Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

h07 (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

Tak to je blbost. Mě ho doktorka zmáčkla a začala honit a když viděla jaký mám péro tak řekla že je to dobrý a pak ještě ho ukázala sestře a mámě řekla že mám pořádnýho klacka. Ale u kámoše se jí zdálo že má malý koule tak si ho musel vyhonit aby viděla kolik toho vystříká .

VJ (Út, 10. 9. 2019 - 14:09)

A když mám jen 9 cm? Bude to nějak řešit?

h07 (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

9 cm? tak to bych se hanbou propad i ve 13 letech. V 15 jsem už jsem mel 20 cm.

Radka (Út, 10. 9. 2019 - 15:09)

Někteří kluci ho mají menšího, ale těch 9 až 11 cm to ještě jde. Můj mladší syn (13) jej má 10 cm při vzrušení, ten starší asi víc. Jestli však máš 15, tak už bys měl mít výron semene. To je u dospívajících běžné již v deseti, jedenácti letech. Onanuješ již pravidelně? Přece úplně suchý po orgasmu nezustaneš. Myslím, že spermie, třeba méně, ale máš. Synové začli mít výron již zkraje puberty.

Vj (Út, 10. 9. 2019 - 07:09)

Děkuji moc, jj je to v 15. Chlupy mi rostou teprve půl roku a mamka mě neviděla od 13 a ani sem s ní o tom nemluvil tak je mi to dost nepříjemné. Zas tak malého h nemám, ale kluci ho mají v klidu jak já postavenýho.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 21:09)

No nejspíš to pozná a když bude mít pochyby že kecáš tak ti ho nechá vyhonit i před mámou. Prohlídka je ze zákona tak máš smůlu. A když se jí bude zdát že máš malý péro tak ti ho změří a pozve tě za měsíc na přeměření

Bořivoj (Po, 9. 9. 2019 - 12:09)

Když mi bylo 17 tak mi lékař na prohlídce kontroloval péro a to důkladně. Nejdřív ho promasíroval a já měl co dělat, aby se mi nepostavilo a pak mi ukázal nějaké fotky nahých žen a to už se mi postavil. Doktor řekl že činnost mého ptaka je normální a poslal mě pryč. Naštěstí jsem tehdy šel na prohlídku bez doprovodu

Anna (Pá, 16. 8. 2019 - 02:08)

Dnes sem bila na 13 leté prohlídce u doktora přišla jsem tam doktorka mi v kalhotkách a potprsence vyšetřila zrak sluch atd. Pak sem si měla sundat vše a lehnout si na lehátko pak mi strčila dva prsty u obou ruk do vagínky a to sem pořád pana a roztáhla řekla že to skontroluje i přes zadek vzala takovou velkou věc strčila mě ji do zatku a roztáhla hrozně to bolelo potom se mě ptala na ty věci už sem si myslela jo konec ale ona mi řekla že chce mít můj tep při vzrušení a hloupku vagínky celou dobu se na to dívali rodiče horor

Lenka (Pá, 16. 8. 2019 - 10:08)

Tak buď si vymýšlíš (velmi pravděpodobná varianta) nebo by si měla napsat jméno a adresu lékařky, protože to by bylo na kriminál. Ale nevěřím, že něco takového by rodiče dopustili a že nějaká doktorka by si takovéto chování riskla.

Klára (Pá, 16. 8. 2019 - 11:08)

Třeba to ani neví a byla to gynekologie. Rodiče ji tam mohli odvézt aby se přesvědčili že je ještě pana . Mě to tak mamka taky udělala.

Radek (Pá, 16. 8. 2019 - 00:08)

Ahoj je mi 20 ale na jednu z prohlídek si pamatuji byl jsem v 4 třídě normální den a paní učitelka řekla že jdeme na preventyvní prohlídku došli jsme tam a doktorka si nás volala do čekárny po pěti tam jsme se měli vyslýct do naha a volali nás po jednom byl jsem poslední přišel jsem do ordinace doktorka vše změřila zrak,sluch,atd. Potom řekla ať si lehnu na lehátko ona se mi tam začala hrabat a v půlce hrabání vidím jak tam zavolali první holku a ona se mi na něj dívala hrozná vzpomínka

SP (St, 7. 8. 2019 - 10:08)

Mě tedy doktor taky nekontroloval. Až později paní doktorka (pro dospělé), když jsem měl problémy kvůli dlouhodobému braní antibiotik. Ještě se mě zeptala, jestli se může podívat a já, že naprosto ano, protože jde o moje zdraví a když ho támhle vytahuju na holky, tak proč bych ho nemohl vytáhnout na doktorku, která to dělá, aby mi pomohla se zdravím. Jinak jsem tady četl, že je ulítlé, aby máma kontrolovala jak si syn stahuje penis. Ulítlé to není. Jde o zdraví. Sem stud nepatří. Já měl s předložkou taky problémy od mého narození do 13ti let, kdy sem si ji sám pretahl. Mamka mě kontrolovala sem ji vděčnej, protože mnohokrát se mi to nepovedlo a jeli sme na pohotovost. Lidi jde o zdraví. Tady žádnej stud prostě nepatří. SP 19 let.

Steve (St, 12. 6. 2019 - 17:06)

Kraviny tady píšete ...

Chcípák (St, 12. 6. 2019 - 09:06)

Odhalím se

Pepa (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

Mě doktorka normálně prohlídla ale nebyl sem od rána na záchoďe a tak mi dala plenku a čípek a já se do ní vychcal a i pokakal doktorka mi dala plenku jěšťe na doma

Hhhhhhh (Po, 13. 5. 2019 - 20:05)

Já jdu na 13 -ti letou prohlídku co mi budou dělat jsem holka

Návštěvník (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

Nevím co bys tam dělala.

Tomáš (Út, 16. 4. 2019 - 23:04)

DR se mě taky moc neptala , stáhla slipy , podívala se a , zeptala se jestli přetahuju a jestli to jde dobře a hotovo.

OndřejC (Čt, 18. 4. 2019 - 18:04)

Kolik Ti vlastně je?

Tomáš (Út, 16. 4. 2019 - 22:04)

Před rodiči trenky nesáhnu: No mě se moc rodiče před výpraskem neptali jestli si slipy stáhnu nebo ne, a když jsem se bránil a dával tam ruce , bolelo to o to víc.

Reklama

Přidat komentář