7765 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na To jsi mně dostala! Jak víš,
Milá Laguno,--------- něco mi tu smrdí. Ty máš doma křišťálovou kouli? Ale i kdybys ji doma měla, tak já na účinek křišťálových koulí vůbec nevěřím.
1. Červen 2019 - 23:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Hm. Tohle není o kouli. Prošel jsem tím v roce 2002 a velmi mi to pomohlo narovnat se. Jakubovi to přeju,jinak se nechytí.
1. Červen 2019 - 23:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Hm. Tohle není o kouli.
Já Jakubovi věřím, že se srovná i bez toho. Jak ho znám ze starých příspěvků, tak vnitřní potenciál na to má. Naštěstí on není ani úchyl ani anetický sociopat i když bych ho za to, co poslední dobou prováděl, nejraději roztrhl jak hada. Věřím mu, že poté, co mu to po tom, co mu docvaklo co vlastně prováděl, je mu opravdu vnitřně zle. Ale bez zaslouženého világoše od Libora a Klárky by mu to nikdy nedocvaklo.---------------To slovo je už poměrně zapomenuté, takže--------------------------https://cestina20.cz/slovnik/dostat-vilagos/
1. Červen 2019 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Je mi 14 let a prosil bych vás o vysvětlení. Chodím s jednou stejně starou holkou a všiml jsem si, že když čůrá, že jí to dost hlasitě syčí. Když čůrá moje máma nebo o 2 roky mladší sestra, nic nesyčí, je slyšet jen tekoucí proud. Nevím, čím to je, že mojí holce čůrání tak syčí, kde se ten zvuk bere. Dříve jsem si u žádné ženy ničeho takového nevšiml. Nevím, co to je, jestli to není nějaká nemoc nebo co. Teď v poslední době jsem si asi dvakrát všiml, že moje sestra také při čůrání trochu syčela. Dříve čůrala úplně potichu. Prosím, jestli by holky, co sem píšou, mohly napsat, jestli se s něčím takovým také setkaly, jestli to syčí jim nebo případně některé jejich kamarádce. Chtěl bych vědět, jestli je moje holka v pořádku. Promiňte mi tento dotaz, stydím se holek na to ptát. Napsal jsem dotaz zde na téma "Holčičí čůrání, syčení" ale nedostal jsem odpověď, tak nevím, jestli je to tak neobvyklá věc, že to žadná neví. Prosím o odpověď.
2. Červen 2019 - 2:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Klàrko zdravim z jihu. Byla jsem hodne čurat a ještě polehávám.
2. Červen 2019 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
skákavec (anonym)
U některých to zní jak když koza chčije na plech.
2. Červen 2019 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahojky Miško,já jsem taky hodně ráno čůrala,ale spíme s Liborem nahoře a tak si sem dát nočník by bylo uhozený,proto jsem pipinku dala vyčůrat dole na záchodě. Nočník má u sebe ségra a má tam Ťufíka místo mne. Včera jsme byli v hospůdce ale jen já s Liborem a tak jsme si to užili vrchovatě. Libor dnes odjede dřív po obědě,ale bylo to skvělé. Budeme se válet, aha mamča nás volá na snídani. Tak budeme na zápraží a budeme v pohodě s přírodou.
2. Červen 2019 - 8:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Odpověď na Ahojky Miško,já jsem taky
To ti přeju a pozdravuju Libora a moc mu děkuji za vše, co pro mně udělal. Jsem líná vstávat dnes, ale baculka se hlásí znovu ještě o jedno čurání. Asi proto,že jsem se ráno hodně napila když jsem byla na malé poprvé. Tak ji budu chvilku přemlouvat a když bude tlačil čuraní ven silně no tak tedy vstanu a dojdu si. Klárko mám tebe a Libora moc ráda.
