Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Po, 27. 5. 2019 - 19:05)

"Barrandov News
INSTINKTY Jaromíra Soukupa".....VIVAT ORBÁM !!!

aladin (Po, 27. 5. 2019 - 18:05)

"Barrandov News
INSTINKTY Jaromíra Soukupa".........6ádné dotace !!! OSVČ jsou tisíce a žádné dotace neberou, musí dokonce platit daně i když jsou v propadu !!! Živte se sami, já odmítám vás dotovat ze svých daní !!!

aladin (Ne, 26. 5. 2019 - 13:05)

"ČT24
Otázky Václava Moravce 2. část"...... Pane Moravec, když máte takovou starost o bezpečnost našeho státu, tak proč vám nevadí, že naše bezpečnpstní složka skáčoutak, jak píská CIA, která má u nás svou pobočku s povolením vlády a bez souhlasu občanů ???

aladin (Pá, 24. 5. 2019 - 16:05)

Jenže povodně jsou už od devadesátých let a to už také byly některé lesy vyrabované, Po obvodě lesa nechají majitelé asi 50-100 m stromy a uvnitř je paseka !!! Rabování pokračuje od roku 1989 !!! Nainstaluj si Google Earth a prohlídni si naše lesy, dobře s podívej na datum fotografování !!! Za komunistů se lesy vápnily, čímž se zvyšovalo zdraví stromů !!! Viděli jste nekdo v minulosti někde v lese lapače kůrovce ??? Povodně splachují s povrch lesní půdy minerální látky potřebné pro růst stromů a tím vzniká acidifikací, toto okyselování zvyšují kyselé deště a kyselý spad, včetně kyselých plynů !!! Franz Josef nemohl vědět, že naše pohoří bude ničeno prostřednictvím západních větrů, které k nám přinesou kysely neřád !!! K rozšíření kůrovce také přispívá nedostatečná likvidace nakažených porostů !!! Take převoz nakažených vykácených kmenů jinam se kůrovec roznáší i tam, kde ještě není !!!

Rakato (Pá, 24. 5. 2019 - 17:05)

Chceš mít skvělý les? Pak je třeba prosadit, aby lesníci do lesa vůbec nemohli a on rostl a hnil namístě, jak tomu bylo před příchodem člověka. Na opačném konci stupnice jsou dnešní smrkové plantáže. A protože národ dřevo potřebuje hlavně jako stavební dříví, a chce je mít laciné, je třeba vybrat si pozici někde mezi ekologickým a ekonomickým maximem - prales a drahé dřevo, anebo plantáž, kůrovec a laciné dřevo. A to je celé.

aladin (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

Volby do EU !!! 21 poslanců x 450 000.-kč = 9 450 000Kč měsíčně x 12 = 113 400 000 Kč ročně !!! Za tyhle prachy daňových poplatníků nás tahle pakáž prodala hlavně Němcům, ale také EU !!!

Návštěvník (Út, 21. 5. 2019 - 01:05)

Chudák Fiala a jeho ODS, kdo jí bude volit??!Nakažená xenofobní fašistická trokska-?!Nesnáší a vraždící jinak smšlející spoluobčany:?! Nevolitelná!

Návštěvník (Út, 21. 5. 2019 - 01:05)

Slávia, Slávia, nesmrtelná Slávia, kurva Sparta!
Kdo vyhrál, ten slaví!

Shabbatot Jahoda (Út, 21. 5. 2019 - 01:05)

O tvé závislosti na internetu bych taky rád hodil řeč

Návštěvník (Út, 21. 5. 2019 - 00:05)

Slávie!Slávie! Kurva Sparta!

Návštěvník (Út, 21. 5. 2019 - 00:05)

Veni!Vidi!Vici!Slávie!Slávie!Nesmrtelná Slávie!Kurva Sparta!

Návštěvník (St, 22. 5. 2019 - 23:05)

Slávie, Sláveie, nesmrtelná Slávie, kurva Sparta!!pO 77 LETECH, naposled v roce 1942lTo se počítá!Nazdar!

Návštěvník (Út, 21. 5. 2019 - 00:05)

Slávie, Slávie, nesmrtelná Slávie! Kurva Sparta!

Shabbatot Jahoda (Po, 20. 5. 2019 - 22:05)

I když můj Číňan stál jenom 2700 a mobil z U$A bude stát přes 10000, mě to vadit nebude....

budu mít značku Made in U$A a to mě bude hřát u srdce

Rakato (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

Lidé tě hodnotí podle toho, jaké značky kupuješ. Když kupuješě Babišovy paštiky, volíš ANO, když chedar, ví že jsi anglofil, když české výrobky a ne zahraniční, ví, že jsi vlastenec. A když Huawei, tak je jasné, že miluješ Číňany. Takže se tady marně přetvařuješ, že to bylo kvůli ceně, uvnitř jsi malý žlutý mužíček, který se bojí ven. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Úplně stejné je to např. s těmi macho týpky a tvrďáky, kteří údajně nesnášejí gaye. Mezi takovými je buzen nejvíce, to je jasný. Ty řečníš o orlu, ale doma jíš hůlkami a srkáš nudlovou polívku přímo z misky. Ale já neříkám, že to je špatné, jen že máš přiznat barvu.

Shabbatot Jahoda (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

Já žeru zásadně příborem a jako správný amerikanofil laji na bolševika pomocí amerických produktů jako je Google, internet a PC..

pravda...z čínského výrobku,ale oni to máj stejně všechno okopírované z U$A,drtivou většinu technologií, takže i ten můj mobil je americká produkce

22.5. (St, 22. 5. 2019 - 05:05)

Já žeru zásadně příborem mezi květinami.

sardanapal* (St, 22. 5. 2019 - 17:05)

Já papám ...

Rakato (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

Pěkná odpověď. Mám tě hned ve větší úctě (ale zase ne o moc).

Shabbatot Jahoda (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

A co ty

??Jestli máš něco proti U$A, okamžitě přestaň používat jejich vynálezy, jinak jsi pokrytec

Reklama

Přidat komentář