Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mik (Út, 28. 5. 2019 - 23:05)

No to se neda odhadnout ,ale jak uz jsem psal da se to natrenovat , jinak , prichody , kdyz uz tak nejak telo vi , ze uz to bude jsou zradne ,protoze potreba zesili ,jedna zena popisovala ,jak se vracela odnekud a hrozne uz potrebovala , ale uz byla pred domem ,tak prece nebude sousedum delat divadlo ,nastoupila do vytahu a snazila se v nem nepocurat , coz se ji sice povedlo ,ale jak byla v bezpeci bytu ,tak proste uz tech par kroku nezvladla a pocurala se v predsini ,,,
Vim , ze jsi psala, ze te nezajima kolik jsi tam mela ,ale pokud mas strach ,aby se ti to zase nestalo , tak si to vyzkousej bez toho alkoholu , podle meho tam hral vyznamnou roli Nejlepe je to vyzkouset tak, ze si rano dojdes a pak uz ne a uvidis jak to zvladnes casove i mnozstevne pri beznem piti a pak treba na porovnani kdyz to bude s tim pitim vina , sice to neni 100 % jistota ,ale tak nejak kdyz mas pak odzkouseno ,v jake fazi dokazes akutni stav jeste ovladnout , tak si pak veris vic ,
Ty stavy jsou dost podobne , napred to hrave ignorujes , pak jdou takove vlny a na kazdem vrcholu je krize , pak se ty vlny spoji a je to soustavne , zacina nervozita , zacinaji pohyby , napred kontrolovatelne , pak uz svevolne , zacina ti byt vsechno jedno ,uz nemyslis na nic jineho ,ale porad to jde zvladnout , zacina ale takovy pocit beznadeje i pocit odvezdani se a smirenosti ze vsim ,ale pchopitelne to nevzdavas , v takove fazi si pak uz ale nekdo ucurne ,ale jeste to zastavi , jak poznat, jake mas tedy ty fyziologicke predpoklady tedy zda sirokou nebo uzkou trubici tezo rict , ale psala jsi ze se ti kolikrat uz hodne chtelo a vzdycky jsi nejak nekam dosla , zatim bych to opravdu spis videl na to vino ,a jestli das kolem toho 3/4 litru tak asi nemusis mit obavy , jeste jedna zvlastnost tam je v urcite fazi se dostavuje pocit zizne, ale na napiti nemuzes ani pomyslet , nevim ,mozna telo chce v te chvili uz ten stav urychlit ,kdyz mu porad nechces vyhovet
JInak kdyz se zkusis nad tim ,.co se ti stalo zamyslet , tak samozrejme v te chvili jsi vnimala tu ostudu , ale urcite nepopres i ulevu a urcity tezko definovatelny pocit , takove rekl bych i prijemne uvolneni

Jana 2 (St, 29. 5. 2019 - 07:05)

Procetla sem si to zajimave postrehy Miku, ale nevim co mam podle tebe teda ja, kdyz to predrzim tak se pak nemuzu vycurat a nepocuram se ani kdybych chtela a vycuram se jedine kdyz opravdu hodne ale hodne tlacim, tak co to je teda, podle tebe???

Jana (Po, 27. 5. 2019 - 05:05)

Tak ste me udolali, mam taky zmereno i u meho chlapa ja jenom 620 ml, to sem myslela ze toho bude vic, ale muj chlap 1300 ml, mozna je to tim ze je pivar, takze tak.

Pavlína (Pá, 24. 5. 2019 - 10:05)

Já nachcala 800 ml,ale to jsme zkoušeli s kámoškou před týdnem. Já musela rychle a tak jsem na dvoře za paletama musela a ona mi držela takový větší hrnec pod prcinkou a já do něj chcala jen v podřepu z výšky prudkým chcaním a pak jsme to změřily. Ona pak odpoledne taky ale nevydržela jako jâ. Jen 600 ml a to už si taky pomáhala rukou, co tlačila mezi nohy na prcinku.

