Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Lerry (Út, 4. 6. 2019 - 20:06)

Nesáhl a ani nekoukal, tohle už mám vše dávno za sebou. Nelituji toho ale přeci jen jsem to bral v pubertě o dost víc bohémsky než dnes. A neřešil jsem to tolik, asi jako většina kluků. Co si budem povídat, bylo snadnější si pohonit s klukem nebo sním zkusit něco nového než přemlouvat holku nebo čekat až bude mít nějaká zájem. Stejně staré holky koukaly po starších klukach a o mladší jsme většinou zájem neměly, protože to byly takový holčičky většinou ještě k naší smůle.

niceshape (St, 5. 6. 2019 - 19:06)

Lerry, chtěl bych vidět vaše chodidla a nohy. Nezapomínejte, že čím větší nohy, tím víc deformit. Mužské číslo 40 - 41 může skrývat dokonalý tvar, co je u chlapů neuvěřitelná rarita!! Nejvíc, když jsou ty chodidla ouzké!!!

Lerry (Čt, 6. 6. 2019 - 20:06)

To rozhodně nevyjde, dnes mě to opravdu s chlapem neláká spíš naopak. Dnes opravdu jen s moji ženou. I přesto co jsem vyzkoušel a psal. Je to jen minulost. Ikdyz jsem zažil honeni s klukem i tak nějak svým způsobem na nohy a tak různě. To by jsme se musely znát před xx lety nebo respektive vyrůstat společně. Asi skoro každý zažil takovéto více méně veřejné tajemství, o kterém se vědělo ale nemluvilo.

niceshape (Čt, 6. 6. 2019 - 20:06)

Áno. Souhlasím. Každý z nás prošel fází vývoje sexuality. Nazývá se to sexuální diferenciace. Má dvě hlavní stadia. V pubertě člověk opravdu zkusí hodně věcí, co později zavrhne. Tak nějak se našteluje..

Lerry (Pá, 7. 6. 2019 - 12:06)

Tak nějak, od určitého věku vim, ze k tomu aby me to vzrusilo potrebuji damsky element. A co se nohou týče, tak je pravda, že mi stačila i třeba jen nošena dívčí teniska a vyhonil jsem se do ní.

niceshape (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Bych řekl, že v top 10 bude 6 lidí mužského pohlaví a 4 ženského.

niceshape (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

No, musím říct, že nejkrásnější chodidla ve svém životě jsem viděl u kluka.

niceshape (Čt, 6. 6. 2019 - 20:06)

Lerry a vaše manželka co říká na vaše chodidla? Že jsou formou spíš dívčí? Co na vaše chodidla říkají tedy holky?

Lerry (Pá, 7. 6. 2019 - 12:06)

Ano je tomu tak, ví že mám tvarem spis dámské nohy, alspon to sama říká, ze mam holčiči nohy, za což nejsem zrovna rád.

niceshape (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Pane jo, Lerry! Já bych si rozuměl s vaší ženou...

niceshape (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

No, mne se zdá, že ji to baví. Sexualita je mocnejší, než si lidé dokážou přiznat. Nemyslím, že by s Váma spala, pokud by ji to nebavilo... Jste šťastnej muž.

Lerry (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Nějak to spolu neřešíme. Šťastný sní opravdu jsem!!! To je pravda.

niceshape (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Takže vaše žena miluje vaše chodidla. To je jasný...

Lerry (Pá, 7. 6. 2019 - 22:06)

Já její taky. Nechá mě i honit na své nohy ale ne na boso. Obuje vysoké gumové holinky a pak je můžu postrikat. Jde o to, aby to šlo omyt a nemá to ma sobě prostě ráda.

niceshape (Čt, 6. 6. 2019 - 20:06)

Já opravdu neřeším orientaci. Jsem jednoduše footfetišista. Pohlaví neřeším.

niceshape (Čt, 6. 6. 2019 - 20:06)

Samozřejmě respektuji. Já jsem taky převážně heterosexuál, ale jsou situace, když jsem Bi a někdy taky homo. Záleží na okolnostech. Ale v první řadě jsem footfetišista když má dotyční /dotyčná hezké nohy, tak se zamiluji do těch noh. Minulé léto jsem se zadíval do noh cca 70 letého muže.

niceshape (Út, 4. 6. 2019 - 18:06)

Ne nesáhl by. Dnes ne, ale tehdy...

niceshape (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

...a to nevíš, že v mozku jsou centra pro vněm chodidel a sexuální vněmy hned vedle sebe? Stačí málinko přepojení a footfetish je na světě.

niceshape (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

...ale nejsi homosexuál, že ne? Mne jen zajíma, jestli kdyby nedošlo k této situaci, jestli bys ses stal footfetišistou.

Lerry (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

To opravdu nejsem, byla to jen klukovina z hecu, ke které sem se nechal ukecat.

Reklama

Přidat komentář