Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Steve (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Ty se nauč Česky než budeš řešit nějaké sexuální hrátky ... pro hlupáky a tupce by sex neměl vůbec být.

Lumír (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Tak je blbej ze si to bral pred tebou , ja vzdy daval prednost pradle po matce asi bych se propadl hanbou kdyby me pri tom nacapala , v posteli sem si s jejima kalhotkama hrál a uzival si tu vuni , nenapadlo by me se do nich udelat , kdyz sem zkoncil vratil sem je do koše na prádlo , bylo to prijemne a vzrusujici si uzivat vuni mamincina rozkroku

Maruš (Čt, 16. 5. 2019 - 15:05)

Mám čtrnáctiletého nevlastního mladšího brášku a ten mi bere prádlo už minimálně rok.
Já osobně s tím vůbec nemám problém, chápu, že se kluk v jeho věku potřebuje nějak sexuálně vybít.

Romana (Pá, 17. 5. 2019 - 22:05)

Vzrušuje tě, že si bere a používá tvoje prádlo k sebeuspokojování? Prohlížíš jej pak?

Maruš (Po, 20. 5. 2019 - 11:05)

Nevzrušuje mě to, párkrát jsem ho nachytala když si to bral z koše na špinavé prádlo.
Ale mám ho moc ráda a chápu, že si musí nějak ulevit a když mu to takhle pomůže, tak v tom nevidím problém. Stejně se to pak hodí do pračky, tak je to jedno.

Radek (Čt, 16. 5. 2019 - 21:05)

Tak to jsi super holka.

Dan (Po, 13. 5. 2019 - 16:05)

Chápu jak to myslis mate stanoveny co jo a co uz ne , tak predpokladam ze ste vzdycky zamceni at uz v pokoji nebo koupelne , no uprimne vám zavidim , kdybych mel takovou segru tak ji taky rad venuju kazdej muj vystrik , kazdopadne nejste jediny, ale nikde to neventilujte ze si rozumite se vsim vsudy ...

Lenka M. (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

To není se vším všudy, má to svoji stopku a není to pokaždé. Žádný zásun bych mu nedovolila, kouření ještě asi jo, to není nic tak hrozného. Proto mě sbalil péřovku a má ji místo holky nafukovačky. Chlupy ho asi šimrají jako vlasy a jinak je hladká a dost naplněná, tak mu asi dělá dobře. Aspoň si to myslím, nevysvětloval mě to. To už vloni mě ji pěkně zrychtoval a letos to bude asi ještě horší. Zamatlá ji od lubrikantu a od výstřiků, že to potom jde blbě dolů. Až bude mít holku, tak to snad utlumí a aspoň nebude jak debil a bude vědět co a jak dělat. Ale ať si užívá, to mu zase tu bundu ráda půjčím, než aby někde něco vyvedl.

Dan (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

A co kdyby te chtel krasne vylizankovat , to by me asi nejvic lakalo ... mimo samotne souloze

Lenka M. (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

Může, na tom nevidím nic špatného. Aspoň se to naučí, ale zatím nechtěl.

Bob (St, 15. 5. 2019 - 18:05)

Tak to jsi super ségra :D
Já mám sestru o 2 roky mladší než já takže jí je 24 a kolikrát jsem si řikal jaký by to asi bylo dát si 3 panáky, pokecat a pak se třeba navzájem udělat (bez styku).
Jinak kalhotky mě berou stejně jako klasická pipinka, prostě no problem.

Lenka (Po, 13. 5. 2019 - 06:05)

Mladší bratr, má 12 a půl, mi před nějak dobou taky začal brát kalhotky. Zjistila jsem, že se do nich neudělá, semeno najdu vždycky utřené na jeho triku nebo jiném jeho prádle, jen moje kalhotky olizuje. Jsou vždycky vlhké od slin. Šíleně mě to vzrušuje a pak je zas já olizuji od jeho slin. Myslím, že je bráška mým prádlem a postýlkou úplně posedlý. I několikrát denně jde do mého pokojíčku a třeba, to jsem ho na okamžik viděla, vsune hlavu pod přikrývku a dýchá to tam. Kalhotky mu teď nechávám se sekretem. Jsem vzrušená na nejvyšší míru když vím, že za hodinku si je bude přikládat na obličej, dýchat je a olizovat.

Johny (Po, 6. 5. 2019 - 14:05)

Serte na kalhotky... Já včera vyprcal sestru a ví o tom i matka.

Katka (Po, 6. 5. 2019 - 14:05)

Mě zase včera vyšukal bratr.

Uklid (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Jaký to bilo? Vzrusovslo tě to? Alespoň si mu polkla sperma?

Eda (Po, 6. 5. 2019 - 15:05)

Tak to jsi skvělá, ta moje nechce.

Věrča (Ne, 24. 2. 2019 - 20:02)

Měla jsem partnera co mi lezl do mých kalhotek když si ho chtěl vyhonit.Já byla oblečená jen v sukni a on ji nadzvedával a do kahotek ho zasouval a zasouval tam a sem a sem a tam a pak se do nich na mě vždy i vystříkal.Bohužel u něj zvítězili nade mnou ty kalhotky.Já jsem sama a hraju si s kalhotkama také ale z donucení samoty a on si s kalhotkama hraje také ale ne z donucení ale proto že to on chce a je také sám.Tak asi tak nějak....................

Lenka M. (Út, 19. 2. 2019 - 13:02)

Brácha mě bere použitá tanga a nosí je nebo si ho do nich vyhoní. Vystříká se mě i do péřovky. Oblíkám si ji a pěkně jsem to vytřela do mikiny. Nechávám ho, ať si hraje, když mu to dělá dobře.

Uklid (Čt, 20. 6. 2019 - 15:06)

Je už červen ale cetl jsem tvůj příspěvek o bráchovy a ne vás mu Kalhotky aby si v ech udělal?

Michaela (Po, 13. 5. 2019 - 11:05)

Kolik bráchovi je? A vzrušuje tě to?

Reklama

Přidat komentář