Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

die (St, 22. 5. 2019 - 11:05)

Miluno ale vždyť to Jirkovi a Alici přece klapalo a všichni jsme jim to přáli.

Miluna (Út, 21. 5. 2019 - 23:05)

Cože??? Tak to v Třebíči pěkně posrali,to je normálně zanedbání.Vždyť ho poslali s vnitřním zraněnim domu.Propíchlá plíce a poraněná slezina to je ostuda že ho takhle nechali.No zasraný tyhle krámy rychlý,vždyť jsou na tom lidi tak ohrožený.Škoda že tě neposlechli.To fakt neni prdel,malá chyba,stačí někde štěrk nebo rozbitá silnice nebo skočí zvěř a v takových silných strojích je to zranění hned a ještě v lepšim případě:-( nedivim se ti Miu,tohle bez prášků nejde:-( Miu a představ si mě sem před chvílí přijel Jirka a je v prdeli kvuli Alici a já nevim co mam dělat co s nim.Já se z něho vnitřně třesu,já myslela že je to Denisek a lekla sem se ho:-((( asi budu ty prášky taky potřebovat.Je mi divně.

Mia (St, 22. 5. 2019 - 12:05)

Milu, když se něco sere tak na všech frontách, žejo.

Mia (Út, 21. 5. 2019 - 23:05)

Já když jsem ho tam na Jipce vidělam na přístrojích a různý hadičky a dráty tak nebýt toho, že jsem se nadopovala lexaurinem tak nevím, jak bych to zvládla.

Miluna (Út, 21. 5. 2019 - 22:05)

Miu víš co je strašný že já už to teď sama nechápu co se mi na nich mohlo líbit.Když je vidim teď tak spíš se mi už naopak nelíbí a sama si to říkam co to jako mělo být takhle je moc chtít a ztrácet s nima čas.Nějaký jsou teď uplně příšerný z bývalých.A ono celkově ani ostatní chlapi mě nějak neberou,za poslední měsíce jestli sem viděla tak dva co se mi líbili a ještě jen tak normálně líbili a to sem viděla lidí dost v té nemocnici.A co ty jinak jak je? Die tak si tam měla takovýho Otíka jo:-)

Mia (Út, 21. 5. 2019 - 22:05)

Milu je to na hovno. Syn se naboural se snachou a motorce.

Miluna (Út, 21. 5. 2019 - 22:05)

Ježiš jak to? A jak jsou na tom? Já to nemam ráda ty motorky,já sem na tý chirurgii viděla tolik hnusných úrazů že se bojim i na kolo.A taky jak sem sama měla úraz na kole tak nějak už se bojim jezdit hlavně v provozu.

Mia (Út, 21. 5. 2019 - 23:05)

Oni si před třemi týdny koupili novou silnější, já jsem zuřila, taky je nemám ráda a říkala jsem jim, že si namelou hubu. Snacha je na tom celkem dobře, má jen naraženou kostrč. Ale syn je na tom hůř, zlomený 4 žebra, propíchlou plíci jedním tím žebrem a poraněnou slezinu, rozhoduje se, jestli mu ji nevezmou. A to si představ, že když je záchranka odvezla do nemocnice do Třebíče, tak jim jen udělali rentgen, synovi řekli, že má zlomený žebro a vykopli je domů. Jenže dnes ráno synovi otekl krk, tak ho snacha vezla k doktorce, ta hned sanitku a alou do Brna do nemocnice. Tam zjistili, že žebra jsou zlomeny 4 a i to další s plícema a slezinou.

-Aleš- (St, 22. 5. 2019 - 00:05)

Mio, tak to měli pech, že se vymázli zrovna u Třebíče. Tamní nemocnice nemá zrovna nejlepší pověst. Ostatně i tady je o ní diskuze https://diskuse.doktorka.cz/nemocnice-trebic-zkusenosti

Snad tu motorku prodají a budou se věnovat bezpečnější zábavě. No jo, Cejl, co ti mám povídat, moje kamarádky jsou z této proslulé části města :-)

Mia (St, 22. 5. 2019 - 12:05)

já už cikány dlouho neviděla, zde nejsou a v Brně jsem delší dobu nebyla, tak na ně nejsem zvyklá. Jeden jel na kole, tak jsem dumala, jestli je kradený.

Mia (Út, 21. 5. 2019 - 22:05)

Aleši dnes jsem byla v Brně. Jeli jsme do úrazovky a na Cejlu bylo dost tmavo. Tak jsem koukala po těch štramácích a přemýšlela, co se na nich Miluně tak líbilo. Neodhalila jsem to, a raději jsem pevně držela kabelku. V Kuřimi v Lidlu zase bylo pár pravých moraváků, černých jako viks.

die (Út, 21. 5. 2019 - 18:05)

Dneska jsem jela autobusem s Otou, zabral skoro dvě sedadla :-) Ale možná to nebyl on jen mu byl podobný.

Luboš (Út, 21. 5. 2019 - 21:05)

Tak to musela být cesta co haha.To se ti muselo chtít smát když jsi si vzpoměla na Otu.

Ono (Út, 21. 5. 2019 - 15:05)

je divný, že ta holka z internetu si ji zve k sobě. Ale dobře jí tak, až na ni Miluna vystartuje, aspoň bude vědět, že si má příště dávat pozor

Návštěvník (Út, 21. 5. 2019 - 15:05)

Dyť psala. že se nejdříve bude kamarádit několik měsíců, než na Lucii najede naostro.

No (Út, 21. 5. 2019 - 15:05)

Miluna neví, co to znamená kamarádství. Ta úchylnost z ní vyzařuje

. (Út, 21. 5. 2019 - 16:05)

Tak nejsem jediná kdo to vidí? Já právě i kdybych nevěděla jaká je,tak něco z ní vyzařuje už z obličeje.Má to ve tváři.

no (Út, 21. 5. 2019 - 18:05)

ona Milča má v sobě oboje - přitažlivost i odpudivost, jak pro koho a jak kdy. Jirka by mohl vyprávět, nejdřív mu Miluna přišla divná, že se ošívala, ale po prvním sexu byl do ní zblázněný až skoro do sebezničení. Pro Fandu zase byla plachého vzezření a obrázek nevinnosti. Každý svou optikou. Pro ženský bude optikou konkurence, pze Miluna je hezká blondýna a má dlouhé nohy. Ale měnit s jejím životem by určitě nechtěly.

Radka (Út, 21. 5. 2019 - 20:05)

Nevím jestli jsi ženská nebo chlap ale pro mě je Miluna tak jako klukovsky pěkná že jí bych neuměla vidět jako konkurentku.Ale naopak byla tam přitažlivost.Prostě zvláštní,jentak neopakovatelný.Teď jsou moje dny jedno velký prázdno.

Tereza (Út, 21. 5. 2019 - 17:05)

Tak třeba právě proto jí začli říkat Průša:)

Reklama

Přidat komentář