Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jakub (Út, 11. 6. 2019 - 09:06)

A co jsi dělala,že se ti to stalo?
To nešlo vyhrnout sukni a stáhnout kalhotky a čůrat ? To bylo někde ve městě?

Jitka (Út, 11. 6. 2019 - 08:06)

Počurala jsem se. Jsem mokrá ,kalhotky i sukně a nohy.

Pavla (Út, 11. 6. 2019 - 08:06)

Ivano já to mám tak, že když se mi chce normálně, tak to musím i normálně zadržovat. Asi kdybych to nezadržovla a uvolnila se, asi bych se počůrala. Stejně jako když jdu v ten moment na záchod, stačí to pustit a zatlačit jen trochu a už to jde. Mám i takové ty "křeče", kdy se najednou močák chce vyprázdnit a musím to držet víc. Nemám s tím ale takový problém jako některé kámošky, že bych musela křížit nohy nebo poskakovat, stačí zatnout svěrače a počkat až to odezní. Když to pak držím dlouho, začnu postupně cítit v močáku větší a větší tlak. No a to už vím, že čůrat půjde hůř a hůř. Také ty křeče jsou čám dál slabší až zmizí, už to nemusím vůbec zadržovat a mám jen stálý pocit, jako bych měla dole v břiše těžký kámen. Čím déle musím čekat a tlak je větší, tím větší problém je se vyčůrat. Když musím čekat ještě déle, začne mě to bolet, jakoby chtěl močák prasknout. A to bych Ti nepřála. Jak píše Jana 2, strašně to bolí, máš pocit, že ti močák praskne, tlačíš se všech sil a pořád nic. Někdy si zkouším pomoct rukou, že tlačím na břicho abych to ze sebe nějak vymáčkla. Aby se mi to nestalo, snažím se vždycky vyčůrat včas. Nesmím to moc dlouho odkládat. Naposledy se mi to stalo někdy na jaře, kdy mi kamarád nechtěl zastavit na pumpě, že prý to vydržím domů. No, vydržím. Vlastně vydržím cokoliv, ale kdyby věděl, jak jsem pak trpěla...

Jana 2 (Po, 10. 6. 2019 - 11:06)

No zavidet opravdu neni co, jak pise Pavla bricho jak kamen, mocak boli me navic boli i vsecko dole a mocit nejde, proste v jedne chvili dojde k tomu, ze se nedokazes vymocit a ver mi ze bych se radeji pochcala nez pak tlacit, docela to i boli a opravdu nevim jestli bych to jak pise mik pri 1500 ml pustila, ale myslim, ze ne, ze by se mi mohl poskodit mechyr.

mik (So, 8. 6. 2019 - 01:06)

a 1500 ml , tyto cisla jsou z vyzkumu vetsiho poctu zen ,ale staci klidne to vzit na 100 zen jich vlastne jen 15 co dokaze zvladnou treba k tomu liru a pul a jen 5 co to da nad nej coz je vlastne mene nez tech co se pocuraji kousek nad pullitr nebo i mene , takze to co popisujes je dost vzacne a vic trpi zeny jako Ivana ,co se pri vlastne bezne kapacite mechyre pocuraji

mik (So, 8. 6. 2019 - 01:06)

Nevim Pavlo .,,muzes mit uzskou mocovou trubici , silny sverac a velkou kapcitu mechyre a taky mozna ze kdyz pises ze te to boli , tak si treba myslis, kolik tam nemas a pritom ta kapacita neni vycerpana tak to netece
Neznam nikoho . kdo by zadrzel vic jak to mnozstvi mezi litrem a pul a litrem a trictvrete a to podle pruzkumu nad ten litr a pul vydrzi jen 5 % zen tedy 95 % se pri takovem mnozstvi pocura, podle toho to tedy vypada ,ze tam takove mnozstvi proste nemas , kdyz si prectes par prispevku zpet tak vetsina co to zkusila dala nejvic 700-800 ml tedy to co dokaze 30 % zen predim je ale jeste taky 30 % co konci na tech 600 ml ..do toho spadaji i zeny jako Ivana co nevydrzi ani ten pullitr co se bere jako plny mechyr 20 % se pak dokaze dostat mezi 800ml a 1100 ml a 15 % mezi 1100ml

ivana (Pá, 7. 6. 2019 - 15:06)

