Reklama

Holčičí čůrání,syčení - komentáře

Jirka (Po, 16. 12. 2019 - 07:12)

Přítelkyni syčí pičulka úplně nahlas a nic s tím nenadělá už zkoušela ledacos ale nic nepomáhá.Mi to naopak imponuje když slyším třeba ve vaně když se sprchuje ten vodopád tak se mi okamžitě postaví.

Tereza (Pá, 6. 12. 2019 - 09:12)

Mi pička syčí jedině když hodně zatlačím . A je to tím že moč při tlačení se nevejde všechna do dírky a tak syčí a rozstřikuje se bokem. Přítel mi to prohlížel ve sprše když jsem čůrala a zkoušela různé varianty čůrání.

Mirka (Pá, 29. 11. 2019 - 07:11)

Mi syčí pipina už od 13 let kdy narostly malé pysky .Ale jde to zmírnit tím že když jdu čůrat tak si potáhnu pipu nad poštěváčkem tročku nahoru proud moči jde nad malými pysky a syčení není skoro slyšet.

Honza (Pá, 29. 11. 2019 - 07:11)

Mirko, a když si popotahuješ ty pysky, umíš čůrat i ve stoje? Právě, že jsem viděl pár holek, jak močily ve stoje a každá si u toho přidržovala pysky a regulovala tak proud toho čůrání.

Jana (Pá, 22. 11. 2019 - 07:11)

Mi kundička syčí od školy kdy se mi zvětšily pysky a tím kundička dospěla a zaoblila se. Velké pysky totíž tlačí na ty malé a tím i tu dírky na čůrání a tím to syčí.

Majo (Út, 26. 11. 2019 - 07:11)

Opravdu Jano,ja mam dceru a od malicka co chodi na nocnik ji syci a teda nema velke pysky,je to dvouleta holka a pri koupani a mazani a prevlekani ji proste vidim tak vim jak vypada,ma malickou buchticku a malicke zavojicky

Majo (Čt, 14. 11. 2019 - 12:11)

Syci to holkam proto ze maji kratouckou mocovou trubici a tlak v měchyri to zpusobi,a je to sprané a hezke a bude to tak vždy

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2019 - 07:08)

Jako malej kluk jsem měl na vrcholu předkožky jako by růžici,přes kterou mi při čůrání pták syčel,a to dost.Po čase jsem zjistil,že když přetáhnu předkožku na žalud,přestane to.Ale proč syčí většině holek píča nevím.

M (St, 5. 6. 2019 - 16:06)

Přesně tak, někdy to syčí někd né záleží dle mě na tlaku jakým to jde.

Martin (So, 1. 6. 2019 - 02:06)

Je mi 14 let a chodím s jednou holkou. Nevím čím to je, ale všiml jsem si, že když čůrá, tak to dost hlasitě syčí. Nikdy jsem se s ničím takovým nesetkal, moje máma i o 2 roky mladší sestra nikdy nesyčí, vždycky je slyšet jenom tekoucí proud. Prosím, jestli by mi mohly sem píšící holky vysvětlit, čím to je, že moje holka tak syčí, jestli to není nějaká porucha nebo co. V posledních asi dvou měsících jsem si ale všiml, že moje sestra také někdy syčí. Napřed trochu učůrne a pak to začne syčet a syčí to až do vyčůrání. Je to hlavně ráno, když jde prvně na záchod. Dříve co vím jí to nedělalo. Stydím se jich na to přímo zeptat. Nevím co se sestře na její pipině změnilo a jestli moje holka tak syčí od malička, nebo jí to začalo taky později. Vysvětlí mi to někdo, co to způsobuje?

Andrea (Út, 4. 6. 2019 - 11:06)

Martine, to je tezko rict co to syceni u zen zpusobuje, hlavne bych byt tebou bych ji na to moc neupozornovala atvse nestydi, vim jake to je, treba se citi trapne, vim jake to je a jestli si cetl vyse stydi se za to i nekteri chlapi.

Martin (St, 5. 6. 2019 - 02:06)

Andreo, píšeš, že víš, jaké to je, znamená to, že to syčí nějaké tvé kamarádce, nebo přímo tobě? Rád bych věděl, jestli to ta holka může nějak ovlivnit, nebo jí to syčí i když nechce? Jestli se ona za to stydí nevím, syčí tak klidně, i když ví, že to slyším. U sestry jsem si toho všiml asi jen tak dvakrát, ale té to syčí jen někdy.

