Reklama

Muži a erotické pomůcky

Enny (Čt, 6. 6. 2019 - 09:06)

Mileno, ono to ale áleží na co přítel je. Jako dívej, třeba můj chlap je v rauši z toho, když se to líbí mě. Proto máme třeba vibrátor, který máme v rámci předehry. Takže spíš se zamysli nad tím, co by se mu mohlo líbit. A jinak inspiraci najdeš tady https://e-kondomy.cz

Silva (Po, 24. 6. 2019 - 12:06)

Jak taková věc proboha vypadá když je to pro oba dva ? :O

Vanesa (Ne, 2. 6. 2019 - 11:06)

Já třeba na erotické pomůcky zrovna nejsem... jako vibrátor nepotřebuji...ale třeba občas aspoň pro malé zpestření si přes e-kondomy objednám nějakou košilku nebo korzet a to se líbí nám oběma

Bobrik (Út, 28. 5. 2019 - 21:05)

Seřežu bobra kopřivou a je čilej jak rybička.

Barnabáš (Ne, 26. 5. 2019 - 14:05)

Zdarec kde bych koupil ženě nějaký dobrý vibrátor?

Julie (Út, 28. 5. 2019 - 20:05)

Mrkni se na erosstar Koupila jsem si tam plno krásných věcí na noční hrátky

Barnabáš (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

Díval jsem se a mají tam plno super věcí.Už jsem jí něco vybral.Snad bude překvapená

Jirka (Ne, 12. 5. 2019 - 09:05)

Vyzkoušel jsem toho hodně ale nejlepší je masturbační návlek Hand Job Stroker

Lia (Čt, 21. 2. 2019 - 20:02)

A jaké ty maturbátory nebo spíš nástavce kupujete jestli se můžu zapojit do diskuze ?

Majki (Po, 18. 2. 2019 - 18:02)

Závislost si myslím že si může vytvořit člověk, co je sám a nemá partnera. S mužem jsme spolu 6 let a tady ty kravinky používám jenom když jede na služebku nebo chce on sám, abych si tady s tím během sexu hrála ;)

Nathali (Čt, 14. 2. 2019 - 15:02)

Ty bláho, to si děláš srandu že něco takového se prodává jo ? :O Dívala jsem se že na těch ekondomech toho mají fakt mraky až mi zrak přechází, co se v dnešní době prodává. Nevím jestli bych chlapovi dopřála něco takového, měla bych asi strach že by mě vyměnil za ten stroj, přece jenom na takové věci si člověk může vytvořit taky závislost ne ?

Katka (So, 11. 5. 2019 - 18:05)

Kamarádka nakupuje pouze na E-kondomy a jejich sortiment je opravdu nepřekonatelný, dá se tam vybrat kde co a všechno velice diskretně :D

Otta (Ne, 3. 2. 2019 - 16:02)

Čau čau, jasně že jsou. Jako proč by nebyly. Sám doma sem tam něco ještě najdu a použiju. Jako panny ty nepoužívám, ale třeba ty masturbátory jsou skvělá věcička. Dneska je to už tak real, že je to neskutečný. Já mám doma třeba jeden a to je přímo odlitek skutečné vaginy https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/masturbatory/fleshlight-girls-jenna-haze-lotus. Jako požitek neskutečnej.

Majki (So, 19. 1. 2019 - 14:01)

Určitě jsou různé masturbátory, nafukovací panny, umělé vagíny apod ..

Erika (Čt, 17. 1. 2019 - 13:01)

Když se tu rozebírají erotické pomůcky, tak jsou i nějká uspokojovátka pro chlapy ?

Anett (So, 12. 1. 2019 - 12:01)

Tak to se Jolčo spokojíte celkem s málem :) a pro sebe nemáš nic ? :)

Jolana (So, 5. 1. 2019 - 14:01)

Nějlepší jsou pouta, roubík a bičík. To pak manžel poslouchá a sex je jedna báseň a těch orgasmů.

Václava (So, 5. 1. 2019 - 14:01)

Právě že existuje a já už jsem si to teda objednala, takže v příštím týdnu netrpělivě očekávám balíček :P

Terezka (St, 2. 1. 2019 - 19:01)

Hej, ne, ale počkej, to jako existuje? Já úplně miluju orálni sex, takže tohle by byla ideální hračka pro mě :) Já ji musím zkusit, koupit a pak dám vědět, jak to funguje.

Václava (Út, 1. 1. 2019 - 22:01)

Holky, zkoušela jsem některá ty simulátory orálního sexu? Jsou to tyto https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/simulatory-oralniho-sexu. Já jsem docela v šoku, že něco takového je, nevěděla jsem to. Moc ráda bych to vyzkoušela...

Reklama

Přidat komentář