Mariana (Pá, 24. 5. 2019 - 07:05)

dnes ráno 800 ml ale poslední minuty zoufale s rukou na pipině a zkříženýma nohama. Pak to povolilo i přes ruku a do nočníku a pak jsem to přelila do měřáku také.

Monika (Pá, 24. 5. 2019 - 07:05)

Já dnes ráno 700. Taky kritický

Anna (Pá, 24. 5. 2019 - 07:05)

Tak jsem to včera změřila. Držela jsem to na nejzašší možnou dobu až jsem to nevydržela a začala samovolně neudržitelně čurat. Hned jsem nastavila měřák a pustila to všechno. 750 ml, ale to bylo tak šílený, že mně bolel močák k prasknutí a povolilo to samo

Jana (Pá, 24. 5. 2019 - 05:05)

No Miku ja bych to tak i odhadovala ze nekteri chlapi i pri ceste na dovolenou curaji tak 90 vterin, ale chodila sem i s chlapen co rikal uz musim a pak vycural jen trosicku a jak se branil ceste busem na dovolku : DDD

J (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Jak stárnu, tak se mi do mého čůrání mísí psychika, nebo co. Když jsem mimo dosah WC, tak nemám problém vydržet třeba 10 a víc hodin. I když se mi trochu chce, tak bez problémů držím. Ale doma, často z ničeho nic mě přepadne takové nutkání, že tak-tak doběhnu, a když je náhodou odsazeno, tak to jsou bolestivé muka to udržet. A přitom na množství nic moc. To samé v noci. Když se jen tak proberu, tak po chvilce silné nutkání. Třeba i 2x za noc. Prostata to asi nebude, protože když to pustím, tak bez problémů se vyprázdním normálním proudem. Jenže docela malé množství. Měřil jsem třeba jen 2dcl. Někde jsem četl, že je to moc aktivní močový měchýř. Ale co s tím nevím. Má někdo podobný problém? Jo a když jsem občas na pivu, tak začnu chodit až po čtvrtém.

Petra (Čt, 23. 5. 2019 - 16:05)

Tak to koukám, co se tu píše o množství v močáku, celá věda. Mě je to úplně jedno kolik jsem toho v něm měla, když jsem to neudržela, půl litru určitě stačí, abych byla mokrá až do bot. Prostě se mi to ještě nestalo, že by to nešlo udržet, tedy od těch asi 4 let, ale to si už nějak nepamatuju, jenom, že jsem byla počůraná a máma mě seřezala. Vím, že na střední se říkalo, že prý se jeden spolužák počůral ve škole po tom, když byli kluci na obědové přestávce na pivu. Mockrát, se mi stalo, že se mi chtělo strašně, ale nikdy mi nenapadlo, že se počůrám, vždycky to spíš bolelo a já někam došla, nikdy jsem si ani neučůrla. Teďka před týdnem jak jsem v té tramvaji vstala a čekala chvilku jak pár lidí přede mnou vystoupí, tak to tak zesílilo, že jsem se napružila jak luk a jak jsem udělala krok, tak to povolilo samo. Vůbec to nešlo nijak ovlivnit, jako kdyby mi svěrače ochrnuly. Žádné učůrávání, od doby, kdy se mi začlo silněji chtít to nebylo víc než půl hodiny. Mohla jsem mít vypito asi 4 dvoudecky a kafe, opilá jsem jsem nebyla. fakt je že, že jsem před tím byla na záchodě asi před 4mi hodinami, když jsem šla z práce. Prostě moje blbost, že jsem si neodskočila jako kámoška. Ostatně je mi 27 a už konečně vím, že i dospělý zdravý člověk s může počůrat. Nebo nejsem zdravá, jak píše Mik, že se musí před počůráním nejdřív učůrávat?

mik (So, 25. 5. 2019 - 08:05)

