Reklama

Modré holčičí trenýrky ( s gumou v nohavičkách a kapsičkou vzadu )

miloš (Ne, 27. 12. 2020 - 05:12)

http://aukro.cz/modre-trenyrky-spartakiadni-damske-i4781757190.htmlhttp://aukro.cz/modre-trenyrky-spartakiadni-damske-i4781762380.html

Věra (Po, 21. 12. 2020 - 12:12)

Aleno, máme tu míru trenýrek. V pase mají 30 cm, bok 9cm, výška 25 cm. Je to jen zatím jedna z mír v největším počtu zastoupená, ale máme i o něco menší, ale i větší než zde mnou uvedená míra. Jsou docela pružné a poddajné, tak by neměl být žádný problém. Zatím tak tomu u nikoho nebylo. Sama se rozhodněte a rádi vyhovíme bez problému. Mějte se

Mobe1 (St, 14. 4. 2021 - 09:04)

A jaké velikosti odpovídají tyto míry? Mám od Fleru velikost L, v pase 35, bok 14, výška 30. Potřebuji menší, ale nevim jestli S nebo M.

Věra (Po, 21. 12. 2020 - 06:12)

Ano, jistě je můžete nosit. Napište nám svoji míru. My máme různé velikosti v replikách a tyto trenýrky jsou fakt dobré. Partner je nosí od dětství dodnes, ale to jsem již zmínila. Ono ještě záleží na jejich ušití a jak to ta švadlena ušije a podaří se ji to co nejvíc napodobit originálu. Je to umění je dle originálu zhotovit. Ještě se chci zeptat, tyhle trenýrky měli ještě existovat v tzv. plavkovém provedení. Takže byli vykrojenější oproti těm standartním nebo jejich výrobcem. Tam se lišili typem střihu, výstelky i kapsičky, ale jestli si sama pamatujete, tak mi napište, zda si na ně vzpomínáte. Jejich materiál byl něco jako elastan s příměsí blíže neurčeného umělého materiálu a měli modrou barvu také. Krom tmavší měli takovou pěknou tyrkysovou, azurovou modř. Já si je již moc nevybavuji, ale partner je nosil stále v létě a měl je po sestrách. Někdo jim říkal plavkové trenýrky-opalovačky a moc se mu dobře nosili a vím, že je měl furt jak jsme běhali venku. Bylo by to zajímavé je sehnat v originále a už jsme se s tím setkali i u jiných a poptávali se po nich. Asi šest let zpětně byl partner v jednom městě a tam byl jakýsi trh se vším zbožím. Tak se tam procházel a asi ve dvou bednách viděl své oblíbené modrásky jak sám říká. Zajímavostí bylo, že cena za kus byla deset korun a byli od Tatrasvitu a Bonex Teplice v různých velikostech a dvou odstínech modré, tak pro nás dva jich tak pro každého tak deset kusů koupil. No, nekupte to za deset korun. Trhovkyně byla ráda a říkala, že si je koupilo dost mužů i žen a divili se, že se ještě dají sehnat. Její děcka a kluci je prý nosí dodnes a manžel si je taky nemůže vynachválit. Někomu svým tvarem připomínají slipy, ale jsou tyhle lepší. Znám i ženské a ty si zase pochvalují pánské slipy a boxerky. Taky mám takovou kolegyni a nedá na slipy pánské dopustit. Ale to je již mimo téma. Já změřím boky, výšku, pas a dám vědět. Akorát je horší, že jsou šité na zakázku a cena byla podle šičky různá a tak nás kus vyšel na 120-150 kč za kus, ale šli na dračku a našli se i tací co nabízeli nám i víc za kus. Jistě se spolu domluvíme a rádi necháme kolik jich budete pro sebe chtít. Zájemci i zájemkyně o ně jsou stále. Mějte se a napište kolik jich budete chtít. S každým zájemcem jsme se vždy domluvili a bez problémů si je koupili

Věra (St, 16. 12. 2020 - 19:12)

Aleno, máš pravdu, ale pokud máš sama zájem i jiní, tak modré trenýrky můžeme ti nabídnout. Máme pár ještě původních. S partnerem je je nosíme oba již od dětství dodnes jako spodní prádlo i venku v létě. Partner v době spartakiád v nich cvičil při nácviku a když bylo málo holek, tak část kluků cvičilo v modrých trenýrkách i trikotech. Je špatné, že se nevyrábí, ale nechali jsme si je pro svoji potřebu ušít a máme něco navíc. Rádi nabídneme

Alena (Ne, 20. 12. 2020 - 19:12)

Věro myslíš,že bych trenýrky měla zase začít nosit? Je pravda ,že byly pohodlnější než ty dnešní nohavičkové.Jaké màte velikosti.? Děkuji

Alena (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Také ráda vzpomínám na tu dobu,kdy jsme modré trenýrky nosili na tělocvik a venku.
Nosila jsem je ráda s bílým tričkem .U nás je nosili i kluci nebylo na tom nic divného,
když měli starší sestry tak je nosili po nich.Byl to hezký čas,bylo léto horko mamka mi
dala bílé tričko modré trenýrky ještě jsem si vzala slaměný klobouk ,panenku a šli jsme si s holkama hrát před panelák.Byli jsme hodně venku né jako dnes,že jsou děti zamračené
doma u počítačů a telefonů.Škoda ,že už se trenýrky nenosí myslím,že všem holkám moc slušely.