Adrea (Út, 11. 6. 2019 - 10:06)

No Martine, mi to syci co si pamatuju, poprve sem si toho vsimla ve skolce, ovlivnit to moc nejde snad jen nejakou manipulaci se stydkymi pysky behem moceni, mi to vzd, vadilo a stydim se za to do ted, mejvice sem se stydela v minule praci, zenske mely kolem toho debilni kecy a jak uz se tu psalo syci to i nekterym chlapum a taky na ne mel treba nekdo blbe kecy,ale posmivat se za to muzou jen blbci.

Andrea (Út, 28. 5. 2019 - 11:05)

No sem zase tady a netusila sem ze chlapi so taky delaji starosti ze jim to syci, myslela sem ze to neresi, ja to resim taky porad, stydim se za to, pouze uz nemusim v praci curat pred ostatnima, takze mam docela klid, Arture na ty kryply co se ti posmivali fakt kasli a jak rika Jenda nejvetsimu posmevackovi se to vratilo a jak se snazil schovat : D

Jenda (Út, 21. 5. 2019 - 11:05)

Jo zalud trvale venku nemam ani si to neumim predstavit a smat se nekomu z toho ze mu syci bimbas muze jenom blb tak si z toho nic nedelej, ale nekteri to delaji u nas se za to smali klukovi jeste na stredni, ale to sou paka...

Artur (Út, 21. 5. 2019 - 15:05)

Jendo, co se ti vlastně potom na penisu změnilo, že ti to přestalo syčet? U mně to syčení asi bylo způsobeno tím, jak mně začal postupně vylézat žalud z předkožky. Ale na střední škole už jsem měl celý žalud venku a bylo tam více kluků, kteří to tak měli, takže už pohoda. Přítelkyni, která sama dost syčí, jsem se ani nepřiznal, že jsem kdysi také syčel.

Jenda (St, 22. 5. 2019 - 06:05)

No sycelo to dokud sem mel tu predkozku hodne dlouhou takovou hadici a hlavne sem si ji nemohl pri tom curani stahnout jak ostatni, az mi ji strhli u doktora tak se to hodne zlepsilo, a pak kdyz mi zalud povylezl tak to prestalo sycet, ale jedenomu klukovi na stredni ta predkozka taky nesla stahnout a mel na konci taky tu hadici a taky poradne sycel tak to je asi tim a ted v praci spousta chlapu taky syci a to i kdyz si pri curani uplne stahnou predkozku z bimbase, ale nic si z toho nedelej ze ti to sycelo ani z toho ze mas cely zalud venku je to normalni nekdo syci nekdo ne, akorat v te skole to bylo blbe, az zacal sycet nejvetsi posmevacek tak byl klid, pak premlouval ucu at ho pousti o hodine jak se stydel, ale nepoustelo takze mel smulu aspon vedel jake to je.

Jenda (St, 22. 5. 2019 - 06:05)

No sycelo to dokud sem mel tu predkozku hodne dlouhou takovou hadici a hlavne sem si ji nemohl pri tom curani stahnout jak ostatni, az mi ji strhli u doktora tak se to hodne zlepsilo, a pak kdyz mi zalud povylezl tak to prestalo sycet, ale jedenomu klukovi na stredni ta predkozka taky nesla stahnout a mel na konci taky tu hadici a taky poradne sycel tak to je asi tim a ted v praci spousta chlapu taky syci a to i kdyz si pri curani uplne stahnou predkozku z bimbase, ale nic si z toho nedelej ze ti to sycelo ani z toho ze mas cely zalud venku je to normalni nekdo syci nekdo ne, akorat v te skole to bylo blbe, az zacal sycet nejvetsi posmevacek tak byl klid, pak premlouval ucu at ho pousti o hodine jak se stydel, ale nepoustelo takze mel smulu aspon vedel jake to je.

M (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Taky o síle, kdy více zatlačim tka to syčí více, než když to pouštim postupně.

Jenda (Čt, 16. 5. 2019 - 06:05)

To mas pravdu, kdyz sem mel hodne plny mechyr sycelo to o hodne vic, to se pak ostatni smali na cele kolo : D dneska uz mi to nastesti nesyci ale takhle mi to sycelo az do puberty : ) takze to syceni se meni i s vekem.

Reklama

Přidat komentář