2. Červen 2019 - 8:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Kluk 16 let (anonym)
Poprvé jsem přesvědčil holku na společně čurat ráno. Venku za dřevníkem to udělala z pipinky a já koukal jak to stříká a syčí proudem ven z ní. Asi potřebovala hodně,udělala mokrou velkou louži. Já jsem z toho ještě teď vzrušenej šíleně.
2. Červen 2019 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
ikk. (anonym)
Tak si ho vyhoň nebo ji ho tam strč ať si taky holka užije
2. Červen 2019 - 11:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Karolína (anonym)
Odpověď na Jsem velmi ráda. Dobře
Chtěl bych změnit všechno. Neměl jsem tam vůbec chodit. S Karolínou jsem chodil skoro dva měsíce když svolila, že budeme mít spolu sex a já byl tak nadrženej, že jsem se udělal dřív než k něčemu došlo a to přímo na její nohu a do postele na povlečení. Na tom koupališti jsme šli spolu pak se projít a kousek dál od lidí se ona potřebovala vyčurat a já jsem se hned po tom s ní chtěl pomilovat,když jsem ji viděl ja se vyčurala a stalo se to samý, prostě jsem to pustil ze sebe na zem hned jak jsem ji objal s svlékal plavky dolů. Ona se úplně otočila, označila mne najednou za chudáčka, co ani svýho frantíka neumí ovládat, vysmála se mi a utekla. Já jsem byl v šoku. Karolínu jsem miloval nade vše a i po tom. Ona se přestala ozývat a já probrečel snad každý den nešťastnou láskou a když jsem ji po asi dvou týdnech potkal, měla jinýho frajera. Kdybych na to koupaliště nešel vše mohlo být jinak. Tady se píšou zážitky, kdy kluk se taky udělá do holky hned jak je v ní nebo i dříve a nevadí to. Já Karolínu mám v sobě jako křivdu i dnes. Ale kdyby přišla,přijal bych ji okamžitě zpátky. Stačí? Snažil jsem se vystihnout po pravdě to, co mi připadlo nejhlavnější. Není to snadný. Ani se neptej Laguno jak mi teď je.
2. Červen 2019 - 13:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Miško,pojedeme z chaloupky až nyní, užili jsme si krásný den. Tak více písnu asi až zítra. Krásnou vzpomínku pro tebe!
2. Červen 2019 - 18:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Klárko ok,já jsem přišla domů až taky před chvílí. Byla jsem se poprvé koupat venku,ale voda byla teplá jen na povrchu. Byla jsem chvilku v mokrých plavkách a teď jsem čurala na záchodě a baculka mnë bolela po vyčurání. Tak snad jsem nenastydla. Taky ti posílám velkou vzpomínku a hezky se s Nikolkou vyspinkejte. Já ještě budu venku chvilku.
2. Červen 2019 - 19:09
Obrázek uživatele Návštěvník
ikk. (anonym)
Odpověď na Chtěl bych změnit všechno.
Seš bourák. Já bych to nedokázal.
2. Červen 2019 - 19:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Hynek (anonym)
Odpověď na Seš bourák. Já bych to
Kam to hlavně bude směřovat. Laguna se neozývá vždy okamžitě,nechává ho podusit.
2. Červen 2019 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktor (anonym)
největší vzrušení jsem prožil když mi bylo devatenáct a sledoval jsem holku, která potřebovala na záchod a měla ruku na pipině. Zašla za nedaleký objekt a já za ní a když mně uviděla se ,lekla se a úplně ztuhla,ale zpod sukně začala i přes ruku na pipce čůrat. Její výraz byl úchvatný, strach a potupa zároveň. Já jsem se hned udělal do kalhot a pak jsem odešel. Nemám z toho čistý svědomí,ale bylo to hodně maximální.
