Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Olga (So, 1. 6. 2019 - 20:06)

Jáchym v tom taky nevidim probemm

anonim (Čt, 30. 5. 2019 - 09:05)

plenky na cestu, proč ne

Kals (Ne, 26. 5. 2019 - 12:05)

To mne také občas dělá že sundá pokadenou a mokrou plenku otře mne čistou látkovou plinkou od výkalů a mezi nohy má vždy kyblík s vodou aby mne nemusela furt koupat tak to dělá takto pak mne položí na čistou suchou plenku a nebo přebalovací podložku pak mne zvedne a dá do zadečku teploměr já nesmím nic ani říkat když promluvíme tak dostanu dodlik značky Nuk pak vyndá teploměr a dává my pleny i s gumovými kalhotky ale před nasazením plen jsem nejdříve namazán dětským olejem a zasypán pudrem ale občas mne musí i oholit mezi nohy jelikož my roste ochlupení to musí pryč protože malé děcko co nosí plenky tak musí být oholen na hladko

Kals (So, 25. 5. 2019 - 13:05)

Tak když jsme dojeli domů tak jsem byl jenom pomočen tak mne mamka nechala v mokré plence prý nebyl ještě čas na prebaleni.udelal jsem pár úkolů co jsem měl a pak jsem si musel na chvíli lehnout pak mne přinesla kojeneckou láhev a musel jsem vypít celý obsah lahvičky a pak jsem se chtěl vysvléct celý ale přišel na mne taťka že se mne vše sundá veškeré oblečení a jak řekl tak udělal mamka mezitím přinesla bodicko a taťkovi řekla ať mi pak punčocháče dá zpátky a přesně to bodycko a na noc budu dostávat overal a nebo dupačky s kšandy.a na ven budu mít také plenky ale ty jednorázové které jsme koupili a do školy je také budu mít když se pomocim i ve škole... ve škole mám výhodu že tam dva kluci také nosí plenky Pampers asi se také pomocuji...a když mne taťka sundal vše tak jsem cítil jak mocim znovu a pak my dál zpět punčocháče a bodycko a pak jsem na chvíli usnul a za dvě hodiny jsem se počůral i pokadil takže po demne musel taťka dát velkou přebalovací podložku potom sundal bodycko které my jenom vytáhl na hrudník stáhnul se mne punčocháče pod kolena a začal sundávat jednorázovou plenku a pak látkové pleny pokadeny sem byl je trochu ale pocurany hodně celá plina byla durch mokrá tak potom mne otřel s mokrou čistou plinkou pak namazat mastí značky aviril a tou stejnou značku i zásypem a pak přišla mamka s latkovimy plenkami téch bylo asi šest byli trochu složené na široko vzala mne pod kolena a nadzvedla mne a dala je po demne pak odešla ze prý zapomněla gumové kalhotky tak mne pak zvedla ještě jednou ale musela ty pleny dát na chvíli pryč protože roztáhla ty kalhotky a položila na ně ty pleny a pak už je dala konečně po demne pak je prelnula mezi nohy a zapnula gumové kalhotky pak my stáhla bodycko a to také zapnula a punčocháče už jsem nedostal stejně na noční spánek bude overal a pak jsem dostal i dudlík a pohádky je konec.

Návštěvník (Ne, 26. 5. 2019 - 00:05)

Mě ještě před zabalením na noc měřila v zadečku teplotu, jen tak pro jistotu.

Kals (Pá, 24. 5. 2019 - 16:05)

