Reklama

Co chce zena po 40tce ?

Autor diskuse
Pavel

Pratele, chtel bych se zeptat, hlavne tedy zen, co za vlastnosti hleda u pripadneho noveho partnera zena po 40tce. Chci to vedet proto, ze je mi to nejasne. Presna specifikace zeny, na kterou se ptam: po 40 roce veku, 1 nebo 2 deti, dum nebo byt ma, je rozvedena, ma zamestnani.

Me je take dost pres 40. Jsem singl a nejak se mi nedari navazat s temito zenami neco hlubsiho. Jen bych chtel poznamenat, ze deti rad mam, jsem, aspon myslim, mily, slusny, galantni, celkem pohledny, vysokoskolsky vzdelany, nemam exekuce, mam praci, jsem schopen a ochoten se pripadne starat o jeji dite z predchoziho vztahu atd... Ptam se proto, ze mam pocit, ze zena po 40tce chce neco jineho nez ta, ktere je treba 25. Je uz trochu zklamana zivotem, vystrizlivela...uz treba nechce tolik romantiky atd...nevim...poradite mi ? Cokoliv vas napadne...hlavne tedy asi zeny :)

 

Diky P.

Jarka (Čt, 23. 5. 2019 - 09:05)

Paníze a žádnýho chlapa !!!

Hana (Čt, 23. 5. 2019 - 09:05)

Žít bez stresu

Jitka (Čt, 23. 5. 2019 - 08:05)

Moje kámoška teď v 45 shání partnera a kromě vzájemných sympatií hledá i finanční zabezpečení, jelikož je za čtvrtstoletí kadeřnické práce hodně sedřená a jako samoživitelka finančně dost vyšťavená. Neví, jak dlouho bude moci ještě svou práci vykonávat a tak určitě hledá i partáka, který by jí pomohl s náklady na život a se strachem ze stáří a chudoby.

Pepa (St, 22. 5. 2019 - 23:05)

Tak to jsme na tom stejně

Viki (St, 22. 5. 2019 - 10:05)

mít se s kým zasmát

Petra (Út, 21. 5. 2019 - 21:05)

Myslím, že žena po čtyřicítce chce hlavně spolehlivého partnera a romantikou rozhodně nepohrdne. Prostě někoho s kým ji bude dobře, toť vše.

Hanz (St, 22. 5. 2019 - 16:05)

Typicky rozvedena žena lehce po 40 ktera už má odrostle deti si chce ještě poradne užít, protoze si uvědomuje že ji pomalu ujíždí vlak.

Návštěvník (St, 22. 5. 2019 - 17:05)

Těžko, ta moje nechce už žádný sex a užívat si už teprve ne, že jí to už stačilo. Tak a teď abych sháněl milenku.

Michal (Út, 21. 5. 2019 - 17:05)

Hodne zen po 40tce ma silne fyzicke potreby, ale casto nikoho, kdo by je uspokojil. Bud maji starnouciho impotentniho manzela, nebo jsou rozvedene a nemaji cas na romanticke vztahy. Ty, ktere si to muzou dovolit, si poridi mladeho milence a je po problemu.

Laura (Út, 21. 5. 2019 - 16:05)

Tak zena po ctyricitce je jiz casto vyzrala osobnost se svym zivotnim stylem, konicky, nazory na svet a urcite hleda nekoho s kym si budfe nazorove blizka, bude moc sdilet prozitky atd. Tudiy asi univerzalni odpoved neexistuje, jelikoz kazda zena je original - naktera rada doma cte, jina hleda nekoho, kdo s ni bude chodit za kulturou, nektera chce pomocnika na zahradu ci partaky na cestovani a sport. Myslim, ze zena po ctyricitce hleda predevsim osobnost, s kterou by mohla spolecne sdilet radosti i starosti zivota.

Reklama

Přidat komentář