To co popisuje Pavla, vůbec nechápu. Že po silném nutkání najednou dojde k tomu, že se nic nemusí držet a ještě se pak nemůže vyčůrat. Asi je to nepříjemné, ale co bych za to dala, když to nemůžu vydržet. To si prostě řekneš, tak teď už to nepoteče, tak to přestanu držet? Opravdu z mého pohledu je to nemožné. Od ledna jsem byla zase na vyšetření, přeci jen mi stanovili diagnozu lehčí formy dráždivého měchýře. Nemám nucení často, jako to bývá, ale až když se mi naplní měchýř na asi 300 ml, někdy nemusím na WC třeba 4 i víc hodin. Pak to jde rychle, během krátké doby mám strašně silnou potřebu a přestože to není nutné, svěrač je úplně stažený, jako kdybych měla v močáku mnohem víc, vyčerpá se a povolí. Při vyšetření jsem udržela 400-450 ml, ale když nejsem u WC psychicky mne to tak rozhodí že se mohu počůrat i menším množstvím. Většinou to je od začátku silnějšího nucení do 15-20 minut. Také neznám žádné učůrnutí, když to neudržím, tak se počůrám úplně. Zkoušela jsem to na radu uroložky doma zastavovat na záchodě, když se mi chce málo a spíš se do močení nutím, tak se to dá zastavit. Jak je ale nucení silné nemám šanci to ovlivnit a pustím všechno. Když ale chci se vymočit preventivně, že třeba někam jdu, tak to nejde a třeba za hodinu mohu mít problém. Lékařka mi to stejně nedoporučuje, mám chodit až když se mi víc chce. To samozřejmě jde jedině doma, nebo v zaměstnání, protože mám WC na chodbě u kanceláře. Od ledna jsem se 2x počůrala, vždycky je to tím, že jsem něco podcenila. Typický příklad je, že asi kolem 13 hod. po obědě jsem šla na WC, za 3 hodiny mi volal manžel, jestli můžu jít dřív domů kvůli opraváři pračky, on že to nestíhá. Sebrala jsem se a jela domů. Po cestě autobusem jsem si uvědomila, že jsem nebyla na záchodě a začalo se mi chtít. Na neštěstí opravář akorát přijel a čekal na mě, protože mluvil s manželem, že za chvíli přijdu. Bylo to hrozné protože jsem věděla, že to musím vydržet aspoň než ho pustím dovnitř, což se úplně nepovedlo, jak jsem mu otevřela, tak jsem začala čůrat. Otevřela jsem dveře do koupelny a se slovy: támhle to je, vlítla do kuchyně, kde jsem se poch... úplně. Jestli někdo tady píše, že při pomočení cítí úlevu, tak to je pravda. Boží díky že jsem měla sukni, silonky a gaťtky letěly do dřezu, mop tam byl taky. Horší bylo, když jsem platila opraváři, byla jsem úplně rudá, nemohla jsem se na něj podívat, myslím si že si toho nemohl nevšimnout.
Proto bych určitě vyměnila za bolest močáku a nemoci se ještě nějakou vyčůrat

Pavla (Pá, 7. 6. 2019 - 07:06)

Mýlíš se Ty miku. Někdy mě to bolí přímo nesnesitelně a přesto nestačí se jen uvolnit a takzvaně to pustit. Musím ještě silně tlačit a čekat, až se to spustí. Močák mám jak kámen, bolí mě pak ještě půl dne po vyčůrání. Když jsem takhle přeplněná, můžu to klidně pustit, můžu se úplně uvolnit a nepočůrám se, je to prostě zablokované. Co bych za to dala, kdyby to začlo téct samo, jak píšeš... ;-)

Jana 2 (Pá, 7. 6. 2019 - 06:06)

Noo presne jak popisujou ostatni zeny, proste kdyz tam mam toho hodne nemuzu mocit a jak pise Terka, nekdy musim tlacit tolik az zacnu kadit a potom teprva curam, Karle nikdo z chlapu ktere znam to tak nema, pritel normalne drzi a pak pusti bez tlaceni, a Miku pokud jde o to pocurani, tak jak pise Pavla pocurat se nemuzu, sem rada ze v tom nesem sama a jak to vy ostatni zeny resite hlavne pri cestovani, kdyz je treba drzet?