2. Červen 2019 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Host (anonym)
Odpověď na největší vzrušení jsem prožil
To se nemáš moc čím chlubit. Já vím je to rajcovní,ale co ta holka? Přečti si tady příběh Klárky,ale hlavně Míši a možná pochopíš, co holka potom prožívá. Já mám moc rád čůrací holky ,ale tohle bych asi nedal. pro tu holku to může být takové trauma, že si pak nenajde třeba kluka dlouhou dobu ne-li vůbec
2. Červen 2019 - 23:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Doktor (anonym)
Odpověď na To se nemáš moc čím chlubit.
Já to četl a čtu skoro denně,proto jsem to sem poprvé napsal, na abych se chlubil,ale že mně to mrzí a nedovedu to vzít zpět. Stalo se to v chatové oblasti Srbsko před čtyřmi lety.
2. Červen 2019 - 23:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na To se nemáš moc čím chlubit.
Znám ho už pět let. On tehdy nevěděl, že tímto trpí a jako nudistu, který je na nahotu zvyklý od malinka by ho to ani nenapadlo. Ještě, že to dopadlo takto. Teď už bydlím skoro dvanáct let na Chomutovsku ( i když jsem kvůli práci více v Německu než v ČR, předtím jsem bydlel stejnou dobu v Brně, teď jsem v Brně tu po šesti ledech pouze na otočku kvůli jednomu lékařskému papíru a kromě jednoho známého jsem tu vůbec nikoho nepotkal) a u nás na Chomutovsku jeden obdobný případ, i když šlo poněkud o něco jiného, skončil naprosto tragicky.
2. Červen 2019 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Odpověď na Klárko ok,já jsem přišla domů
To já měl v tomto dnes v Brně smůlu. Odoledne jsem měl čas a tak jsem dojel na prygl, že se vykoupu, jenže jen co jsem dojel do Bystrca, tak začlo pršet. Jen co jsem za tři hodiny odjel, tak se znovu vyjasnilo.
2. Červen 2019 - 23:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Ahojky Miško a přeju pěkné ráno. Sluníčko mne probudilo o trochu dřív a tak ti mohu napsat pár dojmů z víkendu na chaloupce. Bylo to skvělý a moc se těším až tam budeme o prázdninách častěji. Libor si to taky užíval se mnou, čůrali jsme spolu v přírodě několikrát ale jednou se mi stala poprvé s ním menší nepříjemnost. V sobotu jsme šli sami spolu z hospůdky večer procházkou a bylo to moc hezký a byla jsem cestou se vyčůrat, ale jak jsem ještě měla ten holčičí den, tak jsem nechtěla,aby mi pipinku při čůrání hladil a to nebyl problém, ale on chtěl se milovat do pipinky a tak když to nešlo tak to chtěl do pusy, Měl už hodně velkýho a já jsem se trochu bála, ale nakonec mně to lákalo a udělala jsem to, ale stalo se, že mi to ze sebe do pusyrychle udělal až někam do krku a to jsem nezvládla. Hned se mi zvednul žaludek a hned jsem se úplně pozvracela a cestou na chaloupku mi z toho nebylo dobře. Byla jsem trochu naštvaná na něj i na sebe, ale Libor se omlouval a opravdu asi nevěděl, že tohle jsem nikdy nezkoušela a bylo mi to nepříjemný. Šli jsme spát a on z toho byl špatnej, ale nakonec jsme sek sobě přitulili a bylo to dobrý. Druhý den už to bylo zase fajn. Tak si pomalu dám něco k snídani a půjdu do školy. Tak vidíš Miško, že holku dokáže překvapit hodně i společná láska, když něco v tom nemáš ráda. Ale Libor včera večer volal a bavil se normálně a já jen vím, že třeba tohle nebudu vyhledávat a pro náš vztah to snad nebude nic zásadního.
