Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Tomik (Ne, 16. 6. 2019 - 22:06)

No Terezo potom bys mela jen dva zaoblene pahylky stehynek a to bys sneky nerozslapla a byla bys o ty nozky lehci.

Tom (Čt, 13. 6. 2019 - 06:06)

Terezko kolik měříš a vážíš?vel.chodidla?lakujes si nehtiky??víš,že jsi docela zajímavá žena??rád bych se podíval jak jdeš po dešti do práce,,,,vadilo by ti mít přihlížejícího???

Hannah (St, 12. 6. 2019 - 16:06)

Všemu ostatnímu bych uvěřila, ale tomu, že nějaký šnek byť jen na sekundu udržel tvoji celou váhu těla, tomu nelze uvěřit. Žádný šnek u nás žijící nemůže v žádném případě ani na okamžik udržet celou váhu těla jakékoli dospělé ženy.

tu (Út, 11. 6. 2019 - 22:06)

To bych chtěl vidět, šneka, který normálně udrží váhu šedesátikilové dospělé ženy tak, že se na něm musí zhoupnout, aby ho rozmáčkla svou vahou. Takový šnek neexistuje.

Živojín Dupač (St, 5. 6. 2019 - 12:06)

Lupára - Dupáva

a (Pá, 31. 5. 2019 - 17:05)

proč by kluk z vesnice nemohl jít na hřiště u bytovky? Jak neměl tam co dělat?
Připadá mi to jako názor tříleté a né dospělé ženské.

jiřka (So, 1. 6. 2019 - 11:06)

Bydleli jsme v bytovce armády, kde bydleli jen důstojníci z místní posádky a to hřiště bylo opravdu určeno jen pro děti z této bytovky. Bylo to tam tak zařízeno, já za to nemohu...

Milovnik podpatku (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

Kdybys mela rozslapnou veci tem: "Kteri nekam nepatri", bez delat ucitelku, nejlepe na ZS!! Tam by pak byla, tak polovina "nastupujici inteligence", BEZ "hracek - mobilu". Diky INKLUZI,by ses "vyradila"!! :-) :-) :-) Jeste bys mela rada "Brusel"!! :-) :-)

jiřka (Pá, 31. 5. 2019 - 16:05)

Když jsme bydleli na vesnici v bytovce, rozšlapala jsem venku hračky jednomu klukovi z vesnice, který tam chodil obtěžovat naše děti a neměl tam co dělat, protože to hřiště bylo jen pro naše děti z bytovky. Byly to nějaké plechové hračky a já jsem si na každou z nich jednoduše stoupla a přenesla na ni moji váhu třicetileté ženy.

Hanče (Ne, 26. 5. 2019 - 07:05)

Ale jo,podpatky nosím Přece na nich nebudu celý den.Ty dřeváky nejsou svit nebo co toje.Výrobce na nich když tak se podívám když chceš

Fyzik (Ne, 26. 5. 2019 - 17:05)

Já se na značku NEPTAL!!! :-) To se ptal někdo JINÝ!! Já rozebírám tématiku "Matematicko - fyzikálně". :-) VÁŽNĚ nejsem "úchyl"!! :-) Leč NEPOPÍRÁM, že jehlové podpatky se mi líbí. Tedy, pokud je nosí ŽENA!! :-) Dokonce jsem četl, že je to druhá "věc", která vzrušuje muže, Po prsou. :-) Já to mám jinak: Jsem "Dolňák". :-)

Hanče (Ne, 26. 5. 2019 - 13:05)

Píšu jako Tatar.Jsou s uzavřenou špičkou tak žádný červený nehtíky.Výrobce Young Spirit.Bílé a teda supr tvrdý.Podpatek vyšší a stabilni.

Milovnik podpatku (Po, 27. 5. 2019 - 20:05)

Bavilo Te to, rozdupat telefon? ;-) Jakou mel cenu?

X (Ne, 26. 5. 2019 - 14:05)

Dekuji za odpoved ja jen pro predstavu ;-)

X (Ne, 26. 5. 2019 - 10:05)

Dekuji

Hanče (So, 25. 5. 2019 - 19:05)

Hm.Bylo to rychle boty a podpatky jsem nerešila.Měla jsem dřeváky z tvrdýho plastu.Tři pořádný dupnutí a bylo po nem.

Pro hancu (St, 5. 6. 2019 - 05:06)

Mobil ,hm a co něco živého???nějaké malé škůdce??co to bylo za znacku mobilu???tom

Fyzik (Ne, 26. 5. 2019 - 01:05)

FASCINUJE mne predstava, jak rozdupavas mobil. :-) Kdyby mne to vzrusovalo, dam HODNE penez za telefony!! :-) ;-) Jirka

Fyzik (Ne, 26. 5. 2019 - 00:05)

Ty nechodis na podpatkach? "Delaji" KRASNE nohy!!! Navic: : Z hlediska lekarskeho , fyzika to potvrzuje, je idealni vyska podpatku 5 cm. Da se to i vypocitat: "ptes vektory". :-) Ja, kdyz se naseru, vymyslim ulohu, kterou idioti NEVYPOCITAJI!! :-) Pripadne jdu sekat drevo. :-)

X (So, 25. 5. 2019 - 21:05)

Bylo by to krasne drevaky svit nalakovane nehtiky

Reklama

Přidat komentář