Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Po, 20. 5. 2019 - 21:05)

Moc žereš ti americkou propagandu. Američanům věříš všechno a jejich kritikům nic. Ale nic není černobílé.

Shabbatot Jahoda (Po, 20. 5. 2019 - 19:05)

Hahahahaha...Huawei má dle Novinek cz našlápnuto,aby se z jeho telefonů stala bezcenná cihla...Google a jiné firmy u U$A vypovídají s Huawei smlouvy a nebude trvat dlouho a Číňan skončí.....Orel bělohlavý mocně zaskrehotal,orlovite zaziral mocným hledej bystrozrakého šelmy orlovite, bojovně zamzoural ,najezdil beloskvouci chochol, vystrčil ocelový dráp a jak břitva ostrý zoban a bolševik z Pekingu se z toho vbrzku posere...no...nepodílí jo to,nepodílí...

aladin (Út, 21. 5. 2019 - 19:05)

"ČT24
Události"....To jsem nevěděl, že v Praze je tolik HLUPÁKŮ co neví, že žádná demokracie neexistuje !!!

aladin (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

"ČT1
SAMA DOMA: Sama doma".....Používat OCHRANU, OCHRANU, OCHRANU !!!

aladin (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

Shabbatot Jahoda, jseš stejně blbej jako TRUMP !!! Podnikatelé ve Spojených státech od této debilní štvanice proti Huawei přišli o 11 miliard dolarů !!! Před pár dněmi jsem to sem napsal a měl jsem pravdu !!!

ShabbaTot-Jahoda (St, 22. 5. 2019 - 03:05)

copak je to nějakých blbých 11 miliard Dolarů...NIC!...USA jen hrábne vrtem do Aljašky a má za den inned i 50-1000-5000 miliard Dolarů!...Ropa to jistí a té má orel bělohlavý díky supervýhodné koupě Aljašky od Ruska na několik desetiletí dopředu...Rusko udělalo moc dobře,že prodalo Aljašku USA....Car byl veliký ,veliký,veliký státník ...to udělal dobře.Na Aljašce je nevykutaná zem...nedotknutá tundra plná rostného a nerostného bohactví....

Jedovatej (St, 22. 5. 2019 - 04:05)

Jahodovej, vopravdu je nutný, abys tu ze sebe dělal až takovýho blba? "USA jen hrábne vrtem do Aljašky a má za den inned i 50-1000-5000 miliard Dolarů!" --- Máš aspoň matnou představu vo těch tvejch nesmyslnejch číslech? Hele, nepsal jsi tu, že máš maturitu? Za co ti ji dali - to ti maturitní vysvědčení nadrásal velebnej pán vo zpovědi v tý kukani za bezchybně vodrecitovaný votčenášky? Za matiku to teda bejt nemohlo... --- A moh bys teda ještě vysvětlit, proč nehrabou vrtem do tý Aljašky a nemaj za den těch tvejch 5000 miliard Dolarů? Co ovšem maj, jsou desetimilióny těch, který si nemůžou zaplatit zdravotní pojištění... a desítky miliónů těch, který jsou vodkázaný na potravinový poukázky... --- Tak co, troubelíne - hodíš sem nějaký smysluplný a logický argumenty, nebo se jim jako vobvykle vyhneš a pleskneš sem nějaký nesmyslný srovnávání s Ruskem?

ShabbaTot-Jahoda (St, 22. 5. 2019 - 09:05)

hele,já to psal s trochou nadsázky,že jako 50-5000 miliard Dolarů....USA nemá a to si uvědom holou prdel a nějakých 11 miliard Dolarů papíru je u nich akorád tak na úrovni rolky toaletního papíru...žádný podstatný význam,žádná katastrofa a žádné neštestí,to není jako u nás v Česku,zde by byla ztráta 11 miliard Dolarů dosti velká katastrofa,co se týče nezaměstnaných na podpoře v USA,tak to jsou větštšinou nemakačenci,flákači a lenoši líní,USA třeba právě nyní zažívá období hospodářského růstu a nezaměstnanost je tam nejnižší za několik desítek let,to je podloženo samozřejmě odkazy na internetu-mám je dodat zdejším dutým hlavám co pořád lají na USA?!Tak mám,anebo nemám..?!Stačilo by mě k tomu ani ne 5 minut surfování na stránkách strýčka Google .

Jedovatej (Čt, 23. 5. 2019 - 12:05)

"...já to psal s trochou nadsázky,že jako 50-5000 miliard Dolarů.." - S trochou nadsázky? Spíš s vobrovskou dávkou tvýho nekritickýho, proamerickýho fanatismu.

