Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Eunuch pro MADAM. (Čt, 23. 5. 2019 - 09:05)

Provázání gumičkou jsme také skousely ale nedá se to vydržet aspoň čtyři hodiny ten 90% líh dvakrát do týden je účinnější a méně bolestivý v pondělí dostanu druhou dávku velice rád a s láskou trpím pot Svou prekrásnou PANÍ Kličnici a jsem když je MADAM spokojená a já budu její oddaný nadržený eunuch.

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 11:05)

Nadržený nebudeš,budeš jen vůl a možná budeš mít i zdravotní problémy.Tak hodně štěstí.

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 09:05)

Máš vymytý mozek. Začni přemýšlet hlavou dokud je čas. Tedy pokud nejsi slabomyslný.

Stávám se eunu… (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Dlouho jsem přemýšlel jestli se stát eunuchem pro Svou MADAM a uzamkla me před rokem a pul do pásu cudnosti a jedine ona teď rozhoduje o mém sebeuspokojenim je to báječný pocit trpét v pásu cudnosti pro Svou Madam a védet ze uz si nikdy nezešukám sem tam me odemkne a milostive my dovoli si ho vyhonit chci se pro ni nechat se kastrovat jenže v ČR se kastrace neprovádí tak jsem se se Svou prekrásnou Bohyni dohodl na chemické kastraci tento týden my poprvé aplikovala 2ml. 90% lihu do každého varlete a tak to bude opakovat dvakrát týdně dokud koule nechcipnou a nestanou se znich malé rozinky jsem nesmírně vděčný Své překrásné Bohyni.

Návštěvník (St, 22. 5. 2019 - 21:05)

Ty vole, to jsou úchylky

luci (Čt, 23. 5. 2019 - 00:05)

Až nebezpečné. Nechat se dobrovolně vykastrovat a tím doživotně degradovat je fakt síla.

Tony (Čt, 23. 5. 2019 - 00:05)

Ale Lucko, vždyť to do nedávna bylo normální.

luci (Čt, 23. 5. 2019 - 08:05)

Jak pro koho ? Já bych nenechala vykastrovat ani psa . To že takovou praktiku vykonávala v minulosti na chlapcích katolická církev aby získala sopránové hlasy pro kostelní a chrámové sbory každý nepovažuje za normální . Tato praktika byla používána i při bojích o panovnické trůny . V každém případě je to minimálně velice degradující.

luci (St, 22. 5. 2019 - 18:05)

Kulky ti může podvázat a líh ušetříš na kořalku .

Tony (Čt, 7. 2. 2019 - 03:02)

I tak je mnohdy to vopižlání zbytečné. Účastník doctus jinde napsal:-----------------------
Doctus

Závislačka
4394 příspěvků
včera v 20:57
@bětee
Fimóza může vzniknout i sekundárně v dospělosti, ev. již v samotném dospívání. Predisponujícím faktorem jsou poranění, infekce nebo některá onemocnění. Roztahováním v teplé vodě lze napravit i hodně závažné fimózy, musí se však dotyčný obrnit trpělivostí.

Jsem velmi poslušný submisivní muž, jež je v současné době sám, bez závazků. Rád bych poznal dominantní ženu které bych mohl být po vůli. Jinak jsem myslím fajn pohledný, vzdělaný muž 35/177/80 m 15/4, s dobrou prací, jen vhodný protějšek mi chybí. Najdu? Nevyjímaje extrémní praktiky.

samec (Út, 22. 1. 2019 - 14:01)

https://www.eunuchmaker.co.uk/members/samcek/
Ak by mala nejaka zena, pripadne zeny zaujem, budem rad, ak sa mi ozvete ;-)

Návštěvník (St, 16. 1. 2019 - 23:01)

Sám se zmrzačit může jenom blbec.Lítá si s představami kdesi v obláčcích,až jednou bude litovat co to udělal za hloupost.

skákavec (St, 16. 1. 2019 - 06:01)

Dřív chodili vandrovní miškaři. Ti by dnes měli práce.

asdF (Út, 15. 1. 2019 - 16:01)

Upřímně by mě zajímalo, kolik pravdy je na tom 4-5 hodinovém podvázání...

luci (Út, 15. 1. 2019 - 23:01)

Pokud to dobře podvážeš , tak to funguje. Viděla jsem to. Je potřeba pomocí jehly protáhnout nad varlaty nadvakrát režnou nit a každé varle zaškrtit zvlášť . Za pět hodin to můžeš přestřihnout a vytáhnout , jako plemeník jsi skončil.

Návštěvník (St, 16. 1. 2019 - 09:01)

Luci, nebude to po 5 hodinách úplně kaput tak, že se to bude muset odstranit? Není 5 hodin příliš dlouho? Nevyřešil by to lépe elastrator?

luci (St, 16. 1. 2019 - 23:01)

Je to coby , kdyby . Tak hodinu uber když máš strach a uvidíš. Nebo se nato vykašli.

bývalý cirkumfetišák (Út, 15. 1. 2019 - 13:01)

Jak je vidět, cirkufetišáci své bludy omýlají pořád.

františek (Út, 15. 1. 2019 - 12:01)

chci se zeptat nekoho kdo je dlouho po kastraci jak je velký váš penis v případě o kolik se zmenšil a jestli s tím jsou nějaké potíže četl jsem že jedobré nechat si udělat obřízku ale tu už mám

Reklama

Přidat komentář