Reklama

Močení ve stoje

M (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

A jak když se nechces svléci si jí nemůžeš přeci vytřít :D.

Alena (Po, 16. 9. 2019 - 15:09)

To si snad vytírá pipinu každá holka když se vyčůtá nemyslíš?

Alena (Út, 10. 9. 2019 - 10:09)

Není nic lepšího než se naučit ve stoje čůrat .Mi to šlo hned napoprvé , pysky mám naštěstí malinké tak jen se trošku prohnu dozadu prsty si roztáhnu velké pysky a proud moči krásně stříká dopředu i dva metry daleko to podle toho jak zatlačím. A když jdu na pánský pisoár tak mám sebou čurokap a ani chlapi si nevšimnou že s nimi čůrala holka pak ho jen opláchnu a schovám do kapsy. Je to už 15 let co tak čůrám. I chlapům jsem to už více krát ukázala jak se čůrá daleko venku na zahradě byli s toho mimo.

Karel (St, 11. 9. 2019 - 12:09)

Tak to bych chtěl vidět, jak čůráš do dálky.

Pepa (Út, 10. 9. 2019 - 11:09)

Aleno, a když čůráš ve stoje třeba do pisoáru, vytřeš si potom pičku papírem nebo si ji jenom oklepeš?

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 09:09)

Holky čůrají ve stoje,já v sedě,protože postaveným ptákem se špatně strefím do mísy,abych ji nepochcal.

Karel (Po, 2. 9. 2019 - 07:09)

Zdravím všechny ve stoje čůrací holky. Nenašla by se tu nějaká že Severní Moravy, která se nestydíby a ukázala by mi jak čůrá.

Tom (Pá, 6. 9. 2019 - 20:09)

Karle zajdi si na nějakou Akci do dolních vítkovic a uvidíš. Já byl naposled na collors of ostrava a večer normálně holky chcaly kolem mě, když jsem šel za roh çůrat. Čučel jsem jím na pipiny a nic, něktterá ješte roztáhla nohy a zatlačila. Jiná je zase stáhla k sobě. Ale viděl jsem snad 50 piček čůrat. A různé proudy. Dopředu, pod prdel, do zadu, no co na říci- nádhera

Jitka 19 (St, 3. 7. 2019 - 15:07)

Ve stoje to zvládne každý, jen ty mokré kalhoty poté, když je zapomeneš v náladě stáhnout.

eva (Út, 2. 7. 2019 - 16:07)

Mě naučil čůrat přítel ve sprchovém koutě.Protože mám taky velké pysky musela jsem pičku tahnout nahoru ale už to ovládám a je to fajn. Lída

M (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

No jo nám ho stačí trošku vyndat takže není moc videt, ale vy si musíte sundat kaťata a kalhotky takže vám je pipina a asi i prdel vidětne?

Saša (Ne, 16. 6. 2019 - 08:06)

Včera jsem byla na hasičské večerní veselici a chtělo se mi na malou tak jsem zašla za roh baráku rozepla džíny a jako už to dělám dlouho .roztáhla prsty pysky a spustila splav. Ale chybička se vloudila opasek od džín byl přímo v proudu močí to jsem neviděla protože tam byla tma až jsem ucítila teplo na levém lýtku bylo mi vše jasné jsem pochcaná. Tak jsem v kidu už to dostříkala a oblekla.Přišla jsem ke stolu naštěstí tam bylo pžítmí tak nikdo nic nepoznal. Manželovi jsem řekla co se stalo sedli jsme do auta jela jsem se převlíknout a za dvacet minut jsme byli zpět. Kdybych ji šupla a vyčůrala se jak baba tak by to bylo v pohodě ale zamachrovala jsem a někdy to prostě nevyjde .Čau Šaša

Lída (Út, 11. 6. 2019 - 08:06)

S tím nemám problém Stando .Teď v látě to je ještě lepší protože chodím na ostro a je to jednodušší jen zvednu sukni a je to.Teď jsme byli v Ostravě na Kabáty a tam u plotu stáli kiluci a já mezi něma v tom šeru ani nepoznali že s něma čůrala holka.

Lída (Čt, 6. 6. 2019 - 09:06)

Jsem od mladých let pořád mezi klukama a tak Jsem se i naučila i čůrat ve stoje jako oni. Nedělá mi to žádný problém .Postavím si vzpřímeně a jednou rukou si roztáhnu pysky a trošku potáhnu nahoru a pak už čůrám jako kluk krásně dopředu ,v ruce mám papírový kapesník když už dočůrávám tak si ho dám pod pipinku a utřu se ,tím pádem mi nezůstane na pipce nic co by pak smrdělo(moč) .

Standa (Čt, 6. 6. 2019 - 12:06)

Lído a čůráš takhle i před klukama?

Laura (St, 22. 5. 2019 - 09:05)

Je mi 23 a taky jsem se naučila čůrat ve stoje na intru. Večer jsme s holkami ve sprše zkoušeli která dočůrá výše některým to šlo ale jiné si akurát počůraly stehna. Já jsem jenom trošku rotáhla buchtičku a proud moči je přímý i trošku nahoru mi to jde. Mám výhodu že mám maličké malé pysky tak že se moč nikde nedotýká.

Lenka (Út, 21. 5. 2019 - 07:05)

Jsem taky jedna s těch co ji mají použitelnou i pro čůrání ve stoje. Když jsme s manželem v lese a chce se nám najednou čůrat tak soutěžíme kdo dál dočůrá a skoro vždy vyhraju. Ptohnu se trošku dozadu prsty si roztáhnu pipinu ,mám tu výhodu že malé pysky mám tak jeden centimetr velké a trošku si pipku potáhnu nahoru a pak už krásným souvislým proudem dočůrám i tři metry daleko.

Roman (Út, 21. 5. 2019 - 07:05)

šikovna holka

Milena (Pá, 17. 5. 2019 - 07:05)

Já mám ,buchtičku tročku posunutou dozadu tak když se hodně předklonímtak mi to čůrá i jeden metr za mě.

Tonda (Pá, 17. 5. 2019 - 08:05)

Mileno a přidržuješ si buchtičku rukou při tom močení? Moje kamarádka také močí v předklonu směrem dozadu a buchtičku, respektive venušin pahorek si přitom tlačí rukou dozadu.

Reklama

Přidat komentář