Reklama

Mudr. Hoffman a TCM - PODVOD?

Default User Image
Gabriela (St, 3. 1. 2024 - 20:01)

Me cinska medicina Mudr. Hoffmana diky Bohu pomohla moc a bydlim v zahranici takze  kdyz mi lecba dosla tak jsem si ji kupovala v Cinskych obchodech v UK a byly 3x tak drazsi primo u Cinanu i na netu, takze u pana doktora Hoffmana je to 100% levnejsi nez vsude jinde a fakt ucinne. 

Anonym (St, 4. 10. 2023 - 11:10)

Osobní zkušenost: Zkoušeli jsme léčit nosní mandli u čtyřleté dcerky. Trpí na chronickou zadní rýmu. Nevydrží bez výtoku z nosu déle než 3 týdny. Musíme jí nosní dutiny vyplachovat konvičku, jinak ty zelené hleny ze sebe nedostane. Užívání bylin musí vždy jít ruku v ruce s dietikou čínské medicíny. Chodíme k terapeutovi TČM i na akupunkturu. Bylinnou směs jsem dostali Hebkost labutí šíje. Dcera drží dietu bez mléka a bez cukru, dále žádné smažené, vyhýbáme se exotickému ovoci. Po 4 měsících užívání a dodržování dietiky dle rad terapeuta  a zakoupení cca 5 balení bylin absolutně bez výsledku. Naprosto žádné zlepšení. K tomu chodí dcera 1 krát týdně na akupunkturu. Zkoušíme nyní i dietu bez vajec. A v prosinci je objednaná na alergologie. Máte pro neúspěch léčby nějaké vysvětlení? 🙂

Terapeutka nakonec konstatovala že za tu dobu brání už by výsledek měl být a léčbu bylinami dál nedoporučila. 

Default User Image
Olga (St, 13. 9. 2023 - 11:09)

Moje skusenosti s dr. Petrom Hoffmanom.Zijem uz 23r.v Juznom Tirolsku.V roku 2015 som dostala boreliozu.Trpela som viac ako 7r. Skusala som vseliake liecenie na Slovensku mi pomohol Dusan Matejcek ktori mi boreliozu nasiel a preliecil.Ale boreliozu nevyliecil.Po skusenostiach som nasla v Rakusku Marllene Bachmann a ta mi nasla 8 bakterii boreliozi liecila ale nevyliecila poradila mi TCM tak som hladala a v Bratislave mi poradil Pavel Cizek dr.Hoffmana.Diagnostikovali mi u nas Torolsku neuroboreliozu fybromialgiu a entefalopatiu.Ob odna lekarka  ma poslala ku psychologicke a potom na Memori kliniku v Bolzane hovorila ze mam demenciu a ch cela ma poslat na psychiatriu,ale sato nepotvrdilo.Moje velke prosby k Bohu ma priviedli k dr.Hoffmanovi.Bola som vkoncoch silne bolesti hlavy,klbov nocne krce psyka na dne.Potom som napisala dr.Petrovi Hoffmanovi a ten ma zo vsetkeho vyliecil a dakujem mu za zachranu.Produkty som uzivala 9 mesiacov a bola som na kontrole znova u Marllene Bachmann kontrolovala mi aj medicinu dr.Hoffmana apotvrdila ze je velmi kvalitna a pomaha mi a potvrdila ze uz nemam boreliozu aby som pokracovala v lieceni a potvrdila mi aj Slovenska neurologicka Lubomira Leitner,ktora pracuje v Bruneku a je najlepsia neurologicka u nas v Juznom Tirolsku a potvrdila liecbu.Mam uz74 rokov a som vyliecena mozog mi pracuje dobre a zacala som aj studovat a za to dakujem dr Hoffmanovi z celeho srdca a aj Bohu ze mi ho nasiel.Olga Geier

 

 

Default User Image
Olga (St, 13. 9. 2023 - 11:09)

