Reklama

Pás cudnosti

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Vnútorne obaja s manželkou cítime kde má každý z nás miesto. Som presvedčený o tom, že je mojou povinnosťou byť absolútne poslušný a že je to správne. Aj ona sa tomu teší, že to chcem. Po prvom nadsdení klietky mi oznámila, že týmto krokom nastupujeme dlhšiu cestu ako som si možno predstavoval. Vo vnútri to chcem. Keď sme si ale v pokoji prebrali pravidlá, ktoré začínajú platiť, či sa mi to teraz páči, alebo nie, povedala mi, aby som jej dôveroval a ona je presvedčená, že časom to pochopím a vezmem za svoje tak, že už sa nad tým nebudem zamýšľať. Zatiaľ trvá na tom, že výprasky ako preventíva sú pre ňu aj pre mňa nevyhnutnosťou. Že to teraz ešte nemôžem celkom pochopiť, ale po istom čase moja neistota určite zmizne.

luci (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Udělování výprasků je jedním ze způsobů prosazování nadřazenosti a podřízenosti a podle mé zkušenosti je pořád aktuální . Zrovna tak jako mé ponižování jinými muži v přítomnosti mého . Je to způsob sexuálního života a probíhá kontinuálně . Jsem děvkou , když on to chce a jsem potrestaná , když jsem neposlušná.

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 21:07)

Luci, rád od Teba prijmem rady ako to zvládať a a Tvoj názor na nevyhnutnosť pravidelných preventívnych výpraskov. T.j. aj keď za dané obdobie bude manželka úplne spokojná. Sú potrebné v takom vzťahu? Ak áno, tak do kedy? Som neistý.

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 07:07)

Luci, prešiel som si mnoho linlkov, ale nikde som nenarazil na diskusiu skutočných manželiek, ktoré žijú v reálnom D/S manželstve. Nie bludné poviedky domín, ktoré nikdy nemali zaväzujúcu manželskú obrúčku ma ruke. Žiadne snívajte s nami. Hľadám úprimné vyznania reálnych žien. Ich skú senosti, začiatky, fázy, kde robili chyby, metodiku postupu, časové hľadisko, reálne výsledky a pod. Ak poznáš, daj prosím. Ďakujem

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 06:07)

Luci, Ty žiješ v takom vzťahu(manželskom)? Ak áno, na ktorej strane? Ak nie, prečo reaguješ na moje otázky? Myslím to v dobrom. Nechcem Ťa uraziť. Naozaj nie. Len premýšľam.

luci (Ne, 7. 7. 2019 - 21:07)

Jsem žena kandaulisty , takže strana na které jsem je jasná . Ta používaná a ponižovaná jsem já . Ale kdyby mne to zároveň nevzrušovalo a neuspokojovalo , tak uteču. Proto jsem ti napsala , že musíš chtít , jinak to nejde . Jinak hodně štěstí v novém životním stylu.

láďa (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Luci, jak dlouho vám trvalo než jste dospěli do takového stavu kdy vám to oběma vyhovuje? A kdo s tím přišel?? A jak jste se dozvěděli o pásu cudnosti????

láďa (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Musím zcela souhlasit tento životní styl není o zamčeném penisu a trestech ale musí to vycházet z hlavy a to z té velké jinak zbytek je o dohodě.Jsme z manželkou 30 let svoji a pás cudnosti používáme teprve cca 3 roky náhodou a opravdu změna velká a to u obou.

láďa (Po, 24. 6. 2019 - 23:06)

Tak jak dlouho už jsi pod zámkem?? Já dvacátý den a dobrý ale trénuju už tři roky.

láďa (Pá, 14. 6. 2019 - 10:06)

Poprvé COOL asi pro každého ale po týdnu či měsíci bez klíčku se to trochu změní čekej.

