Reklama

Syn a masturbace

Pavel (Ne, 12. 5. 2019 - 23:05)

Tak já sem si kolikrat predstavoval co bych matce chtel rict a co me vzrusuje ale nemam na to odvahu , vim na ni par veci ona me taky nachytala pri necem a udelal sem par naschvalu , nic ji nevyprovokovalo

Pavel (Ne, 12. 5. 2019 - 22:05)

Tak to jo ve 13 to chápu , to si mu jako sama nabídla ?

Eva (Ne, 12. 5. 2019 - 23:05)

Ano. Bral to jako hru a já taky.

Lucka (Po, 27. 5. 2019 - 03:05)

A když za tebou, Evo, přišel a dovolil se jestli může onanovat a tys mu dala souhlas, kde si to pak dělal. Někde v pokojíčku v soukromí, nebo si ho i při jeho honění měla pod dozorem?

Eva (Po, 27. 5. 2019 - 04:05)

Vždycky jsem ho měla a mám pod dozorem. Ze začátku se trochu styděl ale chuť na onanovani byla silnější.

Lucka (Po, 27. 5. 2019 - 07:05)

Evo a stávalo se, že jsi synovi někdy nepovolila onanii? Třeba za trest. Byl od tebe tak vycepovanej, žes měla jistotu že si to neudělá? Anebo třeba z počátku jsi ho musela přes noc nějak hlídat? Já jsem párkrát za trest tomu mýmu (13 a půl) svázala na noc ruce za zády Ale asi se nějak pohyboval a ráno bylo na čistém prostěradle plno semene. Tak jestli máš také podobné zkušenosti.

Eva (Po, 27. 5. 2019 - 20:05)

Onanovat jsem mu dovolila vždycky ale když zlobil nedovolila jsem mu vystriknout .

Abe (So, 23. 11. 2019 - 01:11)

Chyba. Dostává zabrat prostata. Onanovat se dá v jednom kuse, hodinu i více. Čím déle to trvá tím prudší jsou výstřiky a tím více je semene. Krátká onanie není zdravá, ale nedokončená je ještě horší. Mne matka trestala opakovanou onanií. Dvakrát jsem to dokázal udělat v kuse. Po třetí už to bylo trápení a pak muka. Ale dokázal jsem to i pětkrát za sebou, když si to přála. Mimochodem v USA se v tomto sportu pořádá mistrovství světa. Loni to myslím vyhrál Čech. Byl s ním v TV rozhovor. Nech jej vždy vysemenit, jinak ti může začít bláznit a skončí na urologii.

Irena (Út, 28. 5. 2019 - 14:05)

Evo, jistě za tebou syn přišel se žádostí jestli smí onanovat i tak ze dvakrát za den, že? Poprosil tě vždycky o to- třeba jako "mohl bych onanovat"? A nechalas ho někdy udělat si to samotného?

Eva (Pá, 31. 5. 2019 - 10:05)

Tak vetu mohl bych onanovat jsem nikdy neslyšela. Když byl menší nejčastěji se ptal jestli si může hrát s pindikem a nebo jestli si může přetahovat kuzicku pres zaluda. Později se ptal jestli si může vyhonit ptáka nebo vyklepat pytlík. Dneska nejčastěji žádá o dovolení se vysemenit.

luci (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Nevím o tom , že by bráška někdy žádal mamku o povolení k masturbaci . Pokud má někdo potřebu masturbovat , jedno jestli je to kluk nebo holka , tak se někam do soukromí odklidí a udělá to . Také jsem nikdy nežádala o povolení , stačilo mi být někde sama a na vhodný předmět z hygienických důvodů navléci prezervativ , zavést do pochvy , frekvence pohybů , erotická představa a za chvilku to bylo.

Věnka (Út, 28. 5. 2019 - 12:05)

Evo, prosím tě, můžeš říci, jak to vypadalo, když poprvé, pod tvým dozorem onanoval? Jistě si byla blízko něho a dívala ses na něj. Viděl i on, že se na něj díváš? A bylo na něm znát, že se stydí? Myslím, že už jenom když tě žádal poprvé o dovolení, aby směl pod dozorem onanovat, tak to říkal celý nesvůj a stydlivě. Díky za odpověď.

Matěj (Ne, 12. 5. 2019 - 15:05)

Já jsem sestře bral tanga, ale ty toho moc nepoberou a tak jsem ji vzal chlupatou mikinu. Bylo to moc příjemné, jen když na to přišla tak to už tak veselé nebylo. Ječela jak pominutá, že jsem ji zničil. Dala ji vyprat a nic ji nebylo a tak se uklidnila, jenže ji prý nebude nosit, pro ten pocit, že to v ní bylo. Ta z toho nadělá. Když jsem do ní stále šil, jaká je citlivka, tak ji už zase nosí. Stejně ji to dělám dál do jejího oblečení, přeci to nebudu dělat do svého.

Petr (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Já to vystříkám do ségřina oblečení. Odpor už konečně vzdala a nechává mě volnost.

Petr (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Já to vystříkám do ségřina oblečení. Odpor už konečně vzdala a nechává mě volnost.

Eva (So, 11. 5. 2019 - 09:05)

Od mala mám se synem dohodu že nebude onanovat potají a stříkat kdovi kam ale ze vždycky přijde a dovolí se. Já mu za to vždycky vymyslim nějaký vzrušující úkol a mám vše pod kontrolou.

Pavel (Ne, 12. 5. 2019 - 22:05)

Evo syn onanuje od mala ? :)

Eva (Ne, 12. 5. 2019 - 22:05)

Ano. Od nějakých 13 letl

Lucka (Ne, 12. 5. 2019 - 05:05)

To je, Evo, fakt vzrušující. Jaképak úkoly mu vymýšlíš? Splní je tvůj syn vždycky? Já bych toho svého za nesplnění úkolu potrestala. Taky nějakým vzrušujícím trestem. Kolik má tvůj syn?

Martinacs (St, 5. 6. 2019 - 20:06)

Me je už 35 mám rodinu ale rad jezdím k mamce kde masturbuju a chodim nahy v její přítomnosti. V bytě 1+1 ,hodně rajcovni.

Reklama

Přidat komentář