19774 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Jé Miško,to mi uděl alo velkou radost! Ale já budu ráda jen za tebe a že budeme spolu a prožijeme hezké chvíle. Víš já jsem jen přemýšlela, kdyby tady byl s námi I Libor, aby ti to nebylo líto,že tu nemáš kluka a jen bych taky chtěla, abysme čůrali samy nebo spolu,když to bude nutné ale bez Libora. Já vím, že mám blbý myšlenky ale to jsou moje fantazie. Já dnes taky nečůrala venku ale vydržela jsem to až domů. Jak je teplo, tak to člověk asi víc vypotí.
6. Červen 2019 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Ale jo Galaťanům 5; 2 Říkám vám to já Pavel: dáte-li se obřezat, nebude vám Kristus k ničemu. ------------------------------------- Mám to tu dát všechno?
6. Červen 2019 - 17:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Ale jo
Sorry, to patřilo jinam.
6. Červen 2019 - 17:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Magore ještě se začni tady modlit.
6. Červen 2019 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Psal jsem, že to patřilo jinam, ani nevím, jakým omylem se to tu ocitlo.
6. Červen 2019 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Genesis 17, 11Dáte obřezat své neobřezané tělo a to bude znamením smlouvy mezi mnou a vámi.
6. Červen 2019 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahoj Miško z Mimoně. Utekla jsem s Nikolkou domů, protože se blíží ošklivá bouřka. Byly jsme venku a obě se bouřky bojíme a tak jsme zalezli. Ségra se tak bála, že se skoro počůrala, protože se ji chtělo venku a chtěla to ještě stihnoutněkde do trávy ale byl blesk a hrom a tak ona se mnou utekla pod střechu zahradního domku na nářadí a tam jen roztáhla nožky a vyčůrala ve stoje na zem a jen si odsunula z pipinky rukou kalhotky. No a pak jsme přeběhly rychle do baráčku domů přes zahradu. Já jsem to vydržela a pak jsem to pustila až na záchodě. Tak takový čůrací story jsme měly. Pozdravujeme tě a zítra se těšíme na chaloupku. Libor opět slíbil, že přijede a bude nám pomáhat opravit plot a budeme spolu a věřím, že to bude hezký. Miško mně jsi dnes velmi překvapila tou fotoknihou a já si takových dárků ze srdce moc vážím a mají pro mne obrovskou hodnotu tak se těším!
6. Červen 2019 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Odpověď na Genesis 17, 11Dáte obřezat
____?????
6. Červen 2019 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Galatským 5, 3 Znovu dosvědčuji každému, kdo se dá obřezat, že je zavázán zachovávat celý zákon. Galatským 6, 12 Ti, kteří chtějí dobře vypadat před lidmi, nutí vás, abyste se dávali obřezat, jen aby nebyli pronásledováni pro kříž Krista Ježíše. Galatským 6, 13 Vždyť ani ti, kdo jsou obřezáni, zákon nezachovávají; chtějí, abyste se dali obřezat jen proto, aby se mohli pochlubit tím, co se stalo na vašem těle
6. Červen 2019 - 19:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Odpověď na Ahoj Miško z Mimoně. Utekla
Vždyť já tě mám Klárko moc ráda a tak ti tu knihu chci věnovat a těší mne, že z toho máš už dopředu radost. Tady bouřka přímo nebyla ,ale po okolí jsou takové bambulový mraky do výšky a to se říká, že dělají bouřku a tak asi sem taky něco přijde. Já se bouřky taky bojím a to pak zalezu do postele a když je bouřka hodně blízko , tak si schovám ještě hlavu pod polštář. Já jsem dnes taky čurala venku a to hned dvakrát. Byla jsem u řeky a pak jsme byly s kamarádkou u nás a v bazénku a tak jsme dělaly takový čůurací kraviny, prý kdo dočurá dál nejprve ve stoje a tak jsem si baculku hodně vyšpulila a roztáhla rukou aby ta moje malá čurací dírka byla co nejvícevidět a venku a čurala jsem a ona taky. Udělala jsem silný proud, ale nedočurala tak daleko jako ona a podruhé jsme to dělaly v sedě na bobečku a to jsme musely mít baculky normálně jak je máme a nepomáhat si a taky jsem prohrála. Ona i tak měla baculku více rozevřenou a tak čurala víc před sebe a já měla baculku víc spojenou a čurala jsem taky dost ale víc blízko pod bříško. Zase jsme se vyblbly, takový čurací blbosti mně už dlouho nenapadly . Ještě večer budu pracovat na té fotoknize a posílám vám oběma ochrannou vzpomínku, aby vás bouřka jen poškádlila ale neublížila vám. Pa.
6. Červen 2019 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
To my jsme zase jednou si měřily jak máme velký pipinky, ty čárky od shora k zadečku a mně vyšlo asi jen 5 a půl centimetru a mám tedy pipinku malou. Je to pravda, protože když Libor chtěl do pipinky se milovat tak mě to hlavně ze začátku bolelo než se dostal dovnitř. Když čůrám tak mně pipina nebolí , jen když jsem nastydlá nebo mám zánět močových cest a to někdy mám. Miško taky dobrou noc , tady prší a příjemně se ochladilo a to se bude hezky spinkat.
