Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jana 2 (Pá, 7. 6. 2019 - 06:06)

Noo presne jak popisujou ostatni zeny, proste kdyz tam mam toho hodne nemuzu mocit a jak pise Terka, nekdy musim tlacit tolik az zacnu kadit a potom teprva curam, Karle nikdo z chlapu ktere znam to tak nema, pritel normalne drzi a pak pusti bez tlaceni, a Miku pokud jde o to pocurani, tak jak pise Pavla pocurat se nemuzu, sem rada ze v tom nesem sama a jak to vy ostatni zeny resite hlavne pri cestovani, kdyz je treba drzet?

J (Pá, 7. 6. 2019 - 10:06)

Jako chlapovi, to u mně bylo často běžné, že jsem se po dlouhém držení nemohl vyčůrat. Už od mlada. A třeba vyčůral jen trošku. Ale po krátké době se mi chtělo znovu, a to už jsem se vyprázdnil úplně.

mik (Čt, 6. 6. 2019 - 01:06)

Jen aby jsi se nemylila pocurat se muze kazdy ,urcite by jsi se dostala do situace kdy by to proste zacalo tect samo ,nebo by te to bolelo a pustila by jsi to

Pavla (St, 5. 6. 2019 - 13:06)

Já taky když to předržím, tak se mi to špatně spouští. Někdy to trvá i pár minut, musím strašně silně tlačit. Je to hrozný pocit, močák k prasknutí plný, člověk tlačí ze všech sil a pořád nic neteče. Bojím se, že to jednou nepůjde vůbec a co pak? Nakonec se to ale postupně spustí, nejdřív hodně slabě a postupně to zesiluje až to jde normálně, kdy už ani moc tlačit nemusím. Má to zase výhodu, že se nemůžu počůrat. Taky se mi to nikdy nestalo. Takže mi to ani moc nevadí. Když chodím včas jde mi to normálně. Když si nemám kde ulevit, nemusím se bát o mokro v kalhotech. :-)

Karel (Čt, 6. 6. 2019 - 21:06)

Neboj, u zeny retence moci moc nehrozi. To, co popisujes postihuje muze.

Terka (St, 5. 6. 2019 - 08:06)

Čurala jsem ráno a asi jsem to měla taky předržený a teklo to z panenky samovolně bez většího proudu a musela jsem tlačit aby to teklo víc a až jsem se u toho souběžně vykadila a pak to teklo teprve rychleji

gin (Út, 4. 6. 2019 - 23:06)

Jakube, nehraj dvojí hru. S tím, cos v sobě objevil, patříš na sexulogické léčení. Velice mne to mrzí ale je tomu tak.

Mne se též líbily čůrající dívky, jenže jsem na to čuměl pouze na videu a žádný spontánní orgasmus mi nepřicházel. Nelov tu, i kdybys tu něco napsal pod jiným nickem, tak tě poznám.

Jakub (Út, 4. 6. 2019 - 16:06)

A čůrala bys se mnou? Mně se líbí čůrací holky a vyčůrám se před tebou taky. Jsem o něco starší než ty a diskrétní.

skákavec (Út, 4. 6. 2019 - 11:06)

Jestli jsi pravý, tak jsi vidět.

Jakub (Út, 4. 6. 2019 - 10:06)

Už jsi se vyčůrala? Jak ti to šlo?

Anna (Út, 4. 6. 2019 - 11:06)

Vyčurala v nějakém dvoře,šlo to šíleně a trochu počuraná sukně a kalhotky. Nestihla jsem první kapičky udržet než se slvéknu

Anna (Út, 4. 6. 2019 - 10:06)

Potřebuju hrozně čurat. A není kde. Je to zoufalý. Já se pochčiju nebo to pustím tady ve městě v Děčíně s trapnou ostudou už nejsem malá(16)

