Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Eunuch pro Bohyni. (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

Stavám se eunuchem pro Svou prekrásnou Bohyni v pondělí jsem dostal od Své MADAM druhou dávku lihu do koulí je to trochu bolestivé ale velice rád trpím pro Svou PANÍ Kličnici koule se trochu smrskli ale ještě né vomoc po aplikaci me odemkla a milostivě dovolila si vyhonit čuráka a nastrikat semeno na její prekrásnou nozku které jsem pak musel slizat semeno už nestrika jako dřív už se stavám pomalu eunuchem pro Svou prekrásnou PANÍ Kličnici pak me opět uzamkla do pásu cudnosti lehl jsem na podlahu ona se nademnou rozkročila podrepla a dala me napít Svého lahodneho pissu abych viplách slizane semeno v pátek mám třetí aplikaci lihu do mých kulek které se pomalu ale jistě scvrkávaj vím ze si už nikdy nezasukám taky už jsem nešukal přes deset let jen jsem šťastný když me má překrásná PANÍ Kličnice odemkne a milostivě svoli si ho vyhonit velice rád a s valkou láskou trpím pro Svou prekrásnou a dokonalou MADAM a už bych nikdy neměnil je to nádherný pocit vědět že si už nikdy nezasukám Má překrásná PANÍ může kdykoliv a když jsem u toho když si užívá s jinýma a nastrikaj na ni nebo do ni semeno tak my područí ji jazykem pěkně očistit a já jsem nesmírně šťastný že Má překrásná Bohyně je nadmíru spokojená a šťastná rád se plazim u jejich prekrásných nohou.

Eunuch pro MADAM. (Čt, 23. 5. 2019 - 09:05)

Provázání gumičkou jsme také skousely ale nedá se to vydržet aspoň čtyři hodiny ten 90% líh dvakrát do týden je účinnější a méně bolestivý v pondělí dostanu druhou dávku velice rád a s láskou trpím pot Svou prekrásnou PANÍ Kličnici a jsem když je MADAM spokojená a já budu její oddaný nadržený eunuch.

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 11:05)

Nadržený nebudeš,budeš jen vůl a možná budeš mít i zdravotní problémy.Tak hodně štěstí.

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 09:05)

Máš vymytý mozek. Začni přemýšlet hlavou dokud je čas. Tedy pokud nejsi slabomyslný.

Stávám se eunu… (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Dlouho jsem přemýšlel jestli se stát eunuchem pro Svou MADAM a uzamkla me před rokem a pul do pásu cudnosti a jedine ona teď rozhoduje o mém sebeuspokojenim je to báječný pocit trpét v pásu cudnosti pro Svou Madam a védet ze uz si nikdy nezešukám sem tam me odemkne a milostive my dovoli si ho vyhonit chci se pro ni nechat se kastrovat jenže v ČR se kastrace neprovádí tak jsem se se Svou prekrásnou Bohyni dohodl na chemické kastraci tento týden my poprvé aplikovala 2ml. 90% lihu do každého varlete a tak to bude opakovat dvakrát týdně dokud koule nechcipnou a nestanou se znich malé rozinky jsem nesmírně vděčný Své překrásné Bohyni.

Návštěvník (St, 22. 5. 2019 - 21:05)

Ty vole, to jsou úchylky

luci (Čt, 23. 5. 2019 - 00:05)

Až nebezpečné. Nechat se dobrovolně vykastrovat a tím doživotně degradovat je fakt síla.

Tony (Čt, 23. 5. 2019 - 00:05)

Ale Lucko, vždyť to do nedávna bylo normální.

luci (Čt, 23. 5. 2019 - 08:05)

Jak pro koho ? Já bych nenechala vykastrovat ani psa . To že takovou praktiku vykonávala v minulosti na chlapcích katolická církev aby získala sopránové hlasy pro kostelní a chrámové sbory každý nepovažuje za normální . Tato praktika byla používána i při bojích o panovnické trůny . V každém případě je to minimálně velice degradující.

luci (St, 22. 5. 2019 - 18:05)

Kulky ti může podvázat a líh ušetříš na kořalku .

Tony (Čt, 7. 2. 2019 - 03:02)

I tak je mnohdy to vopižlání zbytečné. Účastník doctus jinde napsal:-----------------------
Doctus

Závislačka
4394 příspěvků
včera v 20:57
@bětee
Fimóza může vzniknout i sekundárně v dospělosti, ev. již v samotném dospívání. Predisponujícím faktorem jsou poranění, infekce nebo některá onemocnění. Roztahováním v teplé vodě lze napravit i hodně závažné fimózy, musí se však dotyčný obrnit trpělivostí.

Jsem velmi poslušný submisivní muž, jež je v současné době sám, bez závazků. Rád bych poznal dominantní ženu které bych mohl být po vůli. Jinak jsem myslím fajn pohledný, vzdělaný muž 35/177/80 m 15/4, s dobrou prací, jen vhodný protějšek mi chybí. Najdu? Nevyjímaje extrémní praktiky.

samec (Út, 22. 1. 2019 - 14:01)

https://www.eunuchmaker.co.uk/members/samcek/
Ak by mala nejaka zena, pripadne zeny zaujem, budem rad, ak sa mi ozvete ;-)

Návštěvník (St, 16. 1. 2019 - 23:01)

Sám se zmrzačit může jenom blbec.Lítá si s představami kdesi v obláčcích,až jednou bude litovat co to udělal za hloupost.

skákavec (St, 16. 1. 2019 - 06:01)

Dřív chodili vandrovní miškaři. Ti by dnes měli práce.

asdF (Út, 15. 1. 2019 - 16:01)

Upřímně by mě zajímalo, kolik pravdy je na tom 4-5 hodinovém podvázání...

luci (Út, 15. 1. 2019 - 23:01)

Pokud to dobře podvážeš , tak to funguje. Viděla jsem to. Je potřeba pomocí jehly protáhnout nad varlaty nadvakrát režnou nit a každé varle zaškrtit zvlášť . Za pět hodin to můžeš přestřihnout a vytáhnout , jako plemeník jsi skončil.

Návštěvník (St, 16. 1. 2019 - 09:01)

Luci, nebude to po 5 hodinách úplně kaput tak, že se to bude muset odstranit? Není 5 hodin příliš dlouho? Nevyřešil by to lépe elastrator?

luci (St, 16. 1. 2019 - 23:01)

Je to coby , kdyby . Tak hodinu uber když máš strach a uvidíš. Nebo se nato vykašli.

bývalý cirkumfetišák (Út, 15. 1. 2019 - 13:01)

Jak je vidět, cirkufetišáci své bludy omýlají pořád.

Reklama

Přidat komentář