Nejsi nemocna ,proc ? Jen proste asi jsi ten typ, co ma sirokou mocovou trubici a nedokazes udrzet mnozstvi i kdyz vlastne mocak by jeste vetsi mnozstvi zvladl ,ucurvaji vetsinou ty , ktere maji uzkou trubici a mocak dosahne maxima a sverac se otevre a upusti ,ale po poklesu tlaku se to da jeste zastavit aspon na chvili
V te situaci urcite taky melo vliv to vino , to ze to pak tak nejak boli obcas se stava ,ale spis je to takovy tlak nez vyslovene bolest
Jinak ja mam s temi vecmi docela dost zkusenosti, ale s vekem holek od 29 do 48 ,nejvic prave mezi 30--40 ,
Jeste tam muze byt ten vliv , ze zena pred porodem ma jeste delohu vic tak nejak zabirajici prostor a mocak se nemuze rozpinat , po porodu se scvrkne a je tam vic prostoru ,pochopitelne po porodu zase nemusi byt vzdycky ta tesnost tak pevna jako u mladych , taky zalezi na fyziologickych moznostech , holka s uzkou muslickou a drobna asi tezko udrzi vic, nez tech 800 ml i kdyz mozna je taky vyjimka , protoze jedna takova 30 leta u ktere by se tohle dalo rict dala 1450 ml nez ji to zacalo tect ,ale vlastne vidis taky vlastne celou dobu sucho ,ale pak si taky
uz ucurla
Ono je to pokazde jine trosku ty pocity ,ale pri castejsim pozorovani uz tak nejak dokazes odhadnout jak jsi na tom ,ale to je taky typicke ,ze doufas , ze to prece jen nejak vydrzis a ono pak ne a jsi durch
Jinak jsem necekal, ze to tu rozproudi takovou debatu a mas pravdu do botek muzes byt mokra i pri tom pul litru i kdyz je asi prece jen rozdil jestli tam byl pul litr nebo litr a pul ,navic jak pises jsi mela sukni , takze to teklo primo , dziny nasaknou fakt hodne a taky je rozdil zda to tece ve stoje, nebo v sede, nebo vleze pochopitelne , nejvic se udrzi v leze , a nejmin ve stoje i kdyz ze sedu te to pak zvedne jak to silene tlaci
Taky jsi se zvedla a zmenila polohu hodne rychle v takove situaci se musis na to pripravit a soustredit ,pri zmene polohy je to narocne aby to neteklo
Ona ta psychika v tom stavu hraje asi dost vyznamnou roli ,treba i ten strach , znam holku co za pocurani se dostavala vyprask i v mnohem pozdejsich letech nez pises ,pochopitelne i predstava te ostudy a jakesiho takoveho ponizeni ,ze jsi to v dospelosti nezvladla
Hodne holek chodi docela na posledni chvili casto ,at jsou ty duvody pro to jakekoliv
Trosku zajimave ,ze tu pri tech zkousenich vlastne nikdo nedal vic nez tech 800ml , neni to asi tak caste ,ale par jsem jich poznal co skutecne daly pres ten litr a dokoce i k tem 1400-1500 ml ,ale taky ruzne a nikde neni psano , ze kdyz jednou das 1400 , ze to priste das znovu , klidne se stane ze se pocuras pri 800 ..hraje vliv rozpolozeni a dokonce i ty veci kolem erotickych tuzeb , hodne holek tvrdi , ze kdy se jim chce pri masturbaci curat ze je to pak heci ..ale to uz je jine tema ,ale tak jako kdyz mas 27 tak by te to treba mohlo zajimat , kdyz s tim asi nemas zadnou vetsi zkusenost , je to taky ruzne ,ale casteji maji dospele holky a zeny zkusenosti s pocuranim se hlavne v takovem obdobi tech 12-16 let .ale i treba pozdeji a rozhodne neni vyjimka, ze se treba pocura 38 leta ..

Petra (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

Díky Miku za obšírné vysvětlení, jsem z toho ještě špatná, když si na ten trapas vzpomenu. Dokud jsem seděla, tak jsem věřila, že domů dojdu. Jenže jak jsem vstala a strašně to zesílilo, došlo mi, že to mám ještě asi 10 min. domů chůze a ta psychika to zhoršila, že jsem to neovládla. Asi bych to stejně domů neudržela, ale stačilo pár vteřin a byla jsem aspoň z tramvaje venku. Nebyla bych stejně schopná si někde sednout u chodníku, Ještě že jsem neměla kalhoty to by bylo horší než na cestu jen mokré silonky. S tou šířkou trubice je to zajímavé, to mám teda smůlu. Docela mám strach, aby se mi to znova nestalo, když se mi začne chtít, tak si na to vzpomenu.