Milda (Út, 15. 12. 2020 - 14:12)

Dobrý den,
Sháníme na večírek v retro stylu na téma " SPARTAKIÁDA" dámský spartakiádní trikot v červené nebo oranžové barvě v této velikosti: Výška postavy - 174 cm, obvod hrudníku - 125 cm, pod hrudníkem - 121 cm, obvod pasu 133 - cm, obvod přes boky 129 - cm, délka od nohavic k podlaze - 86 cm.
Dále jarmilky č. v. 28 případně i větší jsou-li. Dámské modré trenýrky s kapsičkou i obnošené, ale nijak nepoškozené vel. 48 nebo i 50. I punčocháče na cvičení, ale nejsou podmínkou.
Děkujeme za případnou nabídku

Ivan (St, 22. 4. 2020 - 18:04)

A mohl by jsi Petře poslat na ukázku jejich fotky?

Petr (Út, 28. 4. 2020 - 19:04)

To je na mě složitý, stačí se podívat na in-tex.cz a sekce košile pyžama a trenky

Miloslava (Ne, 8. 3. 2020 - 07:03)

Dobrý den,
Sháním dámské modré trenýrky ve větší velikosti a spartakiádní cvičební trikot v červené nebo oranžové barvě na dospělou ženu ve větší velikosti. V případě nabídky upřesním velikosti.
Děkuji

Jirka (Čt, 23. 4. 2020 - 12:04)

Dámské modré trenýrky různých velikostí nabízejí na internetu také firmy Foltýn a Fler.

Petr (Pá, 10. 4. 2020 - 05:04)

Dobrý den myslím že by Vám to ušily na in-tex, paní je moc příjemná mám od ní už troje

Vratislav (Ne, 21. 7. 2019 - 12:07)

Sháním, koupím dívčí/dámské retro modré trenýrky i vykrojenějšího střihu ve světlejších odstínech modré z výroby i obnošené ve větších velikostech. Mohu i vyměnit za své v různých velikostech. Vzájemné foto výrobku vítáno

Milena (Ne, 16. 6. 2019 - 09:06)

Díky za radu i kontakt. Panu Miloslavovi jsme napsali a ochotně nám i partnerovi repliku trenýrek prodali. Jeho partnerka nám je i dovezla. Velmi ochotní lidé. Díky za vše

Gita (Ne, 19. 5. 2019 - 19:05)

Trenýrky o kterých se zmiňuje Radek v jim popisovaném provedení existovali, ale nikde již vedle těch běžných budou sotva k mání. Jinak se nosili dobře

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 22:05)

ty červený plátěný trenky co ani neměli volnější prostos pro nádobíčko byli děsný .

Majka (So, 18. 5. 2019 - 20:05)

V případě červených trenek se asi mohlo občas něco takového stát jak píše zde jeden příspěvek, ale i u modrých trenýrek bylo taky něco, tak jako asi u každého. U všeho se něco vždy najde nebo může přitrefit. Modré trenýrky díky gumičkém v nohavičkách dokázali v případě nechtěné nehody leccos zadržet oproti volnému prádlu a tangám. Mám s tím zkušenost, kdy při tělocviku jsem nestihla doběhnout a měla jsem plno v trenýrkách. Stát se může fakt cokoliv a když to vůbec asi nikdo nečeká

Radek (So, 18. 5. 2019 - 15:05)

Tyto trenýrky trochu připomínali slipy, ale byla zde zmínka o nich jako plavky. Já měl tři starší sestry a tak tyto jejich modré trenýrky byli každodenní součásti dne jako prádlo spodní a v letních dnech zase po venku. Vzpomínám si na jejich vykrojenější variantu a ta těm plavkám se docela střihem, tvarem podobala. Měla také bílou výstelku a kapsičku, ale materiálově měla nejen bavlnu, ale něco jako elastan s ještě jemu podobnou přísadou. Též modré a ještě taková dost pěkná snad tyrkysově modrá až snad nazelenalá pěkná barva. V nich jsem byl celé léto venku a jako plavkové trenýrky se jim mělo říkat jak mi má kamarádka řekla. Moc se dobře nosili. Kdo by uměl a upřesnil z jejich pamětníku, uživatelů doplnil zde informaci kolem toho, tak to jen uvítám. Trenýrky ty běžné modré nosím stále, ale tyhle bych rád pro sebe i partnerk sehnal nebo nechal podle vzorku a náhodné fotky je ušít.

Jirka (Pá, 24. 5. 2019 - 10:05)

Máš-li zájem o nějaké trenýrky, zkus napsat na adresu [email protected]. Tento člověk neustále shání trenýrky pro sebe, pro partnerku i pro ostatní. Já jsem od něj nedávno také dvoje koupil.
Kdysi jsem tyto trenýrky nosil jako plavky a už dlouhou dobu je nosím znovu. Jsou super a dalo by se o nich hodně napsat. Rád bych si o nich dopisoval s nějakou ženou (má adresa je Obdivovatel. MT@ seznam.cz).

Reklama

Přidat komentář