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2019 - 12:05)

mik
tak je tu i nick Mik, tak aby to nekdo nespletl ty informace , ja nejsem lekar ,ale mam poznatky od holek i starsich zen i s intimniho prozivani ,ktere je v tomto smeru takove tabu , nakonec uz takhle je to brano jako ostuda, kdyz se dospely pocura ,ale existuji zeny co se treba pocuraly pri intimnich chvilich ( nemam ted na mysli piss ) zdravotni rizika lze vyhledat ,ale vseobecne se uvadi ze k prasknuti mechyre muze dojit pouze pri uraze ,nebo pak, kdyz by se nejak skripla mocova trubice a to je vlastne mozne zase jedine pri uraze , nevim tedy jak je to pri prostate ,ale za normalnich okolnosti kdyz dojde k naplneni mechyre vic nez jeho maximum, tak sverac povoli a alespon to mnozstvi navic pretece, at clovek chce nebo ne , taky se rika ze to nekdo pak pusti, protoze to boli , osobne znam ale jen situace, kdy proste doslo ke klasickemu pocurani vetsinou s predchozim ucurnutim a nejvic bylo to mnozsvi kolem toho litru a pul ,ale i pri mensim , presne nevim , protoze to nebylo v te chvili mereno ,na sobe jsem si to vyzkousel a zmeril v okamziku kdy to temer teklo dal jsem tehdy vic nez litr a pul, ale to je 20 let ,dneska bych vic jak polovinu toho mnozstvi nedal
U zen se urcite taky vekem snizuje schopnost zadrzet velke mnozstvi
Rozhodne mam ale i potvrzeno, ze to intimni situace ovlivnuji a to u obou pohlavi

Jana 2 (Po, 3. 6. 2019 - 11:06)

To vubec nevadi, ze nejsi doktor, je videt ze mas o tom poneti, me ani tak nezajima kolik se tam toho vejde, spis3 proc se nemuzu vymocit kdyz dlouho zadrzuju a zda mi muze mocak i prasknout, znamy u nas rikal ze kdyz mel problemy s prostatou nemohl se vymocit a pry to bylo peklo, ze mel bricho jak balon : (

mik (St, 5. 6. 2019 - 08:06)

Nevim ,proc ti to nejde , asi tim predrzenim ,ale to jde jen do te chvile nez prijde to maximum , pak ti to zacne tect at chces nebo ne , u te prostaty verim , ze to muze byt neprijemne
S tim prasknutim jsem cetl ze to hrozi jen pri urazu
Mam vysledovane ,ze vetsinou to zacne samo pretekat kolem toho litru a pul , zamozrejme u nekoho treba i pri polovine takoveho mnozstvi
V kazdem pripade to ma kazdy trosku jinak a zrejme i kazdy jinak vnima to kdyz potrebuje , nekdo jde hned , nekdo to oddaluje i kdyz vlastne nema duvod

mik (St, 5. 6. 2019 - 04:06)

Nevim ,proc ti to nejde , asi tim predrzenim ,ale to jde jen do te chvile nez prijde to maximum , pak ti to zacne tect at chces nebo ne , u te prostaty verim , ze to muze byt neprijemne
S tim prasknutim jsem cetl ze to hrozi jen pri urazu
Mam vysledovane ,ze vetsinou to zacne samo pretekat kolem toho litru a pul , zamozrejme u nekoho treba i pri polovine takoveho mnozstvi
V kazdem pripade to ma kazdy trosku jinak a zrejme i kazdy jinak vnima to kdyz potrebuje , nekdo jde hned , nekdo to oddaluje i kdyz vlastne nema duvod

Mik (Čt, 30. 5. 2019 - 07:05)

Je třeba udělat sono , může tam být tkáňová změna v močovém měchýři nebo močové trubici.

Jana 2 (Čt, 30. 5. 2019 - 11:05)

Noo Miku nikdy sem nad tim neuvazovala, ale je mozne ze by mi mechyr az prasknul? Na uro se mi moc nechce, slysela sem od pritele o cystoskopii a pry to desne boli a kamosce zas rozsirovali mocovou trubici a pry taky pekne trpela na uro nechci

Mik (St, 29. 5. 2019 - 08:05)

je to ochablost močového měchýře u předrženého čůrání. Když to předržím já tak se sice mohu počůrat, ale čůrám jen mírným proudem bez tlaku ven a dlouho,ale nejde to stopnout. To máš ty.

Jana 2 (St, 29. 5. 2019 - 11:05)

No rozhodne zajimava diskuze, docela me to zajima proc se s plnym mechyre nemuzu vymocit, ty rikas, ze ti to jde bez tlaku, jenze mi to nejde vubec : ( az zatlacim poradne tak to jde slabym proudem a kdykoli prestanu tlavit zastavi se to, nevim zda je to normalni, budu rada za kazdou radu, jak to napravit a ty si lekar?

Reklama

Přidat komentář