Moje skusenosti s dr. Petrom Hoffmanom.Zijem uz 23r.v Juznom Tirolsku.V roku 2015 som dostala boreliozu.Trpela som viac ako 7r. Skusala som vseliake liecenie na Slovensku mi pomohol Dusan Matejcek ktori mi boreliozu nasiel a preliecil.Ale boreliozu nevyliecil.Po skusenostiach som nasla v Rakusku Marllene Bachmann a ta mi nasla 8 bakterii boreliozi liecila ale nevyliecila poradila mi TCM tak som hladala a v Bratislave mi poradil Pavel Cizek dr.Hoffmana.Diagnostikovali mi u nas Torolsku neuroboreliozu fybromialgiu a entefalopatiu.Ob odna lekarka  ma poslala ku psychologicke a potom na Memori kliniku v Bolzane hovorila ze mam demenciu a ch cela ma poslat na psychiatriu,ale sato nepotvrdilo.Moje velke prosby k Bohu ma priviedli k dr.Hoffmanovi.Bola som vkoncoch silne bolesti hlavy,klbov nocne krce psyka na dne.Potom som napisala dr.Petrovi Hoffmanovi a ten ma zo vsetkeho vyliecil a dakujem mu za zachranu.Produkty som uzivala 9 mesiacov a bola som na kontrole znova u Marllene Bachmann kontrolovala mi aj medicinu dr.Hoffmana apotvrdila ze je velmi kvalitna a pomaha mi a potvrdila ze uz nemam boreliozu aby som pokracovala v lieceni a potvrdila mi aj Slovenska neurologicka Lubomira Leitner,ktora pracuje v Bruneku a je najlepsia neurologicka u nas v Juznom Tirolsku a potvrdila liecbu.Mam uz74 rokov a som vyliecena mozog mi pracuje dobre a zacala som aj studovat a za to dakujem dr Hoffmanovi z celeho srdca a aj Bohu ze mi ho nasiel.Olga Geier

 

 

Franta (Čt, 12. 11. 2020 - 09:11)

Neco to stojí ale pomáhá to , na rozdíl od doktorů klasických ktery krome chirurgie veci v podstate nerozumí

Marcelka (Čt, 3. 9. 2020 - 09:09)

K MUDr. Hoffmanovi jezdím přes deset let, od počátku mi vyřešil problémy (které by jinak skončily odstraněním "nepotřebných" orgánů a následným užíváním hormonů). Jedině osobní návštěva, doktor vás musí vidět.

Josefína (St, 5. 6. 2019 - 09:06)

Moja zkúsenost tež hroznâ.

Ája (Po, 3. 6. 2019 - 09:06)

Je velice jednoduché někoho kritizovat, podle komentářů usuzuji, že 90% kritiků MUDr. Hoffamana nezná a nikdy se s ním osobně nesetkalo. Čínská medicína pracuje s energiemi, čakrami, meridiány a hlavně je o přístupu k životu, stravě, o životních prioritách. To jsou pojmy, o kterých toto procento pochybovačů nemá zřejmě ani páru. Přiznejte si, že nechcete vystoupit ze svých zaběhlých kolejí. Těmto lidem bych doporučila aby dále zobali chemické léky, třeba jim na čas pomohou.

Niki (Po, 3. 6. 2019 - 10:06)

Naopak mám sním osobní zkušenosti ,včetně dalších 17ti klientů z mého okolí. Proto říkám ...už ani jedenkrát!!!!! PODVOD !

Jana z Prahy 2 (St, 5. 6. 2019 - 07:06)

Tahle "diskuze" mi připomíná dezinformační servry a jejich fake news (hysterické reakce, rychlé úsudky, velká písmena...) Chodím k němu s přestávkami již 12 let a i celá naše rozvětvená rodina (nepočítám kusy:) a chodit budu i nadále, pokud se tedy k němu vůbec dostanu, protože nyní je to docela kumšt - MUDr Hoffman svému oboru opravdu rozumí a TCM umí. Holt asi pořád ještě někomu vadí, že MUDr. Hoffman je úspěšný a patří ve svém oboru k absolutní TCM špičce... .Mám doma obě jeho knihy a v jedný píše: Závist, nenávist a plané klevetění jsou těmi nejhoršími negativními vlastnostmi a současně i těmi nejlepšími předpoklady pro onemocnění...

