Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Dan (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

A co kdyby te chtel krasne vylizankovat , to by me asi nejvic lakalo ... mimo samotne souloze

Lenka M. (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

Může, na tom nevidím nic špatného. Aspoň se to naučí, ale zatím nechtěl.

Bob (St, 15. 5. 2019 - 18:05)

Tak to jsi super ségra :D
Já mám sestru o 2 roky mladší než já takže jí je 24 a kolikrát jsem si řikal jaký by to asi bylo dát si 3 panáky, pokecat a pak se třeba navzájem udělat (bez styku).
Jinak kalhotky mě berou stejně jako klasická pipinka, prostě no problem.

Lenka (Po, 13. 5. 2019 - 06:05)

Mladší bratr, má 12 a půl, mi před nějak dobou taky začal brát kalhotky. Zjistila jsem, že se do nich neudělá, semeno najdu vždycky utřené na jeho triku nebo jiném jeho prádle, jen moje kalhotky olizuje. Jsou vždycky vlhké od slin. Šíleně mě to vzrušuje a pak je zas já olizuji od jeho slin. Myslím, že je bráška mým prádlem a postýlkou úplně posedlý. I několikrát denně jde do mého pokojíčku a třeba, to jsem ho na okamžik viděla, vsune hlavu pod přikrývku a dýchá to tam. Kalhotky mu teď nechávám se sekretem. Jsem vzrušená na nejvyšší míru když vím, že za hodinku si je bude přikládat na obličej, dýchat je a olizovat.

Johny (Po, 6. 5. 2019 - 14:05)

Serte na kalhotky... Já včera vyprcal sestru a ví o tom i matka.

Katka (Po, 6. 5. 2019 - 14:05)

Mě zase včera vyšukal bratr.

Uklid (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Jaký to bilo? Vzrusovslo tě to? Alespoň si mu polkla sperma?

Eda (Po, 6. 5. 2019 - 15:05)

Tak to jsi skvělá, ta moje nechce.

Věrča (Ne, 24. 2. 2019 - 20:02)

Měla jsem partnera co mi lezl do mých kalhotek když si ho chtěl vyhonit.Já byla oblečená jen v sukni a on ji nadzvedával a do kahotek ho zasouval a zasouval tam a sem a sem a tam a pak se do nich na mě vždy i vystříkal.Bohužel u něj zvítězili nade mnou ty kalhotky.Já jsem sama a hraju si s kalhotkama také ale z donucení samoty a on si s kalhotkama hraje také ale ne z donucení ale proto že to on chce a je také sám.Tak asi tak nějak....................

Lenka M. (Út, 19. 2. 2019 - 13:02)

Brácha mě bere použitá tanga a nosí je nebo si ho do nich vyhoní. Vystříká se mě i do péřovky. Oblíkám si ji a pěkně jsem to vytřela do mikiny. Nechávám ho, ať si hraje, když mu to dělá dobře.

Uklid (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Je už červen ale cetl jsem tvůj příspěvek o bráchovy a ne vás mu Kalhotky aby si v ech udělal?

Michaela (Po, 13. 5. 2019 - 11:05)

Kolik bráchovi je? A vzrušuje tě to?

Lenka M. (Po, 13. 5. 2019 - 13:05)

15 a 4 měsíce. Jak jsem psala, nechávám ho, ať si dělá dobře. Vlastně můžeme zkoušet všechno možné, co by třeba jiná holka nepobrala. Nikdy ho nenechám víc než jen práci rukou až do konce. Když si to dělám, tak mu ty mokrá tanga dávám a on je z nich celý hotový a když nejsou rodiče doma, tak si to od něj nechám nastříkat na prsa. A asi z něj roste fetišista, hrozně se mu líbí, když mám na sobě jen péřovou bundičku s chlupatou kapucí a může se na mě vystříkat. To má docela slušný výkon. Jak se oteplilo, tak už mě ji bere a většinou stříká na ní. Moc si rozumíme a tak ho nechávám. Vzrušuje to spíš víc jeho.

Dan (Po, 13. 5. 2019 - 13:05)

Tak v podstate mu vynahrazujes partnerku , ty tanga to musi byt fajn kdyz vidis jak se na ne těší, šikovná sestricka

Lenka M. (Po, 13. 5. 2019 - 14:05)

Tak snad si nějakou časem najde, asi je ještě brzo a takhle mu to stačí. Ze začátku se schovával a tak jsem ho musela uklidnit, že na tom není nic špatného a vysvětlit mu co a jak a jen že musíme dávat pozor před rodiči a zbytečně je nedráždit. Sice se ze začátku styděl, ale teď už mu to problém nedělá. Aspoň nemá ráno mokrý flek v posteli. Pokud jsme sami, tak se koupeme společně ve vaně, navzájem se umyjeme a dovádíme spolu, ale jen v určitých mezích, nehodlám mít problémy.

bohuš (Út, 19. 2. 2019 - 15:02)

A proč ne, když je to příjemné !

Bobrik (Čt, 10. 1. 2019 - 19:01)

Stříkání do kalhotek je super ještě když hesly voní tak to
nemá chybu akorát stikac si musí dávat pozor na nasledky
.nekere dámy to možná nesnáší.

Perret (Čt, 10. 1. 2019 - 14:01)

Ty vole to je diskuze.. Ja bych to chtěl taky zkusit, ale nemám segru. Nemohla by mi nějaká holka půjčit svoje kalhotky, třeba za kapesnyý. Samozřejmě pak vyperu. Představa ze si ho honim pouzityma kalhotkama cizí holky me fakt vzrušuje. Bože jak já bych do nich strikal..

Zbyňa (Čt, 3. 1. 2019 - 02:01)

Stříkal jsem do kalhotek starší sestry (v pubertě), později tchyně. Obojí bylo super.

Úklid (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

A co tvoje tchyně je heska? Tak něco s tým udělej osukej i jak já

Reklama

Přidat komentář