večeři a hodně se taky napila abych měla baculku plnou a uvidím. Třeba to zvládnu.

Klára (Po, 10. 6. 2019 - 17:06)

Ahojky Miško,tak jsem se vyčůrala a teď hodně napila abych měla v pipince co k čůrání na sedmou a uvidím jestli se mi to podaří. Tady některé osoby to zlehčují,ale o to budu mít motivaci to zvládnout. A jak jsi na tom ty?

Ikk. (Po, 10. 6. 2019 - 17:06)

No ty vole. Míša a Klára to nedají. Ostatní jo. Sázím taky flašku slivovice a když prohraju tak 23.6. Večer v Námestovu,hotel upřesním, to vypijeme.

Bára (Po, 10. 6. 2019 - 16:06)

Vyčurala jsem se do kelímku a zavřela oči a rychle vypila asi půlku. Bylo to hořký a vlahý. Je to asi ctvrt hodinky a nic se mi nestalo,jen první chvilka byla nepříjemná,že až na zvracení,ale pak to přešlo. Holky jsem první! Ale nejsem ve vaši skupině,jen jsem to zkusila mimo.

Kikino, (Po, 10. 6. 2019 - 14:06)

Já to zvládnu. Jsem ta třetí holka a něco jsem si o tom dnes přečetla. Napíšu,ale po pravdě. Nic nebudu přikrášlovat, kdybych to nezvládla náhodou.

Kikina (Po, 10. 6. 2019 - 15:06)

Tak všechno je jednou poprvé. Nevím no já osobně bych do toho asi nešla. Ani mě to po pravdě moc neláká i když se říká že v životě se má zkusit všechno. Každopádně držím všem palce a jsem zvědavá jak která z vás dopadne.

Waco (Po, 10. 6. 2019 - 14:06)

Uzavřeme sázky, která to dá a která se pobleje? :)

Host (Po, 10. 6. 2019 - 14:06)

O lahev slivovice. Miška a Klára to nezvládnou a pozvracejí se. Ta třetí jo a Martin taky. Věŕím,že sem pak napíšou pravdu.

Míla (Po, 10. 6. 2019 - 14:06)

Jen zírám jak snadno se tyhle naivky dají na takovou kravinu nalákat. Ani jedna to nezvládne a všichni se poblijou

Kikina (Po, 10. 6. 2019 - 13:06)

Teda holky vy jedete dobrý bomby :0) Nicméně já jsem ta poslední co by měla právo kritizovat. Tak jako vás by asi nikdy nenapadlo se úmyslně pokakávat jak to praktikuji já tak mě by zase nenapadlo pít své čůrání. I když jsem taky mladá zdravá holka a předpokládám že moč mám čistou. Každopádně jenom do toho pak napište jak jste dopadli. V nejhorším se z toho poblinkáte nebo pokakáte to se dá přežít. No a co se Libora týče tak toho zcela jasně vzrušuje pissing to je jasné ale tahle praktika není zase až tak neobvyklá a je hodně kluků kterým se to líbí když jim holka načůrá do pusy takže na tom není nic divného ale Libor to umí zabalit do opravdu krásných slov to se musí nechat. Každopádně je to v pořádku. Kdyby každý z nás neměl něco neobvyklého čemu se tu a tam věnuje tak by ten život byl hrozně nudný takže jenom do toho. Dobrou chuť vám přeje Kiki :0)

Klára (Po, 10. 6. 2019 - 13:06)

Miško pozdrav tady od nás i tobě. Já se na tu sedmou nijak speciálně nepřipravuju. Když čůrám tak se na pipinku vždycky dívám jak to z ní jde ven a dnes jsem čůrala před chvilkou pod viaduktem a šlo to z ní normálně jako když potřebuju a moč mám světlou a v pohodě. Libor by se taky mohl připojit, ale on mi dvakrát vypil všechno skoro co jsem vyčůrala a tak by mu to problém nedělalo. Jen to neřeknu ségře ,aby se nechtěla připojit nebo to někde nevykecala. Tak asi vezmu skleničku a zavřu se na záchodě nebo se tajně vyčůrám do ní venku za udírnou nebo v zahradním domečku a rychle to zkusím alespoň trochu vypít.Taky mne to láká a jsem zvědavá co to se mnou udělá. V nejhorším se vyblinkám za domečkem do trávy a nebo to bude naopak pohoda. To si napíšem.

Karel (Po, 10. 6. 2019 - 09:06)

To já dívčí nohy můžu ,hlavně to co je mezi nima a když se to i vyčurá tak jsem nadrženej na nejvysší míru

niceshape (Po, 10. 6. 2019 - 09:06)

Já mám taky zážitky z čůrání. Nohy mne už neberou!

Host (Po, 10. 6. 2019 - 07:06)

V sedm večer to budou holky asi krátce po večeři. To není dobrý okamžik na podobné zkoušení. Obávám se taky že to holky nedaj a velmi brzy to vyhodí zpět i s tím jídlem. Pít urinu se doporučuje na lačno nebo mezi jídly ne krátce po snězení pokrmu. Holky jsou naivní až dětsky hloupé, jen je láká nepoznané. Tak to udělejte v jiný čas nebo tedy někde poblíž WC, abyste nemusely po sobě uklízet nepříjemnou nadílku na zemi.

Miška (Po, 10. 6. 2019 - 07:06)

Klárko I tobě příjemný den . My ve škole už jen finišujeme a známky máme většinou hotový a tak se už moc nedēje důležitýho. Taky jsem čurala dnes ráno a hodně a silně, protože jsem byla plná. Tak si písnem přes den a večer uděláme ten pokus.

Reklama

Přidat komentář