Reklama

Tresty v práci

Nika (Čt, 18. 4. 2019 - 11:04)

Řeknu ti to asi takhle, zatím mi to nevadí. Kdyby ano, tak buď změním zaměstnání nebo si budu stěžovat. A dalo se na to určitě zeptat slušněji.

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 11:04)

Je to takové zvláštní a pokud se ti to líbí, tak není důvod se hned čertit. Chtěl jsem jen vyvolat nějakou reakci a dozvědět se jak to bereš. Je to přeci sado maso salonek a ještě k tomu připínák a bylo by to dokonalé. Třeba by si šéfová dala říct. Každému se líbí něco jiného a to je na jednu stranu dobře. Zase se v práci nenudíš.

Nika (Čt, 18. 4. 2019 - 14:04)

Vůbec to není tak, jak si to ty ve své sado-maso fantazii představuješ. Moje šéfka je ve věku mojí mámy, jen je možná přísnější a ráznější jako ona a to mi možná trochu imponuje. Moje máma mě nikdy nebila a vychovávala mě více jako moje kamarádka než máma.

Návštěvník (Čt, 18. 4. 2019 - 14:04)

Pro mě je to dost nepochopitelné, asi mám mooooc dlouhé vedení, ale ženy to mají asi jiné. Dobře, tak máma tě neřezala a teď si to chceš vynahradit? A tak se ti to líbí a a dělá ti to dobře? Mě tohle udělat v práci, tak toho nadřízeného seřežu, až by z toho byl asi průšvih. S šéfovou nevím, asi by to bylo jiné, to nedovedu říct.

Nika (Út, 23. 4. 2019 - 09:04)

Nechci si nic vynahrazovat a taky neříkám, že se mi to líbí. Jenom je to něco jiného, jiný přístup, respekt, vážnost, nevím jak to mám nazvat, protože až doteď jsem to v takové míře nepociťovala ani k rodičům, ani k učitelům nebo k někomu jinému.(A ne, nejsem lesba…) Možná proto mi těch pár na zadek v rámci toho vztahu k šéfové až tak nevadí.

Lucie (Út, 23. 4. 2019 - 10:04)

u nás se dávalo dnes pomlázkou :-) auuuuu

??? (Út, 16. 4. 2019 - 11:04)

Vam to asi je...be.to kde sme?

Návštěvník (Út, 16. 4. 2019 - 11:04)

Co je to za sado maso?

Lucka (Čt, 4. 4. 2019 - 08:04)

Na výšce jsem na rok odjela do Anglie, klasika au-pair. Výprask v rodinách jsou normální běžná věc, já jich za ten rok dostala tolik, že moje prdel byla neustále seřezaná. Paní domácí mě za každou chybu i malou dávala čárky a každý druhý den bylo zúčtování a smlouvat fakt nešlo. Co čárka, to švihanec rákoskou přes holou.

Lada (Čt, 30. 5. 2019 - 13:05)

Lucko a musela jsi před ní stát, nebo si tě přehnula přes koleno? Byl u to ho i někdo? Musela jsi slibovat a prosit?

Lucka (Čt, 30. 5. 2019 - 15:05)

Když mne bila sama, tak si mne přehla přes kolena obnažila mi zadnici a dávala mi vařečkou. Když u toho někoho měla muže nebo kamarádky, tak jsem se musela vysvlíct a stát k ní ze strany a ona mne dávala bambusovou tyčkou nebo plácačkou aptala se furt "will you be good anymore?" A já musela odpovídat "yes lady i will listen", někdy mi pak poručila přehnout se přes stůl kde oni seděly a zkoušela mne a za každou chybu mne švihla. Nékdy řekla "show how you shave a hole" a je před nimi musela ukázat jak ji mám vyholenou a nesměla jsem uhnout když někdo mne přes ní popleskal. Ze začátku jsem někdy uhla nebo si tam dala ruku ale to hned křikla "for that you will be beaten" a hned mi dala další bití.

Olga (Čt, 18. 4. 2019 - 09:04)

Tak tohle jsem zažila taky. Matka takto trestala dceru,která byla jen o trochu mladší než já. Když už k výprasku došlo bylo to večer a před celou rodinou. Klasika rákoska a 5 až 10 šlehů přes holou. Jednou jsem taky schytala. Byl to hrozný pocit ohnout se, nastavit přede všema holou prcku k výprasku a pak ta bolest kdo nikdy nedostal rákoskou tak tomu neuvěří jak to hrozně štípe...

Petra (Pá, 19. 4. 2019 - 08:04)

Bolest rákosky na holém zadku je opravdu nepopsatelně hrozná!! Mě taky potkala až pozdějším věku a musím říct, že po 5 ranách jsem měl vždy dost. A to mě jich čekalo daleko víc

Markéta (Pá, 5. 4. 2019 - 14:04)

Mě jako au-pair potkalo skoro to samé. Paní domácí měla několik rákosek a s nimi různé praktiky bití. Já chytala i každý den. Většinou přes holý zadek, když byl moc seřezaný tak přes stehna pod zadkem a párkrát taky přes ruce. Nikdy jsem netušila, jak rákoska strašně bolí

Ouředník (St, 27. 3. 2019 - 16:03)

Našemu kanclu šéfuje přísná šéfka. Pozdní příchody trestá deseti švihy přez holé koule. Na každý přestupek má jiný trest.

Návštěvník (St, 27. 3. 2019 - 15:03)

Zatím si nestěžuje, myslím , že se na služebky pořád těší, my si jen ráno tipujeme , která půjde pod stůl.

Jana Š (St, 27. 3. 2019 - 16:03)

Už bych taky chtěla jet někam aspoň na týden na nějaké školení, to by byly orgie jako pokaždé, když jsem někde byla. To k příteli nastěhuju za sebe náhradu, moji kamarádku, aby mě nezpustnul a někdo se o něj staral a nemusel si to dělat sám a hurá na cestu.

Jana Š (St, 27. 3. 2019 - 15:03)

Chudák šéf, to ho musíte fest utahat. Já mám teda radši trochu mladší než 60, ale co, otvory je potřeba stále protahovat.

Návštěvník (Út, 26. 3. 2019 - 14:03)

Jsme v práci dvě asistentky . Ta druhá je starší , a možná proto jsme si při mém nástupu moc nerozuměli, ale právě tresty v práci nás spojili . Ten trest je v podstatě jeden – u šéfa pod stůl . Má ho fakt obrovský , že si nikdo nevšimne , že v kanceláři není sám . No a pak kouřit , dokud nedá pokyn, že můžem skončit . Blbý ale je , že tá druhá to ví , no a možná to nás spojilo, takže teď jsme docela dobré kámošky.

Jana Š (Út, 26. 3. 2019 - 14:03)

Tak to je rozumný trest, lepší než ten nářez na holou. Užil by si to šéf i já. Ještě by to chtělo zásun.

Reklama

Přidat komentář