3. Červen 2019 - 6:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Klárko neboj se, tohle asi opravdu nebude pro váš vztah nic zásadní. Já nevím jestli bych tohle zvládla taky, já vím, že když kluk čurá tak se mi líbí na něj koukat, ale kdyby mi tohle udělal do pusy asi bych to taky třeba nezvládla. Já to ještě taky nezkoušela takhle.Tady máme taky sluníčko. Baculka mně ráno při čůrání ještě trochu bolela a čurala jsem hodně prudce, ale teplotu nemám a tak to neřeším a půjdu normálně do školy. Asi jsem trochu prochladla v těch mokrých plavkách jak jsem se koupala a tak se to snad srovná. Klárko posílám ti taky přání příjemného dne a neboj Libor se na tebe za to určitě nezlobí. Jestli tě miluje a to myslím že jo, tak si snadno domluvíte, co se komu líbí a co málo a vyjdete si vstříc.Taky ti to mohl pustit třeba jen do ruky nebo na tvář ale do pusy by mně to asi taky nebylo příjemný. Ale viděla jsem na netu , kde si to tak kluk a holka dělají a ona se nepozvrací a má to ráda. Ale třeba je to jen jako.
3. Červen 2019 - 7:00
Obrázek uživatele Návštěvník
skákavec (anonym)
Jedno z deseti přikázání rozkoše pro ženy od Dr Sussany Blockové - Lobkowiczové je BUDEŠ POLYKAT!!!
3. Červen 2019 - 7:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Laguna (anonym)
Odpověď na Chtěl bych změnit všechno.
Výborně Karolíno, nedám ti yní odpověď na to, co jsi napsala,protože by to bylo vytržené z kontextu a je třeba odpovědět na další 3 otázky abys mohla mít ucelený závěr. Vím jak ti bylo po napsání a vím jak ti je nyní a vím proč nereaguju ihned na tvoju odpověď, vše má svá důležitá pravidla. Otázka druhá bude relativně jednodušší, ale nemusí to tak nakonec pro tebe vypadat. Opět si dopřej klid než mi odpovíš. Netlačím tě zda to bude dnes, zítra... Tak tedy...První otázka směřovala na místo tvého silného traumatického zážitku, otázka druhá :Kde je tvé místo,které máš nejvíce ráda a ráda se tam vracíš nebo na něj alespoň vzpomínáš a nacházíš zde radost, energii a svobodu? Otázka možná snažší,ale stejně důležitá jako první. Zatím sis vedla skvěle. Děkuji a čekám na tvou reakci. L.
3. Červen 2019 - 8:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Žaneta (anonym)
Odpověď na Ahojky Miško a přeju pěkné
Když mi to v šestnácti můj kluk udělal poprvé do pusy, pozvracela jsem se taky.
3. Červen 2019 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
skákavec (anonym)
Odpověď na Když mi to v šestnácti můj
A pak to zachutnalo? Podle té doktorky nesmí kluk před tím konzumovat špárgl, protože pak je to zlé.
3. Červen 2019 - 10:52
Obrázek uživatele Návštěvník
skákavec (anonym)
Oprava: bléééééééééééé.
3. Červen 2019 - 10:53
Obrázek uživatele Návštěvník
ikk. (anonym)
Odpověď na Když mi to v šestnácti můj
holky jste ještě mladý kuřátka nezkušený.
3. Červen 2019 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Klára (anonym)
Sluníčkový pozdrav Mišce. Courám se ze školy domů,vyčůrala jsem se pod viaduktem a je mi horko. Nejradši bych se namočila do vody. A to asi doma udělám.
3. Červen 2019 - 14:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Miška (anonym)
Já jsem doma na zahradě chvíli a mâme napuštenej bazének.ale je to ještě málo prohřátý a jâ mám po včerejšku citlivou baculku a tak tam nepolezu. Chodím dnes na malou často a chce se mi hodně,ale vyčurám málo a baculka pâlí. Mamka říkala ,že jsem nastydla a mám si uvařit urogický čaj. Zdravim na sever!
3. Červen 2019 - 15:00

Stránky

Přidat komentář