Reklama

Nazí před návštěvami ? Jak na to ?

Anonym (Čt, 22. 4. 2021 - 11:04)

Proti gustu samozřejmě,ten mobil si že mne musí stále utahovat

JP (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Před přáteli a kamarády není problém být nahý, jsme už věkově 18-24 let. Problém je ale vyšší věková hranice od 40 let, tam už do toho nejdeme. Případnou erekci vyřeší pohonění, kuřba a sex od holek, většinou té, co je nejblíž. Neřeší se, kdo s kým je a nebo s kým chodí, to se neřešilo nikdy. Za těch pár let co to takhle táhnem a kupa erotických her co hrajeme, tak pojem nevěra ztratil totálně na významu. Pobavit se je potřeba a ne být jako nějaký zapšklý suchar.

Anonym (Čt, 22. 4. 2021 - 11:04)

Tak jsem asi suchar,ale proti růstu žádný dišputát : )

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 12:04)

https://photos.app.goo.gl/sayXbqdXs4BRk2od7

Anonym (Po, 19. 4. 2021 - 11:04)

Máte někdo doma saunu?To by byla skvělá příležitost být nazí před návštěvou.

Andrea (Čt, 6. 6. 2019 - 18:06)

Obcas jsme s prateli na party ve vile se soukromym bazenem. Protoze se zname, jsme castecne, nebo uplne nazi. Obcas si ale nekdo privede novou znamost a to je pak situace blizka tematu mistnosti. Taky jsem jednou byla s rodici a sourozenci na dovolene v Chorvatsku. Tam jsem se seznamila s mladym parem, ktery mne pozval na navstevu naturisticke vesnice, kde bydleli. Po prichodu jsem se samozrejme musela svlect takze mne poprve videli nahou a ja je, a to byl teprve zacatek.

Petr (St, 5. 6. 2019 - 16:06)

Nudismus a nahé koupání jsme s přáteli taky praktikovali u našeho domu a bazénu. Pak mě začalo srát jak po nich na podsedákách na ratanových křeslech zůstávaly hnědé fofrčáry, tak jsem jim řekl že když jsou prasata tak budou zůstávat oblečeni.

Sofie (St, 22. 5. 2019 - 17:05)

A co myslíš, měla bych být nevěrná příteli a nechat si to udělat od přítele kamarádky, bratránka a nebo mě to přítel dovolí, když už takhle chodím a nebo děláme grupáč každý s kým zrovna chce? Jak to je prozradím až později.

Sofie (Út, 21. 5. 2019 - 17:05)

Doma chodím jen v tričku, dole nenosím nic a jen při návštěvě rodičů a starších příbuzných se obléknu. Před kamarádama a kamarádkama a příbuznými mého věku chodím dole bez. I do bazénu vlezu v tričku a někdy si ho svléknu a jsem úplně nahá. A komu se to nelíbí, ať si trhne.

Steve (St, 22. 5. 2019 - 16:05)

Na jakou adresu mohu dojít, překvapit a zazvonit? :-D

xy (St, 22. 5. 2019 - 16:05)

Dolní Malvazinky u Příbětic, Pražská 28. 3x zazvoň.

Jirka xy (St, 22. 5. 2019 - 15:05)

A co děláš, když se to návštěvě evidentně líbí? Pouštíte se do nějaké akce?

Návštěvník (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

Před návštěvou určité né.

Michal (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

U bazenu me pritelkyne jsem casto nahy. Kdyz ma na navsteve kamaradku s kterou popiji u stolu pod zahradnim destnikem asi 50m od bazenu, tak mam na sobe male elasticke plavky. Kdyz mne pritelkyne zavolala abych jim z domu donesl nejake obcerstveni, chtel jsem si oblect frote zupan. Hned volala ze to nemusim, tak od te doby je obsluhuju v plavkach, ale nahej bych odmitl i kdyz je to tak trochu vzrusujici predstava.

láďa (Út, 4. 6. 2019 - 20:06)

Představy jsou určitě vzrušující, jsme se ženou 30 let a asi 2 roky nosím pás cudnosti a když mě chtěla ukázat lidem které známe z nuda a sauny bylo mi trapně ale ve finále jde o prd. A momentálně mi to dělá docela dobře ale mozek je hodně tvárná věc.První pohled na pás byl dost srandovní pro nás oba a docela jsme nechápali které hovado si může něco podobného nasadit a dnes má žena potěšení to zamčné hovádko ukazovat.Tak co???

Bobrik (St, 5. 6. 2019 - 12:06)

Skus to opačně zamkňi ji tu vaginku vem ji na obojek a ukazuj přátelům jak chlap kvůli kunďe může zblbnout tvoje stará by to popsala určitě jináč.asi je lepší se posrat neš dělat někomu idiota.

láďa (So, 8. 6. 2019 - 04:06)

Ahoj bobriku jak dlouho jsi se svojí partnerkou ve vztahu?? A jaký máte zpestření sexu vy??Nějaké pomůcky nebo jen keci v kleci??

Bobřik (So, 8. 6. 2019 - 04:06)

Mám rád svobodu ale když to vyhovuje tak si to užij.

láďa (So, 8. 6. 2019 - 04:06)

Ahoj bobriku jak dlouho jsi se svojí partnerkou ve vztahu?? A jaký máte zpestření sexu vy??Nějaké pomůcky nebo jen keci v kleci??

Hanka (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Kamarádka by se třeba ráda podívala :-)))

Reklama

Přidat komentář