Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Ne, 9. 6. 2019 - 16:06)

Teď mě ještě napadlo, že z její strany je to kalkul, že si pro to oblečení nepřišla. Kdyby totiž přišla moc brzy, tak bych jí dal prádlo a ona by si ho jenom odnesla. Pokud ovšem počká pár dní, tak ví že budu mít chuť na sex a tím pádem si s vypraným oblečením odnese i peníze. A jestli mi ještě navíc donese špinavý prádlo, tak se celý tohle kolečko bude opakovat. Mám já to ale vypečenou kamarádku :-)

Lalla (Ne, 9. 6. 2019 - 18:06)

Aleši, chápu, jsi svým způsobem zamilovaný, potřebuješ ji, tak proč bys pro ni něco neudělal. Ale proč pereš prádlo i tomu jejímu cikánovi?

-Aleš- (Ne, 9. 6. 2019 - 18:06)

To oblečení se vešlo do jedné pračky, ale máš pravdu, že ty jeho slipy jsem věšel s nechutí :-) Já jsem vlastně rád že ho má, ona je hrozná povětrnice a on ji drží zkrátka. Na můj vkus trochu příliš, protože mi ukazovala modřiny, který jí udělal, ale prý je to s ním někdy hezký. Je to smutný a mě to trápí, ale ona je hodně narušená a nikdo normální by s ní nevydržel.

? (Ne, 9. 6. 2019 - 14:06)

A co Jarin,jak se má v Rakousku? Neodešel tenkrát kvůli Babišovi?

-Aleš- (Ne, 9. 6. 2019 - 14:06)

To bylo po prezidentských volbách, takže asi emigroval kvůli Zemanovi. Ale teď tam měli nějakou politickou aféru, tak je možný že už je ve Španělsku :-)

die (Ne, 9. 6. 2019 - 13:06)

Asi si pro ně přijdou až nebudou mít čisté a udělají výměnu za špinavé.

jj (Ne, 9. 6. 2019 - 13:06)

jednou pradlenka, navždy pradlenka, strýček vypere, vyžehlí a ještě zaplatí :) No neber to :D

jjjj! (Ne, 9. 6. 2019 - 14:06)

Je vidět že strýčkovi to pálí! Je spokojenej, že může barevce vyprat vyžehlit a zvolit Babiša.

-Aleš- (Ne, 9. 6. 2019 - 14:06)

Víš co, já jsem životní ztroskotanec, tak mám radost když můžu být někomu užitečnej. Žehlit neumím, ještě bych jim tam něco připálil a budou chtít tu škodu zaplatit :-)

Alši (Ne, 9. 6. 2019 - 15:06)

chápu, že chceš být někomu užitečnej a máš v tom i určitý směnný obchod. Ale znáš romy - ukážeš prst a máš tam várku celého příbuzenstva. Oni mají tu "přednost", že umí využít dobrou vůli do mrtě. Ale snad už máš nějaké povědomí o tomto etniku.

-Aleš- (Ne, 9. 6. 2019 - 15:06)

To praní prádla není nic novýho, když byla u mě, tak si taky prala. Novinka je, že jí peru i když už tady nepřespává a navíc i jejímu příteli. On není cigán ale Slovák. A ona ví že k sobě domů pustím jenom ji. Však taky chlapík zůstal poslušně venku :-)

Miluna (Ne, 9. 6. 2019 - 10:06)

Alešku přesně mluvíš jako muj strejda.Dobře byste si rozuměli v politice.Jak se platilo v nemocnicích tak za sebe i za děti mi to tenkrát stálo ke třem litrum protože jsme v té době byli postupně všichni v nemocnici.Platíme si zdravotní a ještě k tomu tuhle sračku vymysleli.A kdo pak je chudej a nemocnej tak se může jít zahrabat.Nesnašim Top09 a ODS je něco podobnýho.Babiš mi nikdy nevadil tak mu přeju ať pokračuje.

-Aleš- (Ne, 9. 6. 2019 - 10:06)

Milunko, už musím k mámě na oběd, takže nemám moc času psát, ale je dobře že tam je Babiš a doufám že se nenechá znechutit a ještě je bude dlouho srát. Představ si, že holka si ještě nepřišla pro hadry. Tak já tady dělám pradlenku feťákům a jejich oblečení mi už visí 2 dny na dvorku. A to jsem ještě takovej dobrák, že když jsem včera na dvorku griloval, tak jsem ty jejich hadry odnesl domů aby nenačuchly kouřem a dneska jsem je zase pověsil na kolíčky :-)

Miluna (Ne, 9. 6. 2019 - 12:06)

Já si všimla že proti Babišovi protestujou hodně celebrity a takový ty který nemakaji rukama.Z celebrit třeba Geislerka ho nesnáší.Když tam byla ODS tak plno obyčejných lidí bylo nespokojených.Tenkrát strejda měl ženskou ředitelku jedné firmy a ona byla pravicová pro ODS a strejda byl pro levici a hádali se jak psi a tovíže jim to nevydrželo.A co jaký byl oběd? Tak to si byl hezky ohleduplný na ty hadry.Jestli už na to nezapoměli že je tam nechali:-)

-Aleš- (Ne, 9. 6. 2019 - 14:06)

Oběd by dobrej, měl jsem špagety aglio oilo. Ještě jsem si vzal jednu várku sebou. Já si myslím že pravdu bude mít die, že přinesou prádlo na výměnu :-)

Tak (Ne, 9. 6. 2019 - 11:06)

to určitě stihneš ještě vyžehlit.

kde (Ne, 9. 6. 2019 - 09:06)

se bude vybirat na babisa? na letne? :-)

-Aleš- (Ne, 9. 6. 2019 - 09:06)

Jo, na příští demonstraci, hasiči donesou pod metronom kalich :-)

Návštěvník (Ne, 9. 6. 2019 - 07:06)

Kdokoli se tam dostane, bude hrabat pro sebe, na rozkradejnou republiku každý kašle, to už nedá nikdo do pořádku. Ale Babiš dá i tam, kde je třeba. Hlavně těm co potřebují. Aby mohli dát tu stovku. Třeba.

Ha! (Ne, 9. 6. 2019 - 09:06)

Pro tebe stovku - pro něj 50 milionů, které nakonec zaplatíme všichni. Hlavně že jsi spokojen.

Reklama

Přidat komentář