6. Červen 2019 - 20:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Ikk. (anonym)
Dnes tady holky napsaly hezký čůrací okamžiky,bohužel nějakej idiot se tady snaží o debility. Snad to holky neodradí.
6. Červen 2019 - 23:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Klárko byla tady šílená bouřka a v noci uhodil blesk vedle našeho domu do stromu. Já jsem byla tak vystrašená,že jsem se schovala celá pod peřinu a chtělo se mi čurat ale bála jsem se vylézt a tak mně to vzbudilo az teď ráno a to už jsem nemohla vydržet a potřebovala jsem tak,že jak jsem vstala z postele baculka čurala okamžitě i přes ruku,kterou jsem si naní držela a než jsem doběhla na WC měla jsem kalhotky a nohy mokré a pak jsem to pustila do záchodu , Bylo to nekonečný čurání a tak předržený,že jsem čurala jen mírně ale dlouho a baculka a močák mně trochu bolely.Teď už neusnu,ale bouřka je pryč .Tak brzy jsem ti asi ještě nepsala,ale chtěla jsem se podělit.Krásný den Klárko a užij si chaloupku
7. Červen 2019 - 5:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Jejda Miško,tady byla bouřka taky ale taková normální. Kdyby bouchlo tady někam vedle domečku, tak bych taky asi nevstala a mohlo by to dopadnout podobně. Ale já jsem dnes čůrala normálně a ani jsem se v noci na čůrání nevzbudila. Tak snad budeš ve škole redy,když jsi tak moc nespala. Hele ještě ti písnu než pojedeme na chaloupku. Pa
7. Červen 2019 - 6:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Snad ve škole neusnu. Zatím to jde. Taky ti písnu Klárko.
7. Červen 2019 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahojky Miško. Pozdravuji z Mimoně a mamča se připravuje na chaloupku a tak asi za chvíli vyrazíme. Vidíš, ty ses trochu počůrala ráno a já se mohla počůrat zase naopak odpoledne, protože jsem šla pod viadukt a tam se vyčůrat ale tam si hráli nějaký kluci a tak jsem mířila tedy rychle dál domů a občasuž s rukou na pipince. Bylo to hodně nutný a tak cestou dál vede pěšina a okolo ní neposekaná tráva a tak jsem se tam u trávy přikrčila na bobeček,vyhrnula sukni a už to teklo prudce ven. Tudy nikdo nechodí a ty kluci mně neviděli a byli tak 100 až 200 metrů za mnou a hleděli si svých hrátek. Ještě ti písnu z chaloupky. Těším se na houby, minulý týden jsme spíše s Liborem se věnovali sobě a tak zkusím vyrazit tento víkend.
7. Červen 2019 - 14:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Odpověď na Ahojky Miško. Pozdravuji z
Klárko pozdrav z Dačic. Já už dnes čurala bez drobné nehody jako jsem měla ráno a to jednou ve škole a jednou venku v parku u řeky a pokropila jsem tam baculkou břeh řeky ale dostříklo mi to trochu až do vody, protože jsem čurala hodně dole u řeky na bobečku. Klárko myslím na tebe, hezky si užij víkend a nezapomeňte vzít Ťufíka..... Písnu ti,
7. Červen 2019 - 14:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Do podobné situace jsem se dostala před několika dny u nás v Třebové. Byla jsem asi nastydlá a chodila jsem často na malou a potřebovala jsem a čakala jsem na autobus a to už jsem věděla, že nemohu nastoupit, že bych se počurala. Tak jsem si ho nechala ujet a hledala jsem nějaký alespoň malý úkryt a cítila jsem, že jsem si trochu učůrla do kalhotek, ale rychle jsem to stopnula a sevřela si rukou pipinku a chtělo to tak ven,že jsem to nemohla udržet a jen jsem se schovala za takový větší betonový květináč s kytkama a ihned čůrala a nebyla schopna to vůbec držet dál.Byla jsem nastydlá,protožr mně taky pipina po vyčůrání pálila a když mám tohle nastydnutí tak to prostě nikdy nevydržím a musím co nejdřív jinak by to šlo samo a stalo se mi to jednou dříve a byla to ostuda. Jinak vydržím i dlouho když potřebuju, třeba hodinu a bez problémů stihnu na WC, ale pak zase čůrám taky široký prudký čůrání.
7. Červen 2019 - 15:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Odpověď na Do podobné situace jsem se
Tohle se mi Karolíno stává taky když jsem nastydlá nebo mám zánět močových cest. To pak chceš čurat každou chvíli a když se vyčuráš máš pocit že ještě potřebuješ a už nic neteče ,ale baculka furt jakoby chce. A tak třeba čurám každou půlhodinu a taky to nejde udržet a vyčurám málo a okamžitě a není to příjemný.