ShabbaTot-Jahoda (Čt, 23. 5. 2019 - 15:05)

You Tube:Lee Grenwood-God Bless the U.S.A lyrics.............You Tube:God Bless the U.S.A by Lee Greenwood...............You Tube:God Bless the USA-I'm Proud to be an American-Lee

Rakato (Čt, 23. 5. 2019 - 16:05)

Lee Grenwood-God Bless the U.S.A lyrics? Žádný bůh není, a Amerika, jak si ji představuješ, také ne.

Zapomínáš (St, 22. 5. 2019 - 11:05)

nějak troubo na krizi v roce 2008. Neměla tehdy Amerika staženou zadnici? A nešlo to náhodou do celého světa?

Rakato (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Jedná velká přírodní katastrofa nebo válka s Íránem, a USA se mohou ekonomicky sesypat, protože velký ekonomický otřes ta jejich finanční Potěmkinova vesnice nevydrží - obrovské zadlužení státu, toxické hypotéky, zadlužení domácností .... A kapitalismus je navíc cyklický. ---------------------------------------------
Navíc každý měna, i USD, stojí a padá s důvěrou lidí v něj. Jakmile začnou Američané vybírat úspory a v panice kupovat nemovitosti, zlato apod., dolar končí a USA s ním.

ShabbaTot-Jahoda (St, 22. 5. 2019 - 12:05)

uměle nafouklá a pak splasnutá bublina....to proto,aby se ozdravila ekonomika a byl to hlavně časově omezený plán a jak bylo třeba,krize skončila a pak již nebyla...zato v Rusku nemaj krize,nekrize co žrát,tam upři svůj hled,ty babmulo..sankce ruskou ekonomiku neposílila,ani trochu ne nyní Patria cz a kurz Dolaru vůči RUB:1 Dolar za 64,3 RUB...no není toto na ekonomiku banánové republiky třetího světa?

Kde (St, 22. 5. 2019 - 09:05)

by jahoda sebral maturitu? Podplatit to nemohl, když si v nouzi kupuje zlevněný čínský telefon. A v matice je úplné nic. Ten příspěvek návštěvníka o obratu o 360 stupňů byl taky evidentně jeho. Mossad by na něj byl pyšný. Ani se nezmínil, co mu odpověděli. Asi ho poslali někam. I když….proč by mu odpovídali, to by je stálo známku do Evropy

ShabbaTot-Jahoda (St, 22. 5. 2019 - 09:05)

takže znova a z PC,v PC jsem zdatnější!Nejsem žádnýnávštěvník !Frštén?!...Návštěvníka si vetkni za klobouk,já jsem pouze ShabbaTot-Jahoda,anebo jenom jahoda!Tak si to vetkni za klobouk,ale ty jsi evedentně blbej,takže si nedělám iluze,že by jsi to tak nějak chápal...to je nad tvé možnosti,jo a maturitu mám s vyznamenáním a zrovna z matiky a fyziky,tam se muselo psát rovnic z fyziky !A návštěva z jiné školy v teamu zkoušejícího zboru mé matematicko-fyzikální dílo okomentovala slovy.....To jste si zde vychovali takové odborníky.?.... Pro školu to byla asi velká pocta a asi i proto jsem to vyznamenání dostal!Takže nemel¨!...Jo a co se týče té Aljašky,jak ji Car prodal USA...tak si myslím,že měl u toho prodat USA i Čukotku.

Jestli (St, 22. 5. 2019 - 09:05)

opravdu nejsi návštěvník, tak jsi stejný blb. Tisíc miliard dolarů denně...….to o ničem jiném nesvědčí. USA dluží Číně myslím zrovna těch tisíc miliard. A mají z toho zamotanou šišku. Takže to asi každodenní výdělek nebude

Rakato (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

Vyčůrané USA drží svým dolarem v šachu nejen Čínu, ale de facto všechny, protože všichni mají dolarové rezervy. Takže oslabení USA oslabuje dolar, a tím pádem i výši jejich úspor. Štve to hlavně Čínu, ale i Rusko, takže už roky vymýšlejí jinou rezervní menu. Z toho se také odvíjí vratká čínská pozice v obchodním jednání s USA. Já jsem pro návrat zlatého standardu

Shabbatot Jahoda (St, 22. 5. 2019 - 09:05)

Již nejednou jsem zde psal, že nejsem žádný ; Návštěvník:....ale tobě to ty hlupáku pořád nedochází, já jsem pouze Jahoda,anebo Shabbatot,anebo Shabbatot-Jaboda,!

Shabbatot Jahoda (St, 22. 5. 2019 - 09:05)

Zase píší z mobila...no, jdu radši na PC

Reklama

Přidat komentář