Jana 2 (Pá, 7. 6. 2019 - 06:06)

Noo presne jak popisujou ostatni zeny, proste kdyz tam mam toho hodne nemuzu mocit a jak pise Terka, nekdy musim tlacit tolik az zacnu kadit a potom teprva curam, Karle nikdo z chlapu ktere znam to tak nema, pritel normalne drzi a pak pusti bez tlaceni, a Miku pokud jde o to pocurani, tak jak pise Pavla pocurat se nemuzu, sem rada ze v tom nesem sama a jak to vy ostatni zeny resite hlavne pri cestovani, kdyz je treba drzet?

J (Pá, 7. 6. 2019 - 10:06)

Jako chlapovi, to u mně bylo často běžné, že jsem se po dlouhém držení nemohl vyčůrat. Už od mlada. A třeba vyčůral jen trošku. Ale po krátké době se mi chtělo znovu, a to už jsem se vyprázdnil úplně.

mik (Čt, 6. 6. 2019 - 01:06)

Jen aby jsi se nemylila pocurat se muze kazdy ,urcite by jsi se dostala do situace kdy by to proste zacalo tect samo ,nebo by te to bolelo a pustila by jsi to

Pavla (St, 5. 6. 2019 - 13:06)

Já taky když to předržím, tak se mi to špatně spouští. Někdy to trvá i pár minut, musím strašně silně tlačit. Je to hrozný pocit, močák k prasknutí plný, člověk tlačí ze všech sil a pořád nic neteče. Bojím se, že to jednou nepůjde vůbec a co pak? Nakonec se to ale postupně spustí, nejdřív hodně slabě a postupně to zesiluje až to jde normálně, kdy už ani moc tlačit nemusím. Má to zase výhodu, že se nemůžu počůrat. Taky se mi to nikdy nestalo. Takže mi to ani moc nevadí. Když chodím včas jde mi to normálně. Když si nemám kde ulevit, nemusím se bát o mokro v kalhotech. :-)

Karel (Čt, 6. 6. 2019 - 21:06)

Neboj, u zeny retence moci moc nehrozi. To, co popisujes postihuje muze.

Terka (St, 5. 6. 2019 - 08:06)

Čurala jsem ráno a asi jsem to měla taky předržený a teklo to z panenky samovolně bez většího proudu a musela jsem tlačit aby to teklo víc a až jsem se u toho souběžně vykadila a pak to teklo teprve rychleji

gin (Út, 4. 6. 2019 - 23:06)

Jakube, nehraj dvojí hru. S tím, cos v sobě objevil, patříš na sexulogické léčení. Velice mne to mrzí ale je tomu tak.

Mne se též líbily čůrající dívky, jenže jsem na to čuměl pouze na videu a žádný spontánní orgasmus mi nepřicházel. Nelov tu, i kdybys tu něco napsal pod jiným nickem, tak tě poznám.

Jakub (Út, 4. 6. 2019 - 16:06)

A čůrala bys se mnou? Mně se líbí čůrací holky a vyčůrám se před tebou taky. Jsem o něco starší než ty a diskrétní.

skákavec (Út, 4. 6. 2019 - 11:06)

Jestli jsi pravý, tak jsi vidět.

Jakub (Út, 4. 6. 2019 - 10:06)

Už jsi se vyčůrala? Jak ti to šlo?

Anna (Út, 4. 6. 2019 - 11:06)

Vyčurala v nějakém dvoře,šlo to šíleně a trochu počuraná sukně a kalhotky. Nestihla jsem první kapičky udržet než se slvéknu

Reklama

Přidat komentář