Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 8. 6. 2019 - 19:06)

Mișko pozdravujeme tě s Liborem. Půjdeme za chvíli do hospůdky. Přejeme hezký večer u tobě !

Miška (So, 8. 6. 2019 - 20:06)

Jj. V pohodě si užívejte..krásné romantické okamžiky !

Kikina (So, 8. 6. 2019 - 19:06)

A jakou máte představu? Já jsem pražská a vy?

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 19:06)

Nevím, nad detaily jsem ještě nepřemýšlel. Já jsem daleko od Prahy, ale žádnej prblém, když se chce.

Kikina (So, 8. 6. 2019 - 17:06)

Hmm koukám že to tady jde taky pěkně do kopru. Jak je vidět tak rozjebávači už brzy dosáhnou svého to moc dobře znám z jiné diskuze na které jsem tu působila. Ale abych na doktorku jenom nenadávala tak jsem tu poznala komunitu fantastických lidí se kterými jsem teď už v soukromé komunikaci a rovněž plánujeme osobní setkání. Díky bohu za tu soukromou konverzaci! Tady je bohužel hodně nepřejícných hovad u kterých není smyslem života nic jiného než rozbít diskuze jiným lidem ale to je jenom závist jsou to ubožáci na které bych se ani nevykakala :0) Miško a Klárko určitě si domluvte to osobní setkání a po něm už můžete spolu komunikovat soukromě a nemusíte číst ty urážky některých frustrovaných chudáků. Jinak vám holky gratuluji k vašim úlovkům. Já našla vloni na Šumavě plný košík rozličných druhů hub. Od té doby jsem na houbách nebyla (v Praze bohužel moc příležitostí není) ale jak se mi letos naskytne příležitost tak vyrazím taky. Jinak Klárko proč by ti to bylo blbý? Nepopisujte to furt stylem : dělala jsem i to druhé. Vždyť přeci kakání je naprosto přirozená věc. Kdybychom nekakaly tak by jsme umřely to jenom společnost z toho dělá tabu o kterém se nemluví a já po pravdě nechápu proč. Náhodou vykakat se pěkně v lesíku v přírodě muselo být velmi příjemné. Já budu dnes kakat taky ale trochu jinak než vy :0) Hezký prosluněný víkend a nenechte se otrávit. Zdraví Kiki.

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 18:06)

Kiki, určitě bych se s váma osobně sešl.

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 17:06)

Kikina, hezky jste to vysvětlila....Ti,co ničí diskuse jsou chudáci a slabí jedinci.

Klára (So, 8. 6. 2019 - 15:06)

Tak jsem houby s mamčou očistila. Taky jsem se v lese vyčůrala při hledání, ale bylo to trochu trapný ,musela jsem u toho dost nutně udělat obojí. Nosím s sebou kapesníčky a tak jsem to vyřešila vpohodě a v lese nikdo nikde. Libor teď opravuje plot a pak se půjdeme projít a večer do hospůdky. Moc zdravím a těșím se až prijedeš.

Miška (So, 8. 6. 2019 - 16:06)

Taky jsme houby zpracovaly a daly jsme něco sušit a večer bude smaženice. Našla jsem babky a modráky a jednoho kozáka a křemenáče, u nás se tomu říká janek a jednoho hřiba. Já jsem jen v lese čurala,ale kapesníčky nosím taky,protože si po vyčurání baculku vždycky osuším a kdybych potřebovala obojí tak se to taky hodí. Teď jsem čurala venku,protože jsme nasbíraly heřmánek a taky ho sušíme a večer budeme grilovat a přijde opět ta známá a tak asi bude pohoda. Jetsli jsi už někde s Liborem tak si užívejte romantiku a písni až budeš mít čas!

Miška (So, 8. 6. 2019 - 13:06)

Skvělé,já našla málo,ale zato jsem se v lese vyčurala hodně,třeba tam na tom místě vyroste hřib

Klára (So, 8. 6. 2019 - 12:06)

Miško našla jsem plný koš hřibů. Nádhera!

Tony (So, 8. 6. 2019 - 10:06)

Jsem znovuzrozený a vede mě Duch svatý.

Tony (So, 8. 6. 2019 - 08:06)

Jenže já nežiju v Rožanech, odtud jenom pocházím a tam mám jenom matku a sestru. Už přes deset let bydlím v Jirkově, který tvoří souměstí s Chomutovem a předtím jsem bydlel přes 10 let v Brně a předtím přes 10 let v Praze. Na český sever jsem se vrátil kvůli své práci v Německu. Dnes odpoledne zase odjíždím do Hamburku.

Tony -od Kláry (So, 8. 6. 2019 - 07:06)

Já ale přece vím, co znamená aligátor - ochránce. V Brně jsem byla a pamatuji si to. Omlouvám se, zaregistrovala jsem tvůj dotaz až dodatečně.

Tony (So, 8. 6. 2019 - 08:06)

To není z Brna. Je to z ústecké zoo. Nedávno jsem se dověděl, že tam aligátora severoamerického, který se jmenuje Libor. Mají ho tam už od roku 1974, kdy se tam dostal zhruba čtyřletý. Je to jejich nejstarší zvíře.

Klára (So, 8. 6. 2019 - 07:06)

Miško pozdrav z chaloupky, Taky se ještě válíme, ani jsme v noci nečůraly a až ráno, ale byly jsme líný jít na WC přes chodbu a tak jsme to udělaly tady do nočníku a načůraly jsme ho společně skoro plný asi víc já než ségra, protože ta byla ještě rozespalá a pipinka jí čůrala sice dost ale pomalu ale já jsem to pustila naopak svižně a hned to bylo venku. Chci jít na houby tady okolo máme les a mamča nám připravuje asi snídani, protože slyším, že se něco v kuchyni chruje. Libor přijede, ale ještě nepsal, že vyjel tak asi taky polehává. Miško taky hezký den!

Miška (So, 8. 6. 2019 - 06:06)

Klárko pozdrav z jihu. Byla jsem se vyčurat a ještě se budu válet. Přeji hezký den!

Bobrik (So, 8. 6. 2019 - 07:06)

Ahoj Klárko já jsem také čůrál v zahradě a trefil jsem tři mravence dvě sluňiçka a jednu žábu hned z rána dobrá trefa.

ikk. (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Jdi do prdele ty debilní hovado!

Tony (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Chtěli byste vidět moji předkožku? Nejsem obřezaný. Ale jenom v Kristu a s Kristem.

Reklama

Přidat komentář