Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 24. 5. 2019 - 00:05)

Hru kterou hráli sem i přes vysvětlování nepochopila.A na parkovišti ne ale v obchodě sem jí uviděla po prvý a tim sem zjistila že patří k němu.Ale ona sama se chce taky semnou setkat.Už sama mi poslední dva dny teď celkem aktivně psala kdy budu mít čas.Včera mi sama přála i na dobrou noc.Jenže z její strany je to určitě spíš zvědavost když mi neviděla.Doufam že si mi nebude pamatovat jak sem na ní v tom obchodě koukala.

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

A to se ještě bojim aby se tam nestavil ten její protože on mě zná z doby když sem byla s Jirkou a já se tam tenkrát strapnila na srazu a on na mě může mít špatnej názor jenže on sám je divnej jak sem psala.

Ale (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

jak jsi se ztrapnila? bylo to tak špatný?

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 22:05)

Nepochopila sem co tam hráli,nezapadla sem.Pak se Jirkovi smáli že sem divná a já byla v tý době nějak nervozní,tak asi to na mě poznali.Nevim že by ten Lucky o mě něco říkal ale byl tam taky u toho tak aby mě pak nespochybňoval.Ale sám by neměl co říkat.

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Ono to neni žádná křehká panenka Alešku nebo ta podělaná barbína.Ona je vysoká 182cm a odkojená tvrdší muzikou,takže podle toho se i tak obleká,prostě moje krevní skupina.Já jí žeru.S žádnou barbínou bych nikdy nešla,ty mě nepřitahujou a já je taky ne:-)

ale (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Jaká zase trojka Miluno?

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

To sem myslela jako schůzku ve třech.Že bych tam nebyla v pozornosti jen já víš.Mluvila by Alča a já bych mohla pozorovat:-)

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Hlavně abych jí byla smpatická ,o to jde.Doufam že si mi nebude pamatovat z toho obchodu.Protože jak se mi hodně líbila tak já na ní zůstala koukat a vim že se na mě podívala.

Sany11 (St, 22. 5. 2019 - 23:05)

Ali, to nevim, co s tim, a ty se do mailu nedostanes, tak potrebujes moji adresu?

Alice (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

Takhle já to přece neberu někoho převézt prostě to tak vyšlo.A jinak to bylo dobrý.Já to tam byla omrknout a příště seznámíme děti.Ona mě nezajímá jako tebe.Pro mě je to prostě nová kámoška na setkání.Ale nakonec bych možná souhlasila se setkáním ve třech,ona mi říkala škoda že s náma nejsi i ty.Tak kdyby jsi chtěla zítra,sešly bysme se v Písku,chvíli ve třech a pak spolu můžete být i taky samy protože já tam mám stejně ještě cestu.A nic jsem jí neřekla taková já nejsem.Sany já jsem ti chtěla psát email a nefunguje mi to.Nějak se mi sekal a nešlo to ovládat ani nic odstranit,nevíš co s tím? A docela hrozný co psala Mia s tím jak syna poslali domů.Tak ať se ti brzy Mio uzdraví a nemusí jít na operaci.A díky jak jste přáli Anetce.

Mia (Čt, 23. 5. 2019 - 10:05)

Alice moc ti děkuji, jsi hodná.

No, (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

jestli ta Lucie přijde na to, co je Miluna zač, tak přijdeš o kamarádku

Alice (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

Já myslím že ne.To by přišla o ní asi jen sama Miluna jestli na to Lucka není.No jsem zvědavá jak to bude Miluna řešit:D Ale zatím jí říct Miluna nic nechce aspoň něco takovýho tady psala.

No, (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

Jak myslíš, Miluna nemusí nic říkat, že není normální na ní je poznat z toho jak se chová, z pohledu i z toho jak se bude snažit jí nepřirozeně zavděčit. Ale je to tvoje věc. Já bych teda na tebe byla naštvaná, že ji znáš a přitom ji nepřipravíš na to, o co tady vlastně jde

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 14:05)

Co to píšeš? Co by na mě bylo vidět prosimtě! Já sem naprosto normální a myslí mi to dobře! Alice jestli můžeš,zavolej mi na fb,mě se zase všechno nějak sere a dneska nemůžu já sem to psala i Lucce že zítra.

-Aleš- (Čt, 23. 5. 2019 - 16:05)

Milunko, nic si z toho nedělej, ona se tak vžila do téhle diskuze, až nabyla dojmu že tě zná jako svý boty :-)

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

No mě to mrzí víš když tohle někdo napíše.Ksicht si člověk nezmění no.Tak jdu za Lucinkou zítra,jen nevim jestli nakonec bez Alice.Přitom já bych tak byla ráda za tu trojku,hodně by mi to v první schůzce pomohlo.Chci abych se jí líbila a zároveň budu nervozní.To je první holka vyšší než já.A co si mam vzít na sebe nevim.A co ty už byla holka na fb?

no (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

ještě ji v tom podporuj

Miluna (St, 22. 5. 2019 - 17:05)

Alice proč mi nepíšeš?

Miluna (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Měsíc se s ní domlouvá a když slíbim já pátek tak chvátla.Chtěla bych nějaký vysvětlení proč.

Reklama

Přidat komentář