Reklama

Je to zoofilie ?!?

Krosby (So, 12. 8. 2023 - 23:08)

Už jako malý kluk jsem chodil na kravíně pomáhat máti s kraváma. Když už jsem byl starší jsem si u jedné kravky všiml že jí něco z pipiny vytéká. Zeptal jsem se máti. Co to je . Máti odpověděla,to když chce býka. Večer jsem se vydal za kravičkou a hrál si stou jeji pipinou a najednou jsem cítil že se mi staví šulda. Neváhal jsem a vytáhl šuldu aa Skusil jí ho tam strčit. Zprvu to nešlo ale když jsem si otřel šuldu tím jejím výtokem tak jsem do vyklouzl. Když už jsem ho do ní strkal tak po chvíli jsem cítil jak mi šulda mravenči a cuká a kravička mučela . A pak to přišlo, byl jsem celý mokrý ,dole, a já ještě nebyl . Ale po chvíli to přišlo a tak jsem jí tu kravskou kundičku vystříkal. To byl můj první sexuální zážitek s kravou. A opakuje se to dodnes.

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2023 - 04:08)

A pak jsi se probudil debile. Malý kluk nemůže mít semeno a navíc koitus technický není možný. :-)

Ondra (Pá, 3. 12. 2021 - 12:12)

Chtěl bych taky něco zkusit se zvířetem ale tady žádný není který by se nechalo:((

Návštěvník (Pá, 3. 12. 2021 - 22:12)

Když se chce , tak se vždycky najde !

Jura Ovčáček (St, 19. 5. 2021 - 16:05)

Já mám sex se svým Hradním pánem a Vráťa mi říká že jsem zoofil když mrdám s prasopsem.Ale sám Vráťa má od Alex parohy že neprojde bránou na hlavním nádvoří takže sex s nim je vlastně taky zoofilie.

Luboš (So, 31. 10. 2020 - 14:10)

Já nemám nic proti zoofolům sám jsem zoofil a bývám i třeba dva krát denně svázán se svým partnerem psem. Prostě když na to pomyslím tak i vícekrát denně.
Ženy mně už přestaly zajimat a oddávám se už jen jak k orálnímu a análnímu sexu, a je mi to moc příjemné.

luci (Út, 11. 6. 2019 - 11:06)

Chlápek je opravdu maniakální zoofil a já ho zřejmě při akci maximálně rajcuju , právě přesvědčuje mého , aby mi odpoledne ve vilce na Čerňáku nechal nasadit obojek .

malfoy (St, 22. 5. 2019 - 18:05)

Mě třeba vzrušuje představa při pomyšlení, že šukám kozu, nebo krávu. Kdysi jsem byl v létě o prázdninách na brigádě v kravíně a tehdy jsem tam u krav kartáčem čistil dřevěná okna v dlouhé řadě odchovny a pak je natíral. Krávy byly vedle ve svých kotcích a pořád mě to lákalo slézt dolů a pokusit se o akt s krávou. Celou směnu jsem na to myslel a kravám jsem pořád koukal na jejich prdele. Jen jednou jsem jedné krávě opatrně strčil do její pipiny tři prsty, ale nic víc. Ale hodně jsem se vzrušil. Jinak nic víc jsem nezkusil, jen ty tři prsty do kraví vagíny. Penis mi stál skoro pořád a někdy jsem si během směny musel jít ven vyhonit, to se nedalo, jak mě kravičky vzrušovaly :-) Ale jak říkám, o nic víc jsem se nepokusil, žádnej sex, ono přece jenom by byl poprask kdyby se narodil krávě krávočlověk.

luci (St, 22. 5. 2019 - 23:05)

Zoofilem bezpochyby jsi . Zřejmě jsi četl řeckou mytologii , kde mimo jiné báje o minotaurovi , tvoru s tělem člověka a hlavou býka . Toho dle mýtu porodila manželka krále Minoa která byla připouštěna posvátným býkem kterého daroval Poseidon jejímu muži. Připouštění ženy býkem je riskantní , ale při použití vhodného restriktoru možné . Není však možné oplodnění ženy býkem , nebo krávy mužem . Jde o rozdílné živočišné druhy takže se jejich semeno s vajíčky nespojí . Krávočlověk tedy nevznikne , ale soulož je možná . Zrovna tak jako výše zmiňované krytí ženy velkým plemenem psa . Na rozdíl od připouštění býkem nevyžaduje zvláštní prostory ani pomůcky a je možné provést kdekoliv , nejlépe za zavřenými dveřmi. Pokud to někoho vzrušuje lze i v exteriéru.

Mirek (Ne, 18. 10. 2020 - 16:10)

Maš s tim zkusenosti ???

sardanapal* (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Prostě ji ošukal cizí "kosmonaut" ... Velká hlava - belina , rohy - antény , býčí tělo - ňáká čtyřkolka ( a ten řev) ...

sardanapal* (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Myšleno na to "mínoiské" období ...

mira (Pá, 4. 8. 2017 - 10:08)

já souložím s kozou...souložím kozu i občas klisnu a už spousty let a nevidim v tom týrání vylížu ji a potom krasně souložím až do výstřiku . občas mi u toho asistuje kamarádka která se nechá u toho lízat a potom kozu vylíže .

ano (Čt, 2. 3. 2017 - 15:03)

Když mě vzrušují...Jo je to pasivní zoofilie, ale nejčastěji se jedná o pocit že člověk dělá něco zakázaného.

! (St, 26. 10. 2016 - 18:10)

Hrome já bych píchal...A kdo ti brání? Podej si inzerát.

pošuk (St, 26. 10. 2016 - 17:10)

Hrome já bych píchal ňákou fenu či ovci,až by jsem brečel.:D

ja (Út, 18. 10. 2016 - 13:10)

Já šukám křečka

Steve (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

Tobě spíš šuká v hlavě ... :-D Radši bych navštívil doktora být tebou.

fantomas (Čt, 13. 10. 2016 - 20:10)

Když mě vzrušují pářící se zvířata ale nechci to s nima dělat, je to zofilie??

! (Út, 21. 6. 2016 - 16:06)

Manžel s manželkou v zoologické zahradě před klecí gorilího samce. V tom gorilák roztáhne mříž, uchopí manželku, vtáhne ji dovnitř a chystá se ji znásilnit. Manželka křičí: "Proboha, Karle, co mám dělat?" Manžel odpoví: "Udělej to jako doma, řekni, že tě bolí hlava."

Reklama

Přidat komentář