Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (St, 15. 5. 2019 - 17:05)

Nevíš, co si o tom máš myslet, a proto to kopíruješ sem? Nuže věz, že rybníkáři chtějí svoje kapry lovit sami.

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 15:05)

Už se těším na operu v gala, tady s tím plebsem komunikovat, to si vyrazím s jednou ze svých milenek do opery prosté od internetových kanálů, žumpy a vagabundů...

Rakato (St, 15. 5. 2019 - 15:05)

Znám tyhle týpky myšlenkové uvízlé v minulosti, a nic dobrého od nich nečekám. Pluj si na své nostalgické vlně, líšňij čelavěk!

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 19:05)

Ovšem je možné, že to jsou jen opilecké vzpomínky na kontrafabulace, které uvízli v paměti jako skutečná vzpomínka,pokud byl sen reálný a neléta tam na tom spřežení bronzových soch co je na národním s každou tou milenkou na večeři do Paříže, tak mu těch deset Pardálů a lahev rumu mohli udělat solidní vzpomínky.

Rakato (St, 15. 5. 2019 - 21:05)

Anebo je to vzpomínka tvého předposledního kulturnějšího převtělení, kdy jsi chodil do divadla a tvářil se jako inteligent.

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 21:05)

Jo, tak to je vtipné, bravo. Dříve jsem opravdu chodil do divadla.

Ty (St, 15. 5. 2019 - 19:05)

že bys byl opravdu Čech? Ani náhodou

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 19:05)

ÝáÝá jsem hádej co je to za zvíře?!

Jsi (St, 15. 5. 2019 - 22:05)

taky vůl. Jako jahoda. A klidně můžeš předstírat, že jsi osel

Jedovatej (St, 15. 5. 2019 - 12:05)

Včera jsem tu dal vodkaz na zajímavej článek vo připravovaným nákupu americkejch vrtulníků, dnes má KOSA NOSTRA pokračování na https://vlkovobloguje.wordpress.com/2019/05/15/kdyz-se-stat-ridi-jako-firma-a-ta-firma-porizuje-bojove-vrtulniky-iii/#more-956190. Přečtěte si to celý, nebude to ztracenej čas, dám sem jen malou ukázku: "A nyní je na čase bývalý vyzbrojovací expert MO Jaroslav Štefec:

„Američané se u nás snaží vytvořit pouze logistickou základnu, nákup jejich vrtulníků znamená další investice v podobě skladování dílů, servisu, školení lidí atd. Nejen že je cena přemrštěná, padlá na hlavu, ale jen za údržbu jednoho vrtulníku v hodnotě jedné miliardy, zaplatíme další 4 v průběhu 15 let,“….

Štefec si také klade otázku, proč se kupují nové stroje, když současné vrtulníky stály nemalé peníze a byly nedávno zmodernizované. Vrtulníky navržené pro americkou námořní pěchotu nejsou podle jeho názoru použitelné ani v případě přírodní katastrofy nebo pro případnou záchranu lidí.

…. je možné, že v případě nerozvážného nákupu skončí americké vrtulníky stejně neslavně, jako vojenská vozidla Pandur. „Když nejsou peníze na provoz a údržbu stávajících vrtulníků, jak by mohly být prostředky pro nové, jejichž provoz je několikanásobně dražší? Je klidně možné, že nakonec skončí někde ve skladu, jako pandury,“. --- Asi tak.

protože (St, 15. 5. 2019 - 19:05)

Orel americký potřebuje peníze. Nechápu , co se divíš. Pandury , co mají díly z papundeklu radši ani nepřipomínej.

Rakato (St, 15. 5. 2019 - 14:05)

Americké bojové vrtulníky nelze využít v případě přírodních katastrof? To je správný středoevropský pacifistický přístup. Naše armáda se zjevně nechystá bojovat s nepřáteli, ale jen s přírodou.

Z Ovčáček tw (St, 15. 5. 2019 - 10:05)

"V souvislosti s akcí Milion chvilek nenávisti už patří vyhrožování fyzickým násilím a sprostota ke standardu. Proto neváhám tuto nenávistnou akci srovnávat s únorem 1948."
-------------------------------
Paralela by tu byla, také se shromažďovali před pučem na staromáku...

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 10:05)

ANO, podle (CVVM) by v březnu podpořilo 32 procent občanů. Proti předchozímu měsíci je to o 1,5 procentního bodu více. Pirátům 12,5 procenta a vyrovnal se podpoře ČSSD, která si meziměsíčně o 1,5 bodu polepšila.
Tak mám dojem, že kavárna a fašisti z ODS mají zatím smůlu...

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 10:05)

Podpora SPD, koalice Starostů (STAN) s TOP 09 i lidovců se pohybuje kolem pěti procent.

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Pod čarou. Česká politka není tak špatná, ale je plná expertů-punditů, absolventů rychlokvašek Plzeňských práv, co je ODS tlučtrouby nevím, většinou mizerní ekonomové.Ti se pak vydávají v médiích za experty-pundity mektají blekotají kraviny, jako např. "Kdo tvrdí, že osvobození od genocidního německého nacismu bylo dobýváním, fakticky schvaluje zločiny nacismu:" píše OVČÁČEK na twiteru v reakci na průzkum PL u politiků, kde vyšlo najevo , že :"SSSR nás v roce 45 dobyl? „Ano!“ „Fuj!“ Schwarzenberg, Ovčáček, Gazdík a Okamura sáhli na plotnu."

Rakato (St, 15. 5. 2019 - 13:05)

Doba se mění. Co bylo dříve osvobozením s šeříky, je dnes dobytí. A zítra? Okupací!

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Web (ten anonymní) je zamořen uchyli a nezdvořáky.

Rakato (St, 15. 5. 2019 - 13:05)

Nemaskuj se chybami v pravopisu. Já dobře vím, že máš vysokou školu.

Návštěvník (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Žádná dívka s pérem zde diskutující mne nebude nadávat, jdi si žrát své lexauriny a leštit péro ty starejj nadrženej ouchyle, je mi z tebe nazvracení, musíš být dost zoufalej, že buzerování po webpolitickcýh diskusích ti stačí k sexuálnímu ukojení.

Reklama

Přidat komentář