Quido (Ne, 9. 6. 2019 - 13:06)

Ne ne, těmi dominami jsem v tomto případě myslel ne profesionálky, ale dominantní partnerky. Zajímalo by mě, zda si ty svoje vagíny typicky řádně vymývají, než nařídí svému kundolízkovi jejich vylízání. A existují snad dokonce i nějaké přípravky na ochucování takovýchto vagín pro potřeby kundolízků?

luci (Ne, 9. 6. 2019 - 23:06)

Normálně jde ženská na sex přes koupelnu , takže umytá určitě je . A ochutit ji může tím ,co si do pochvy zavede a jak hluboko aplikátor zasune je na uvážení.

Quido (Po, 10. 6. 2019 - 08:06)

To je celkem zajímavé, dík. A nemohla bys tu nechat nějaký link (či aspoň klíčové slovo) na podobné vnitrovaginální aplikátory, jakož i na ochucující substance, kterými se takovéto aplikátory naplňují? Budu moc vděčný!

pás cudnosti (Ne, 9. 6. 2019 - 12:06)

Zdravím koukal jsem kde by se dala najít klíčnice kdysi tu pár zenskych toto nabízelo ale ted poslední dobou se to moc nevidí nemáte někdo zkušenosti našel jsem jen snad dvě co se tak prezentuji a to na https://profibdsm.cz/dominy/klicnice-praha/ a pak ještě na https://www.amateri.com/cs/lide/1981096/Anastasiya ale to na amaterech na mě pusobí dosti lacině nevím jak to vidíte vy?

Sabina (So, 8. 6. 2019 - 09:06)

A ještě jedna fotka v boxekách :-) Mimochodem v erekci má penis délku 20cm.

https://serving.photos.photobox.com/46959594caae4b30e0ce82dfa376d773f2598c58dfb7e4a3482d62aa864c305c757df3ad.jpg

Názor (So, 8. 6. 2019 - 10:06)

Teď jenom hlídat, aby nedostal zánět močových cest.

Ivan (So, 8. 6. 2019 - 22:06)

Jasně, nebo horší záněty. Urinální trubice u PC není na trvalé nošení, jen na krátkodobé hrátky. Ale snad to Sabina i její miláček ví.

Sabina (So, 8. 6. 2019 - 09:06)

Dneska dostal miláček svůj nový pás spolu s 12cm urinální trubicí, zavedenou do penisu při nasazování samotného klícky.
fotografie: https://serving.photos.photobox.com/87159386bd1dd81c36498a483376a7ea0e33755cbd7582c4329b95621aa8f94cb8319755.jpg

Sterilizace, roztok (Pá, 7. 6. 2019 - 22:06)

Je mi 45, moje žena sestřička v nemocnici. Mě sterilizovala na vlastní přání vpichováním roztoku jehlou do varlat. Je mi jedno jestli jsem podle vás blázen. Ale ten moment vzrušení byl nepředstavitelný, když víte, že vám žena pomalu do varlat střikuje roztok, který je trvale usmrtí. K ženě se chovám jak k jediné bohyni světa. Předtím sterilizace jen jako k manžence.

Názor (Pá, 7. 6. 2019 - 23:06)

To ale není sterilizace. Sterilizací se rozumí přerušení chámovodů. Zničení varlat sérií injekcí (například alkoholových) je ve skutečnosti variantou či analogií kastrace. Jinak bych chápal, kdyby kastrace byla jakousi vrcholnou fází vztahu mezi dominantní ženou a submisivním mužem, ve kterém by se muž té ženě dlouhodobě podřizoval. Pokud je to ovšem tak, že silné podřízení toho muže bylo vyvoláno samotným aktem (respektive v daném případě postupným procesem) kastrace, je to jen záležitost chvilkové fascinace, která za pár týdnů až měsíců vyprchá. A zbude jenom lenivý a salámistický eunuch bez energie, jiskry a šťávy, s náběhem k osteoporóze a všemožným jiným muskulo-skeletálním problémům, a jeho husička, kterou ten eunuch nebude ničím uspokojovat, a která si s ním nebude vědět rady.

Reklama

Přidat komentář