Jana (Pá, 24. 5. 2019 - 08:05)

No ja to snad zmerim taky kvuli vam ale urco vic nez 700, Petro tjo my sme asi chodily na stejnou stredni u nas se stalo presne to same kluk to pustil ve vyuco po pivech co si dal na exkursi

mik (Čt, 23. 5. 2019 - 11:05)

Jo a jeste je zajimavy ten cas bezne clovek jde za 24 hodin 3-5 x a vylouci ten litr a pul ,kdyz tedy odectu 8 hodin na spani tak to vychazi na ty co 3-4 hodiny vetsinou to jde protahnout kdyz moc nepijes na tech 7-8 hodin ale jde i vydrzet 12 .ale to je proste individualni ,,,spis jde rict kdyz je to akutni uz tak jde vydrzet jeste 1-2 nekdy mozna i 3 hodiny kdyz uz to zacne ucuravat tak 20-40 minut ale to uz je ruzne nekdo se po ucurnuti pocura do 5-10 minut nekdo jeste 2 krat ucurne pokazde vic a da tech 45 minut

Jana (Čt, 23. 5. 2019 - 11:05)

Tak zkuste, ja si kvuli pokusu nevytaham mechyr, ale myslim ze normalne clovek udrzi vic nez 700 ml a jak rikam rada koukam na chlapy jak chcijou a to sou vodopady ze to je urcite 1,5 litru, staci koukat na odpocivadle po prijezdu autobusu : DDD

mik (Čt, 23. 5. 2019 - 11:05)

To jen tak vypada ,to neodhadnes , trosku podle casu chlap nacura litr a pul asi za tech 90 sekund zenska tak za 45 sekund , zalezi ale trosku na tom jak je to predrzene a jak moc na krajicku , o vytahani se bat nemusis ,ono se to zase scvrkne jen kdyz to nechas az do pocurani se tak se ti chce za chvili zase a pak v tom dni behas jak koroptev ,zkouseni vicekrat po sobe oslabuje a uz tak dlouho nevydrzsis Jsou i ruzne jine vlivy ktere je tezke urcit
Nekdy se stane ze to drzis i pri velkem mnozstvi tak nejak v pohode a jiny mas pocity ze uz nedas ani minutu a pritom tam nemas zase tolik
Jediny problem z lekarskeho hlediska ze kdyz zadrzujes moc tak tam pak i po vycurani zustane zbytkova cast kde se pak tvori bakterie ,ktere zpusobuji zanety ,,, cetl jsem o jedne trafikantce co davala bezne 1400 ml ,protoze nechtela zavirat stanek a nemela tam wc , mela prave ten problem a tak ji doktorka doporucila at si tam da kybl no a po case to snizila na 1100 ml bylo po problemu , Z toho je videt ze mocak je pruzny a neroztahuje se jen ale i smrstuje

Anna (Čt, 23. 5. 2019 - 08:05)

No dobrý. To zkusim taky,ale já jsem čurala pred chvili. Jsem doma ,napiju se a budu držet do poslední chvíle. Měřák mám.v kuchyni na tekutiny. Kolik toho bude oznamim

Denisa (Čt, 23. 5. 2019 - 08:05)

Čůrám........650ml. To bylo na posledni okamžik ,na počůrání

Žaneta (Čt, 23. 5. 2019 - 07:05)

moje dnešní ranní čurání . Plný močák po noci. Pustila jsem čurání do odměřovače na mlíko, všechno čurání a 650 ml. Ale to jsem potřebovala velmi nutně asi bych nevydržela dýl. Mám to každý ráno po noci a někdy mně to vzbudí i v noci.

(Čt, 23. 5. 2019 - 07:05)

vychcala něco přes půl litru když už to povolilo samo. Taky doma.Jsem od tebe starší o 5 let

Reklama

Přidat komentář