Reklama

Je normální když Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech ??

Káťa (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Taky si nemyslím, že by Lenča dělala něco úchylného. Je to sice její bráška, ale je to pro ni (zatím) jediná možnost, jak se dostat ke spermiím. Navíc od tak mladého kluka a s žádným rizikem. Přeju ji to.

Filip (St, 12. 6. 2019 - 07:06)

ale to je naopak vporadku chválím , ja nemam rád zensky co se toho stitej a nadavaj ze to je hnus , proto je super že se na to naopak těšíš , ja segru nemam ale v puberte sem si takhle rád uzival se sestrenicí taky byla hladová po semeni , jen nechapu proc ti to bracha neda za cerstva kam budes chtit do pusinky , nebo postrikat brisko ...

Mara (So, 11. 1. 2020 - 17:01)

Souhlasím úplně jsem to mněl podobné zážitky ze sestřenici nejdříve to začlo kalhotkami a to hodně brzo a zhruba ve 12 létech jsme tajně spolu chodívali někam se schovat a navzájem jsme se seznamovali s opačným pohlavím a pamatuji si to dodnes a oba zvědavosti jsme spolu vyskoušeli co jen šlo,...

Lenča (Pá, 14. 6. 2019 - 18:06)

Nedá mi, jak píšeš "za čerstva", protože nikdy by mě nenapadlo takto to po něm chtít. Jistě je to v některých rodinách mezi sourozenci i běžné, ale u nás ne. A popravdě vůbec, při svojí onanii, na něco takového nemyslím. Vzrušuje mě potají ho vidět a hlavně slyšet. To su celá bez sebe.

Filip (St, 12. 6. 2019 - 07:06)

pravda ze v tomhle věku muzete blbnout co vás napadne s pribuznejma na navstevách a beztrestne si zkouset strkat kam co vás napadne v dospelosti uz to pak vetsinou nejde ...

Danuše (Po, 27. 5. 2019 - 17:05)

Jak tady píše Lenča, tak spermie svého brášky používá při svoji onanii. Takže co s nima může dělat? Určitě si je přikládá na obličej, čichá je, ze slipů nebo kde jsou je olizuje, vysaje do pusy, prostě takové věci. To podle mě není úchylné. Je to úplně normální a závidím jí to. Ať si to užívá.

Jarča (Čt, 4. 7. 2019 - 10:07)

Taky tomu neodolám a přesto, že jsem vdaná, tak snad každý den vycucávám z prádla synovo semeno. Úmyslně mu nechávám u postele kupř. trička určité barvy, kde je semeno dobře vidět. On se do něj utře a byť jej většinou zmuchle a dá pod polštář, tak přede mnou nic neutají. A já si aspoň užiju s jeho semenem při svojí onanii.

Návštěvník (Po, 27. 5. 2019 - 13:05)

to mas dobry ze to takle mas
bylo uz nekdy spolu

Lenča (Po, 27. 5. 2019 - 14:05)

Teď ti nerozumím na co se ptáš. Co spolu?

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2019 - 15:05)

treba jestly jste to ukouzely spolu

Lenča (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Kdepak. Jednak je moc mladej a ani později s něčím takovým vůbec nepočítám. Stačí mi, když ho při tom vidím a slyším. I když i orgasmus má hrozně tichej. Jen takové dva, tři malinko silnější vzdechy a pak jen hlubší, rychlejší dýchání a pomalinku se uklidňuje. Tohle mě právě vzruší nejvíc. Ani se to nedá popsat. Takže společně nic.

Návštěvník (Út, 11. 6. 2019 - 05:06)

se mas

Lenča (Út, 11. 6. 2019 - 17:06)

To jo. Kolikrát si říkám, že ani nevím co mám, když ho tak můžu sledovat. A co všechno už v jeho věku zná. Jednou rukou, tedy prstem honí, druhou rukou se různě laská apod. Prostě něco úžasnýho pro mě.

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2019 - 15:05)

treba jestly jste zkousely spolu honit

gin (So, 29. 11. 2014 - 21:11)

asi tě, Dominiku, viděl,...Nic nenormálního na to nevidím,já začal vědomě taky nějak v tom věku. Na přelomu jedenácti i dvanácti. Přesně nevím. První půlrok jsem měl ještě dětského pindíka a nic mě zněj nestříkalo. Dělal jsem občas výjimečně už od šesti, poněvadž jsem to jednou viděl dělat o pět roků staršího kluka, jenže opravdu výjimečně, protože jsem tehdy nikdy nezažil ten skvělý konec. Měl jsem úplně od malička lehce přetahovací kůžičku, tak jsem ji občas proháněl. Teprve tak na přelomu jedenácti a dvanácti jsem měl ten skvělý konec, ze kterého jsem byl poprvé hodně vyvalenej a o toho dne jsem to musel dělat denodenně. Řekl jsem o tom o tři roky mladšímu bráchovi, jakej jsem měl skvělej žážitek, ten to vyzkoušel, a měl ho už v devíti. Někteří kluci jak jsem četl a slyšel s tím začnou mnohem dřív.

gin (So, 29. 11. 2014 - 21:11)

asi tě, Dominiku, viděl,...Nic nenormálního na to nevidím,já začal vědomě taky nějak v tom věku. Na přelomu jedenácti i dvanácti. Přesně nevím. První půlrok jsem měl ještě dětského pindíka a nic mě zněj nestříkalo. Dělal jsem občas výjimečně už od šesti, poněvadž jsem to jednou viděl dělat o pět roků staršího kluka, jenže opravdu výjimečně, protože jsem tehdy nikdy nezažil ten skvělý konec. Měl jsem úplně od malička lehce přetahovací kůžičku, tak jsem ji občas proháněl. Teprve tak na přelomu jedenácti a dvanácti jsem měl ten skvělý konec, ze kterého jsem byl poprvé hodně vyvalenej a o toho dne jsem to musel dělat denodenně. Řekl jsem o tom o tři roky mladšímu bráchovi, jakej jsem měl skvělej žážitek, ten to vyzkoušel, a měl ho už v devíti. Někteří kluci jak jsem četl a slyšel s tím začnou mnohem dřív.

Jan (Čt, 9. 9. 2021 - 23:09)

Je mi10 a začal jsem si honit šulinka před týdnem .Když homám scvrklého tak měří 2,5 cm vezmu h dvěma prsty

Oto! (So, 29. 11. 2014 - 04:11)

Já bych to moc neřešil,...No proto!

Ota (So, 29. 11. 2014 - 00:11)

Já bych to moc neřešil, spíše bych byl "vyděšený", kdyby se dlouho nic naopak nedělo..Prostě bral bych to tak,že každý má potřebu a hormony nastaveny jinak a tohle nevidím , jako totální vybočení z normy věku..

Jakub (Pá, 28. 11. 2014 - 18:11)

kolik ti je?Kdo to chce vědět? S anonymem se nebavím.

Reklama

Přidat komentář