Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Čt, 23. 5. 2019 - 10:05)

Alice moc ti děkuji, jsi hodná.

No, (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

jestli ta Lucie přijde na to, co je Miluna zač, tak přijdeš o kamarádku

Alice (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

Já myslím že ne.To by přišla o ní asi jen sama Miluna jestli na to Lucka není.No jsem zvědavá jak to bude Miluna řešit:D Ale zatím jí říct Miluna nic nechce aspoň něco takovýho tady psala.

No, (St, 22. 5. 2019 - 22:05)

Jak myslíš, Miluna nemusí nic říkat, že není normální na ní je poznat z toho jak se chová, z pohledu i z toho jak se bude snažit jí nepřirozeně zavděčit. Ale je to tvoje věc. Já bych teda na tebe byla naštvaná, že ji znáš a přitom ji nepřipravíš na to, o co tady vlastně jde

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 14:05)

Co to píšeš? Co by na mě bylo vidět prosimtě! Já sem naprosto normální a myslí mi to dobře! Alice jestli můžeš,zavolej mi na fb,mě se zase všechno nějak sere a dneska nemůžu já sem to psala i Lucce že zítra.

-Aleš- (Čt, 23. 5. 2019 - 16:05)

Milunko, nic si z toho nedělej, ona se tak vžila do téhle diskuze, až nabyla dojmu že tě zná jako svý boty :-)

Miluna (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

No mě to mrzí víš když tohle někdo napíše.Ksicht si člověk nezmění no.Tak jdu za Lucinkou zítra,jen nevim jestli nakonec bez Alice.Přitom já bych tak byla ráda za tu trojku,hodně by mi to v první schůzce pomohlo.Chci abych se jí líbila a zároveň budu nervozní.To je první holka vyšší než já.A co si mam vzít na sebe nevim.A co ty už byla holka na fb?

no (Čt, 23. 5. 2019 - 17:05)

ještě ji v tom podporuj

Miluna (St, 22. 5. 2019 - 17:05)

Alice proč mi nepíšeš?

Miluna (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Měsíc se s ní domlouvá a když slíbim já pátek tak chvátla.Chtěla bych nějaký vysvětlení proč.

Miluna (St, 22. 5. 2019 - 14:05)

Alice Lucinka mi píše dneska pořád a co tvuj pohled? Napiš mi jaký to tam u ní bylo a tak.A neřekla si jí o mě něco teda? Já sem jí slíbila pátek někam posedět.Já sem nějaká zrychlená dneska.Jak na perníku.Přitom neberu nic.

-Aleš- (St, 22. 5. 2019 - 14:05)

Milunko a co že si Alice tak přichvátla? Ona chtěla být ta první, aby jsi ji Lucku nevyfoukla? Lucka se teď asi bude dost cítit, celou dobu nic a najednou je o ni takovej zájem :-)

Miluna (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Alešku to sem si taky říkala co že najednou přichvátla a hned po co sem psala o schůzce čtvrtek nebo pátek.Takže tě to taky napadlo že si přichvátla.A dokonce k ní domu.Kdyby mi to aspoň napsala Alice když sem si tady s ní o tom psala ale ne člověk se to doví že přijede vystrašenej Jirka a pak se to dovim od Lucky,místo od Alice..Nechápu.

-Aleš- (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Úplně vidím Alici jak sprintuje s dětma k tetě a v tom shonu zapomněla na mobil. To je jak z nějaké české komedie :-)

Miluna (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Jooo to je skvěle napsaný,jako bys jí znal osobně:-) taky sem si to nějak tak představila:-) ale proč,když Alici o nic nejde,tak co že tak chvátla.

-Aleš- (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

To je takový to myšlení lidí. Například, když jsou někde slevy, tak už to jede - honem rychle ať jsem tam první :-)

Miluna (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Asi jo viď.Jen nechápu co z toho Alice má když pro ní je to asi obyčejná nová kámoška,za to pro mě je to Kráska,miláček tajnej.

-Aleš- (St, 22. 5. 2019 - 16:05)

Dobrej pocit, že tě převezla. Nic víc za tím nehledej.

Miluna (St, 22. 5. 2019 - 17:05)

Je mi to trochu líto nevim proč.Snad jí o mě nic neřekla.

Sany11 (St, 22. 5. 2019 - 17:05)

Ne, ze bych topovazovala za extra dulezite, ale Alice ji znala prece driv nez ty, Milco. Tak proc by te mela prevezt? Treba to mely holky uz dele naplanovane.Akorat Jirka chudak mel vedet, kde je, to zas jo.

Reklama

Přidat komentář