No mě mamka přebali i venku na trávníku když je potřeba mne je 12 let a nosím stále ještě plenky nedělám s toho žádnou vědu když se pomocuji přes den ale i noc jako například včera když mne vyzvedla že školy tak jsem už byl trochu pocurany už jsem to nevydržel tak jsem si trochu ucurnul tak to mamka vydělá a velký kus od školy mne položila na přebalovací podložka a vslikla mne kalhoty a punčocháče a trenky a dala po demne 3 látkové pleny a pak ještě gumové kalhotky a pak zpět trenky punčocháče a kalhoty a šli jsme ještě nakoupit do velkého obchodu nežli jsme tam došli tak jsem se znovu počůral i posral do plenek abych nesmrdel tak jsme šli do přebalovací místnosti a tam mě znovu vysvlekla ale už pomalu do naha.byl tam přebalovací pult ale i lehátko prý nijaka novinka asi na přebalování větších dětí jako jsem byl já sundala mne oblíbené botky Prestige pak kalhoty punčocháče gumové kalhotky trenky a na konec pospinenou plenku a já tam ležel polonahý pak mamka s plenky sklepla hovínka a pocuranou plenku dala do speciálního pytlíku a v tom nikdo začal klepat na dveře u té prebalovny šla tam paní s dcerou a synem prý že je potřebuje oba prebalit ale paní řekla že ji bude stačit přebalovací pult těm dětem mohlo být tak kolem 6 a 8 let samozřejmě že se ty děcka stydeli že musí také nosit plenky a pak se zhledely na mne jak tam ležím na lehátku a po demnou je přebalovací podložka tak paní dala na přebalovací pult nejdříve syna sundala mu legíny s puncochaci a pak plinku kterou měl obojí jak pomocenou tak i pokadenou a pak ho otřela vlhcenymi ubrousky a dala pod něj suché pleny a dceru prebalila ve stoje ta byla jenom pocurana ta měla také punčocháče a legíny a pak mamka prebalovala mne dala mne dvě látkové pleny a přesně ještě jednu plenku asi značku Pampers premium care a pak punčocháče i s legínami přesně jako ty děti byly prebalene a obleknute tak já jsem měl to samé akorát že oni neměli tolik plen na.sobe jako já a pak mne mamka dala zpět moje oblíbené botky Prestige a šli jsme na nákup.nejdrive jsme šli do dětského oddělení tam mamka koupila asi tak 3 balíky jednorázových plen asi dva zásypy a 3 mastícky a pak dudlíky ty byly dvakrát a ještě jednu větší kojeneckou láhev a pak ještě 4 sunary a pak jsme šli konečně k pokladně..a potom přijel taťka s autem k obchoďáku vše se nalozilo a jeli jsme k domovu a taťka se divil na co tolik věcí když žádné miminko už doma není a mamka odpověděla že miminko máme a je mu 12 let které se v noci pomocuje do postýlky a občas i do kalhot tak se.domluvili že když mamka nebude doma tak mne taťka bude prebalovat a pohádky je konec.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Gut story (y) :-D

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 03:03)

Jo fakt gut story

33 (Čt, 23. 5. 2019 - 19:05)

Dávejte jenom látkové pleny s gum kalhotkami a punčocháče a pak bodycko ze zipem na zádech a plinky a punčocháče si nesundá sám ale musí si říct o prebaleni sám.

Olga (Čt, 23. 5. 2019 - 15:05)

Chci se zeptat esi někdo děti přebaluje na záchodě nebo v přírodě?

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 13:05)

volím piráty

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 16:05)

To ty pravé. Tráva?

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 00:05)

super videoklipy

t (Čt, 23. 5. 2019 - 09:05)

zzz

Y woman (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

JKJ

X man (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

WTF

Návštěvník (Čt, 9. 5. 2019 - 13:05)

Ať si nosej co chtěj.

Návštěvník (Čt, 9. 5. 2019 - 11:05)

https://m.youtube.com/watch?v=juXQfuyUJCQ

M (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

To akože sa mám z toho videa posrať?

Lada (Út, 7. 5. 2019 - 13:05)

Dobrý den.
Naše malá má poluce jednou dvakrát do týdne, dá se nějak poznat jestli zrovna dnes bude do rána mokrá ? Vypozorovali jste to nějak ? A jak dlouho jste se léčili ? Nechci ji nutit každý večer do látkovek , dost jí vadí ty nohy od sebe. papíroví jsou podle doktorky na zpohodlnění a máme dávat jen látkoví , prý ji to mokro bude nutit se budit , dává to smysl.

Reklama

Přidat komentář