7. Červen 2019 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
ikk. (anonym)
mám dojem ,že si tady někdo dělá z Mišky prdel. Dosaďte si sami. Tohle teda je svinstvo.
7. Červen 2019 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Hynek (anonym)
chtěl jsem napsat totéž, ale tys mne předběhl. Ale tohle už tedy sranda není, pokud ta holka není skutečná identická návštěvnice. Ale tuze bych pochyboval.
7. Červen 2019 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Může bejt, že je identická, ale začíná to být na Myslivečkárnu celé. I ohledně Jakuba, některé indicie naznačují, že je to ten, co tu kdysi psal ale jiné zase naznačují, že je to podvodník, který ukradl jeho příběh. Vy nevíte kde jste. Klárka má aligátora, který ji ochrání a Miška se už snad ponaučila.
7. Červen 2019 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Reaguji na tři ohlášky, že si mám z Míši dělat legraci. Proč?? Já tu jen napsala svou zkušenost jakou mám a podělit se o názor. Ten je přece identický. Asi jsem nepochopila ty ohlášky.
7. Červen 2019 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Waco (anonym)
Kdo se v tom má vyznat...
7. Červen 2019 - 18:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
To jsem opravdu nebyl já. Laguna už mi dovolila používat zpět své jméno a já už s tím problém nemám. Prožívám období kruté a vše se ve mně motá. Já chci už Oravu a Námestovo. Každý den do 24. června je utrpení, ale vím proč to Laguna asi dělá a je to děkovné chtění.
7. Červen 2019 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Miško ahojky z chaloupky! Představ si, že jsme na chaloupce na naši zahradě našli pod stomem hřiba! Tak se těším, že půjdu na houby ráno než přijede Libor. Je tu krásně a budeme odpočívat se západem sluníčka a opečeme si buřty. Mamča už připravuje ohýnek. Tak ti moc přeju taky hezký večer a celou volnou sobotu a neděli. Ani jsme cestou sem nezastavovaly na čůrání,ale jen jsme přijely tak jsme se ségrou hned u auta stáhly kalhotky a pustily to z pipinek ven. Mamča se divila, prý jsme si měly říct cestou, ale nechtělo se nám až tak kriticky ale tak jsme si ulevily hned jak jsme vystoupily spíše automaticky a obě jsme čůraly asi stejně hodně. Máme chaloupku na konci a tak tady nikdo moc nekouká. Tak večer budu spát s Nikolou dole a zítra s Liborem nahoře.
7. Červen 2019 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Ahoj Klárko, byla jsem s maminkou v Jindřichově Hradci a tak jsme se vrátily před chvílí. To je super,že jsi už našla houbu, já to zkusím tady taky třeba zítra s mamkou. Já jsem teď hodně unavená, protože jsem ráno vstávala brzy a ta bouřka mne taky hodně zneklidnola a tak půjdu do vany a zalehnu do pelíšku. Budu na tebe a Nikolku myslet a tak se mi bude hezky usínat.
7. Červen 2019 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Miško já si myslela, že budeš dnes unavená a to už ve škole, ale nepsala jsi o tom až večer a tak do postýlky ti posílám tu nejhezčí vzpomínku a jestli už chrníš, tak to budeš mít k rannímu probuzení. Ještě sedíme na zápraží s Nikolou a ona si tady povídá s Ťufíkem a já ti ještě píšu. Dneska jsme taky dělaly čůrací blbosti a počůraly jsme ohýnek ,když jsme si opekly buřty. Jenže se nám nechtělo až tak ukrutně moc a tak jsme ho neuhasily naším čůráním úplně a tak jsme to ještě zalily konvicí vody. Musely jsme čůrat hodně z výšky, abysme si nepopálily zadečky a pipinky a byla to legrace. Já jsem pustila větší proud a ségra menší ale na dvakrát. No vím, že jednou jsme takhle dělaly ohýnek na táboře když jsem byla a tam čůrali na oheň kluci a my jsme se styděly a jen přihlížely opodál. Hezkou dobrou noc nebo dobré ráno?
7. Červen 2019 - 20:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Klárko jsme na sebe napojený, přišla jsem z koupelny a s tím,že zavřu počítač a vidím tvůj vzkaz. Já jsem dnes neměla kromě rána zajímavý čurání,ale cestou z Hradce mi mamka zastavila a já zaběhla do lesíka a tam jsem čurala hodně taky. Mám už malinký oči a jestli se zabalím tak budu asi hned spinkat. Tak zítra aděkuju.
7. Červen 2019 - 20:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Laguna (anonym)
Odpověď na To jsem opravdu nebyl já.
Moc pospícháš Karolíno. Trpělivost je dar mysli a chtíč je zrcadlo rovnováhy. Oběť je spása v nicotě a vykoupení v setkání ve správný okamžik. Buď trpělivý. Zbývá již jen 17 dní....
7. Červen 2019 - 21:34

Stránky

Přidat komentář