Jano (St, 5. 6. 2019 - 07:06)

Jano alias pane doktore. Nemusíte si tady dělat na sebe reklamu. Je velmi jednoduché zjistit si, kdo píše a za koho se vydává. Já mám navíc s vámi negativní zkušenost včetně mé sesty a tak si dovoluji ostatní klienty před vámi varovat. David Suchomel Sedlčany

Martina (St, 26. 8. 2020 - 21:08)

Dobry den, můžete byt prosim konkretni? Mam si od nej byliny koupit,ale dost vaham je to pekelne drahe,prosim napiste mi na mail: [email protected]. Dekuji

Lena (Čt, 27. 8. 2020 - 08:08)

Dobrý den,

Já k panu doktorovi jezdím přes dva roky, jeho byliny si kupuji i přes to, že je to pekelné drahé, ale mě neuvěřitelně pomohl. Souhlasím s názorem, že se to odvíjí i od dobrého jídla a hlavně v přístupu člověka k sobě samému. Rozhodně každý člověk o sobě rozhoduje sám, nikdo Vás - negativisty nenutí k němu chodit. Myslím si, že si to musí každý vyzkoušet sám a udělat si vlastní názor.

Martina (St, 26. 8. 2020 - 21:08)

Dobry den, můžete byt prosim konkretni? Mam si od nej byliny koupit,ale dost vaham je to pekelne drahe,prosim napiste mi na mail: [email protected]. Dekuji

Vladimír Jašek (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

Tak to tady čtu a je mě smutno . Zase místama neodborné bláboly . Pokud nebudete vycházet z jedné ediné osvědčené pravdy , tak vám nikdio nepomůže .
Jedině kdo vás vyléčí je jenom váš organismus který je na to naprogramován . TČM POUZE ladí oslabené orgány a jejich komunikační kanály a pokud nevrátíte svůj orgán do chemické revnováhy pomocí jídla a k tomu určených přírodních produktů , tak vám ani ty byliny nebudou zabírat . Zbylých 50% je vaše duševno které když není v pohodě , tak je také zle .Stručně řečeno - supermarkety jsou pomalu běžné plynové komory , protože vám zajišťují mrtvou a chemickou stravu . Jinak by to bylo na celodenní přednášku . Mohu vás ujistit , že po celé republice se už nacházejí vaši spoluobčané-menšina , kteří se zmněnili a ty jedy nechávají právě vám co se nechcete změnit .

Pche (Čt, 9. 5. 2019 - 22:05)

Ááále houby, trumpeto! Blekotej si večer do polštáře! :-DDD

Zdeňka (Út, 23. 4. 2019 - 12:04)

Dobrý den všem.Tak tu hledám osobní zkušenosti s léčbou u Dr.Hofmana a až na několik málo výjimek jsou to tu samé nadávky, urážky, pomlouvání, lži a podobné.Vážení, já vám ,, tleskám"!

Pche (Út, 23. 4. 2019 - 16:04)

To si tleskej, jak je libo, ale TČM tím nic smysluplného neuděláš :-)

Jita (St, 10. 4. 2019 - 14:04)

Placebo, jen placebo. Vyházela jsem za čínskou medicínu hříšné peníze, moje dvě známé taktéž a k ničemu to nebylo. Vlastně k něčemu ano, bylo mi po nich zle.

Jana Lackovičová (St, 10. 4. 2019 - 13:04)

Vie presne, čo robí. On sa ohováraniu nemusí brániť na fórach, hovoria za neho výsledky a pacienti, ktorým pomohol. Vidno, že je zároveň lekár a pediater. Z našej rodiny veľká spokojnosť, najmä za syna. Áno, tie bylinky niečo stoja, ale choďte do lekárne, koľko tam necháte peňazí za prípravky potláčajúce príznaky, ktoré neriešia problém.

Reklama

Přidat komentář